Pistacia_Vera 
Don't let your mood dictate your manners
status: Czytelnik, dodał: 2 książki i 18 cytatów, ostatnio widziany 3 godziny temu
Teraz czytam
  • Sprzedana. Moja historia
    Sprzedana. Moja historia
    Autor:
    Bestseller nr 1 w Wielkiej Brytanii przez 6 miesięcy Biografia roku w Wielkiej Brytanii Seks 30 razy na dobę przez 7 dni w tygodniu… Ukochany zaprosił ją do Włoch. Tam zmusił ją do prostytu...
    czytelników: 4292 | opinie: 284 | ocena: 7,3 (1884 głosy) | inne wydania: 4

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-08-13 00:05:41
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018

Czytając książkę weszłam w świat mangi,o której mam mgliste pojęcie i której fenomenu dalej nie rozumiem. autorka wrzuciła główną bohaterkę pomiędzy dwóch Japończyków zajmujących się odgrywaniem roli samego siebie podczas targów mangi i zrobiła trójkącik Europejka - Azjaci. Europejka wyszła spod pióra nawet mocno rozwiązła, lubiąca alkohol i nieodpowiedzialna. to taki erotyk z wplecionymi... Czytając książkę weszłam w świat mangi,o której mam mgliste pojęcie i której fenomenu dalej nie rozumiem. autorka wrzuciła główną bohaterkę pomiędzy dwóch Japończyków zajmujących się odgrywaniem roli samego siebie podczas targów mangi i zrobiła trójkącik Europejka - Azjaci. Europejka wyszła spod pióra nawet mocno rozwiązła, lubiąca alkohol i nieodpowiedzialna. to taki erotyk z wplecionymi elementami kultury japońskiej. pozycja dla czytelników lubiących seks i japońskie klimaty.

pokaż więcej

 
2018-08-10 01:36:50
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018
Autor:

"Andromeda" to książka nie dla mnie, prawdopodobnie jestem już za stara żeby rozumieć rozterki licealistów. nie wciągnęła mnie ta historia, w ogóle nie rozumiałam motywów jakimi kierowali się nastoletni bohaterowie.

 
2018-08-10 01:17:29
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018
Autor:
Cykl: Kaci Hadesa (tom 1) | Seria: Editio Red

To nie dla mnie, kochani. te "głębokie" przemyślenia przywódcy gangu, ta dzika radość z zabijania, ta pochwała przemocy, te klubowe katany, te suki i damy. może i autorka chciała opowiedzieć o czymś ważnym ale zrobiła to w fatalnym stylu i niestety nie wciągnęła mnie ta historia.

 
2018-07-29 00:19:51
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018

historia nie byłaby najgorsza gdyby opisana mafia nie była tak straszna jak mafia trzepakowa. zamiast mrocznego thrillera wyszła autorce raczej lekka sensacja o zabarwieniu komediowym. ale jeśli nie lubicie lekkich kryminałów a lubicie podróże to możecie potraktować te pozycje jak mini przewodnik turystyczny po Maroku czy Ceucie, na wakacje jak znalazł. czuć ze autorka zna i lubi te miejsca.

 
2018-07-28 23:41:16
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018
Autor:

Historia miała potencjał ale został zmarnowany przez trudny/irytujący charakter, którym autorka obdarzyła główną bohaterkę oraz przez ilość papierosów, którą musieli wypalić bohaterowie na kartach tej książki. dramat gonił dramat ale przez zachowanie bohaterki ta historia była mało wiarygodna i mecząca.

 
2018-07-26 02:27:33
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Libros favoritos
Cykl: Daję Ci wieczność (tom 1)

Klimatem ta książka przypomina "Kroniki wampirów" Anne Rice. bohaterowie są młodzi, piękni, tajemniczy. to historia o walce ze samym sobą, swoimi pragnieniami, odkrywaniu swojej drogi do szczęścia ale przede wszystkim to historia o miłości i nie chodzi o miłość cielesną choć ta też dość obficie w książce występuje i jest bardzo dobrze opisana. autorka nie boi się męskiej erotyki, płynnie... Klimatem ta książka przypomina "Kroniki wampirów" Anne Rice. bohaterowie są młodzi, piękni, tajemniczy. to historia o walce ze samym sobą, swoimi pragnieniami, odkrywaniu swojej drogi do szczęścia ale przede wszystkim to historia o miłości i nie chodzi o miłość cielesną choć ta też dość obficie w książce występuje i jest bardzo dobrze opisana. autorka nie boi się męskiej erotyki, płynnie operuje słowem a opowiedziana ustami bohatera historia wciąga.
"Nasz zwiazek nie ma jednak nic wspólnego z połączeniem ciał, jesteśmy spętani ze sobą duszami, a to małżeństwo o wiele trwalsze i trudniejsze do zerwania niż cielesny romans."

pokaż więcej

 
2018-07-24 00:19:10
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Libros favoritos

Książka jest wstrząsająca. autor wyjątkowo dobrze opisuje koszmarną rzeczywistość w jakiej żyje wiele rodzin, które mają w składzie osobę uzależnioną od alkoholu. z każdej strony tej książki na czytelnika wylewa się zło. alkohol niszczy nie tylko alkoholika ale wszystkie osoby dookoła. trudny temat ale warto przeczytać.

