Bohaterowie sfer

Tłumaczenie: Grzegorz Komerski
Cykl: Wojny Krwi (tom 3) | Seria: Planescape
Wydawnictwo: ISA
Planar powers

Nina na czele armii biesów spustoszyła Otchłań. Aereas i jego anielscy sprzymierzeńcy obronili Miasto Drzwi. Ale co się stało z dwójką kuzynów? Nina posiada jeszcze ciało, lecz zatraciła duszę. Aereas zachował duszę, ale stracił ciało. Nadeszła pora nowych bohaterów. Muszą powstać i zdobyć dla siebie własny raj. Czas na Tarę i Aegisa - córkę Aereasa i syna Niny. Teraz oni podejmą walkę tam,...

Nadeszła pora nowych bohaterów. Muszą powstać i zdobyć dla siebie własny raj. Czas na Tarę i Aegisa - córkę Aereasa i syna Niny. Teraz oni podejmą walkę tam, gdzie przerwali ją ich rodzice.

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA, 2007]

Zara | 2015-09-11
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 11 września 2015

Według mnie najlepszy w całej tej historii jest niejaki Faktor i przeklęte drzwi, które powodują wręcz nieopisywalne tragedie w otoczeniu. Od skaleczonego palca i efektowne wejście do budynku sądu po zjazd spiralnymi schodami w dół na okrutnych drzwiach.
Te momenty będą mi się jeszcze długo przypominać. Polecam!!!

qoqosz | 2012-10-07
Przeczytana: 30 września 2012

Najlepsza część z całej serii. Zdecydowanie lepiej czyta się niż poprzednie tomy. Styl uległ polepszeniu a i fabuła też całkiem ciekawa.

Mateusz Poznaniak | 2017-01-08
Kariko | 2016-05-30