Okładka książki Pokojówka Wiktoria Lange
2023-02-22
2023-02-22
9788383204390

Pokojówka

Melanie Green jest dwudziestotrzyletnią dziewczyną , która mieszka w Nowym Jorku. Pracuję jako pokojówka w jednym z hoteli, który należy do włoskiego milionera, takiego jak Matte ode Luki. Pewnego Dnia kobieta wpada na De Luca i on oznajmia jej, że od teraz będzie się przyglądał jej pracy. Dlaczego? 🤔
Melania kilka dni później przychodzi do pracy i jest bardzo zaskoczona, ponieważ szefowa pokojówek oznajmia jej, że ma sprzątnąć prywatny penthouse pana De Luki. Dlaczego? 🤔
Kto jej kazał przydzielić dziewczynie takie zadanie? 🤔
Melanie jest zszokowana, kiedy idzie do apartamentu, a tam okazuje się, że wcale on nie jest pusty tak jak zapewniła ją przełożona. Czyżby ją okłamała? 🤔
Jeśli tak to, na kogo polecenie? 🤔
Nagle mężczyzna informuje ją, że zmienił sobie plany i zostanie w domu dłużej. Ale ona w tym czasie co o jest w domku ma go nadal sprzątać. Hmm? 🤔 Co ona na to? 🤔 Dlaczego on tak się zachował? 🤔 Czego milionera może od niej chcieć? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

Od czego, by tu zacząć? 🤔 Może od tego, że moją uwagę przykuła okładka i sam tytuł. Była bardzo ciekawa co się pod tym kryje. Nie zawiodłam się tym, że wzięłam książkę nieznanej mi autorki. Dla mnie ta historia była świetna, wciągnęła mnie od pierwszej strony. Czy biedny, czy bogaty każdy zasługuje na miłość? 🤔
Czy bogaty nie może się zakochać w biednym? 🤔 Oczywiście, że może, życie jest nieprzewidywalne i w nim wszystko może się wydarzyć. ❤️😁🥰.
W miłość nie jest ważne nawet, czym się, kto zajmuje 🥰❤️😁.

Polecam Wam ogromnie tę pozycję. 📙

Ja na pewno w wolnej chwili sięgnę po inna historia tej autorki 😊.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚 ❤️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Pokojówka

Melania kilka dni później przychodzi do pracy i jest bardzo...

recenzja♥︎autor●Wiktoria Lange
#wydawnictwoniezwykłe
Gdy natknęłam się na tą książkę w księgarni ,byłam przekonana, że będzie to książka w stylu "Mistera" którego napisała autorka słynnych "50 twarzy Greya "w drugim momencie skojarzyło mi się z "Pokojówka na Manhattanie" z filmu z Jennifer Lopez..
Ale to co znalazłam w środku nie miało w sumie wiele wspólnego ani z tym, ani z tym.
23-letnia Melanie mieszka w Nowym Jorku i jest pokojówką w jednym z hoteli znanej sieci należącej do włoskiego milionera Matteo..
Matteo to facet który jak sobie coś ubzdura i coś chce to musi to mieć, po prostu bierze i jak można się spodziewać upatrzył sobie dziewczynę..
"POKOJÓWKA " tak naprawdę to zaskakująca historia ,którą się czyta mimo wszystko z przyjemnością. Zaskakująca dlatego, że jest tu bardzo dużo wątków, które wprowadzają czytelnika w swego rodzaju Labirynt i czytając zastanawiasz się gdzie jest wyjście. Autorka wprowadziła bardzo fajne pikantne wiadomości z nieznajomym, zaskakujące zakończenie książki dosłownie mnie zszokowało .Czytając od początku byłam przekonana, że wiem jak to się skończy ,a się okazuje ,że całkowicie inaczej niż sobie wyobraziłam.Więc to mi się bardzo podobało, że książka nie była przewidywalna, fabuła była bardzo ciekawa zachowania samych bohaterów momentami były niedorzeczne w szczególności romans tej pokojówki z tym milionerem .Było kilka takich niespójności i kilka wątków mogło zostać bardziej rozwiniętych Bo miały Naprawdę fajne potencjał."Pokojówka " to taki typowy odmóżdżacz polecam serdecznie.8.5/10☆

recenzja♥︎autor●Wiktoria Lange
#wydawnictwoniezwykłe
Ale to co znalazłam w środku nie miało w sumie wiele wspólnego ani z tym,...

Fajny erotyk. Nietypowy plot twist. Nie można oczekiwać od niej nie wiadomo czego, ale naprawdę przyjemnie się ją czytało.

🎀 Melanie pracuje jako pokojówka w hotelu Matteo chociaż praca nie należy do lekkich. Dziewczyna stara się jak najlepiej wykonywać swojej obowiązki jednak niespodziewane wpadanie na szefa przynosi nieoczekiwany skutek.

🎀 Matteo jest dla mnie zagadką. Raz był miły a w następnej okropny na Melanie. Wiedziałam, że kryje się za tym coś więcej i się nie myliłam.

🎀 Jest to pierwszy raz kiedy zetknęłam się z książką autorki, ale w końcu po wielu razach kiedy widziałam polecenia o niej zdecydowałam się ją przeczytać. Niestety nie porwała mnie tak jak myślałam. Przeczytałam połowę książki i coś dopiero zaczęło się dziać między bohaterami a tym samym zaczęło być w miarę ciekawie ciekawie.

🎀 Koniec końców nie udało mi się przeczytać jej do końca. Jakoś nie mogłam wczuć się w książkę i czerpać radości z czytania. Fabuła i pomysł na książkę ciekawy jednak czegoś mi w niej brakowało.

🎀 Jest to...

Bardzo przeciętna książka. Nie do końca potrafiłam odnaleźć w niej coś, co mnie mocno zaciekawi. Dobrnęłam do końca, choć słowo dobrnęłam jest odpowiednie. Przeczytać jak najbardziej można, zdecydowanie do tego zachęcam, jednak w moim odczuciu tej fabule czegoś brakuje.

Melanie to młoda dziewczyna, która mieszka ze swoją ciocią i pracuje w jednym z hoteli w Nowym Jorku. Jednego dnia kobieta ma sprzątnąć apartament, do którego została przydzielona, ale zostaje zaskoczona przez znajdującego się w nim szefa, Matteo de Lucę. Ich znajomość zaczyna się przeradzać w coś więcej. Jednak, czy relacja między pracownicą i szefem będzie miała sens?

Melanie pamięta też o swojej internetowej znajomości z mężczyzną o pseudonimie „Rockefeller”, któremu potrafi zwierzyć się ze wszystkiego. Czy będą mieli odwagę, żeby się spotkać?

Powiem szczerze, że od długiego czasu nie czułam tak dużej niechęci do głównego bohatera, jakim był Matteo. Arogancki i bezczelny, uważał, że wszystko może należeć do niego i niestety tutaj nie popisała się również Melanie, ponieważ poleciała do niego, jak pszczoła do miodu. Na szczęście w porę się obudziła i zobaczyła, jaki jest w rzeczywistości.

Jednak muszę przyznać autorce, że potrafiła zaskoczyć fabułą i nie spodziewałam się takiego obrotu sytuacji, jaki miał miejsce. Mimo tego, że Melanie czasami mnie denerwowała to cieszę się, że poszła po rozum do głowy, jednak największy plus ode mnie za plot twist i dla naprawdę polecam przeczytać tę książkę!

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Bardzo lubię motyw pokojówki a jest go mało na rynku wydawniczym. Od razu wiedziałam, że muszę przeczytać tę książkę. Liczyłam na coś w stylu "Mistera" od słynnej autorki Greya. Chciałam czegoś słodkiego niczym z bajki o Kopciuszku. Ta historia jednak nie jest słodka. Ma smak tajemnicy, uzależnienia, zagubienia, smutku i rozczarowania. Nie zrozumcie mnie źle - książka jest ciekawa. Autorka do samego końca trzyma czytelnika w niepewności jaki będzie finał. Historia jest nieszablonowa, nieoczywista. Wciąż próbuję zebrać po niej myśli, co nie jest łatwe.

Melanie wplątuje się w romans z szefem, który coraz bardziej ją pochłania w trudną i poplątaną relację. Kogoś zdziwi fakt, że nie polubiłam Mattea? Zwabił Melanie w swoje ręce niczym w pajeczą sieć karmiąc niedopowiedzeniami i kłamstwami. Zabrakło mi więcej interakcji z przyjacielem Melanie, sprzedawcą gorącej czekolady.

Czy polecam ta książkę? Myślę, że nie każdemu przypadnie do gustu. Jednak osobiście uważam, że świetnie oddaje toksyczność relacji i zagubienie bohaterki.
Z pewnością sięgnę po inne książki autorki, by sprawdzić czym one mnie zaskoczą.

Szybko się czyta i to jedyny plus...

Szybko się czyta i to jedyny plus...

Zaskakująca historia, pełna emocji , wciągnęła mnie bardzo . Polecam.

Zaskakująca historia, pełna emocji , wciągnęła mnie bardzo . Polecam.

👍

👍