 
2018-07-12 00:32:49
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018

Autorka ustami swojego bohatera mówi " jakbyś opowiedziała mi film sensacyjny o silnym zabarwieniu erotycznym" i tak mniej więcej można zaklasyfikować tę książkę, która niestety nie wciąga. historia jest płytka. bohaterowie są przerysowani: piękni, seksualnie niewyżyci, w markowych ubraniach oraz drogich autach. bohaterka irytuje, jej zachowanie bardziej przypomina rozkapryszoną pijaczkę niż... Autorka ustami swojego bohatera mówi " jakbyś opowiedziała mi film sensacyjny o silnym zabarwieniu erotycznym" i tak mniej więcej można zaklasyfikować tę książkę, która niestety nie wciąga. historia jest płytka. bohaterowie są przerysowani: piękni, seksualnie niewyżyci, w markowych ubraniach oraz drogich autach. bohaterka irytuje, jej zachowanie bardziej przypomina rozkapryszoną pijaczkę niż osobę przetrzymywaną wbrew swojej woli. bohater również irytujący, jak okazało się na końcu łatwo rezygnujący ze swoich celów jak tylko pojawiają się trudności. czytam i czuje, że to są tak zwane papierowe postaci. poza tym historia urwała się nagle i zostałam bez informacji czy to pozycja jednotomowa czy może pierwszy tom cyklu.

https://youtu.be/W32j98K7lR8
a pod tym linkiem można zobaczyć Pana, którego twarz zdobi okładkę i który wyraził chęć zagrania głównego bohatera jeżeli książka zostanie zekranizowana, dodaje gwiazdkę za optymizm.
jeżeli szukacie dobrze napisanego polskiego erotyka o lekkim zabarwieniu sensacyjnym to sięgnijcie po "Tonąca w błękicie" Magda Mila.

pokaż więcej

 
2018-07-09 00:49:12
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
Cykl: Żywioły (tom 2)
 
2018-07-09 00:30:40
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018
Cykl: Wysłannicy (tom 1)

"L’amore a prima vista" i oczywiście amore per sempre. paranormalna, słodka historia o miłości nastolatki i nieśmiertelnego włoskiego szlachcica. odwieczna walka dobra ze złem. książka skierowana raczej do nastoletnich czytelników, dla mnie zbyt słodka, wolę "Tryjon"

 
2018-06-30 18:22:49
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018
Cykl: Arystokratka (tom 1)

Satyra na czeską zubożałą arystokracje, która musi robić za małpy dla turystów, żeby utrzymać zamek i leniwą służbę. historie poznajemy oczami najmłodszej arystokratki i chyba zarazem najbardziej normalnej ze wszystkich bohaterów. dziewczyna opisuje swoje nowe życie na zamku w otoczeniu osobliwych postaci: bankrutującego ojca, nieodpowiedzialnej matki, alkoholizującej się kucharki,... Satyra na czeską zubożałą arystokracje, która musi robić za małpy dla turystów, żeby utrzymać zamek i leniwą służbę. historie poznajemy oczami najmłodszej arystokratki i chyba zarazem najbardziej normalnej ze wszystkich bohaterów. dziewczyna opisuje swoje nowe życie na zamku w otoczeniu osobliwych postaci: bankrutującego ojca, nieodpowiedzialnej matki, alkoholizującej się kucharki, hipochondrycznego ogrodnika i gderliwego kasztelana, którym towarzyszą dwa niewychowane psy i przemycony ze Stanów kot. historia jest zabawna.

pokaż więcej

 
2018-06-27 23:35:52
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018
Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fallen Angels". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
 
2018-06-25 22:57:58
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Libros favoritos
Autor:

Znacie to uczucie kiedy bohater nie powinien w czytelniku wzbudzać żadnych pozytywnych emocji bo jest bohaterem negatywnym a jednak im bardziej się go poznaje tym bardziej się go lubi pomimo tego co zrobił? no własnie, nie da się nie stać po stronie "Krwawego Wilka" pomimo sławy mordercy jaka się za nim ciągnie. nie czytam często fantasy ale ta historia mnie wciągnęła.

 
2018-06-22 00:21:15
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018
Autor:
Cykl: Off-Campus (tom 2)
 
2018-06-18 00:21:39
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018

To historia o miłości, o wychodzeniu z nałogu, uczeniu się odpowiedzialności za swoje decyzje i za rodzinę. młody, uzależniony od alkoholu chłopak musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu: czy chce być tylko dawcą czy ojcem? poza tym w książce panuje chaos typowy dla rodzin wielodzietnych, bo oprócz głównego bohatera autorka przedstawiła czytelnikowi całą gromadę postaci należących do... To historia o miłości, o wychodzeniu z nałogu, uczeniu się odpowiedzialności za swoje decyzje i za rodzinę. młody, uzależniony od alkoholu chłopak musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu: czy chce być tylko dawcą czy ojcem? poza tym w książce panuje chaos typowy dla rodzin wielodzietnych, bo oprócz głównego bohatera autorka przedstawiła czytelnikowi całą gromadę postaci należących do jednej dużej rodziny, które często wybijają się na pierwszy plan.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
794 342 10446
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (118)

Ulubieni autorzy (9)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (35)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd