Diablo III: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie

Okładka książki Diablo III: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie Jason Bischof, Matt Burns, Michael Chu, Cameron Dayton, Micky Neilson, Erik Sabol, James M. Waugh
Okładka książki Diablo III: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie
Jason BischofMatt Burns Wydawnictwo: Fabryka Słów fantasy, science fiction
Diablo III: Heroes Rise, Darkness Falls
Fabryka Słów
2013-05-31
2013-05-31
Diablo

Okładka książki orld of Warcraft: Ashbringer Ludo Lullabi, Micky Neilson
orld of Warcra... Ludo Lullabi, Micky...
Okładka książki Nova: Twierdza Andres Guinaldo, Sandra Molina, Micky Neilson
Nova: Twierdza Andres Guinaldo, Sa...
Okładka książki World of Warcraft: Guldan and the Stranger Alex Horley, Micky Neilson
World of Warcr... Alex Horley, Micky ...

Pierwsze opowiadanie bardzo wciągające, ale pozostałe nie przypadły mi do gustu.

Gdybym nie znał Diablo byłoby 8, gdyby nie zapowiedzi na okładce byłoby 9. Rozczarowałem się więc jest 5.

Bardzo przyjemna na wieczory. Polecam.

Bardzo przyjemna na wieczory. Polecam.

Nigdy nie grałem w gry z serii Diablo. Po prostu nigdy nie miałem okazji, Blizzard wciągnął mnie „tylko” w jedną ze swoich gier- World of Warcraft. Ale książka powinna obronić się sama, nawet jeżeli czytelnik nie zna fabuły gry komputerowej. A, no i była promocja. Bo zaznaczmy już na wstępie- cena okładkowa (35 złotych) to odrobinę za dużo za te kilka opowiadań. Dodatkowo, tekst na okładce obiecał mi, że czytając tę książkę będą czuł strach. A to nie byle jaka obietnica. Przy tylu czynnikach nie mogłem się oprzeć- kupiłem.
Recenzja:

Bardzo poprawne czytadło na szybkie łyknięcie. Nic wybitnego, ale jednocześnie złego słowa powiedzieć nie mogę. Podszedłem bez oczekiwań i się nie zawiodłem. Książka umiliła mi czas. Chciałem przerywnik przed czymś poważniejszym i to właśnie otrzymałem:) Pewnie jeszcze sięgnę po inne tomy ze świata Diablo.

Dla fanów serii gier Diablo jak najbardziej,choć ktoś niezaznajomiony z ową grą myślę że spokojnie może przeczytać również,w książce jest kilka opowiadań co ma swoje wady i zalety,nie jest to też dzieło literackie aczkolwiek przyjemnie się czytało,jednym słowem bez rewelacji ale dobra.

Ot takie lekkie czytadełko. Czyta się szybko i przyjemnie, opowiadania nie wymagają skupienia od czytelnika przez co też nie zapadają na długo w pamięć. Dobra odskocznia od "cięższej i grubszej" literatury. Na pewno gratka dla fanów Diablo, ale i ktoś mniej obeznany lub wcale z tym uniwersum znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Firma Blizzard od początku swojego istnienia, postawiła sobie za zadanie dawać graczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Jak na razie firma bardzo dobrze wywiązuje się z tego zadania. Blizzard dba również o graczy lubiących od czasu do czasu poczytać książki. Widać to już po bogatej ilości wydanych tytułów. Ja w swojej kolekcji posiadam już 10 książek z uniwersum Diablo, StarCraft, a jeszcze nie zabrałem się za opowieści z kultowego już WarCrafta. Nie warto również wspominać o masie tytułów nie wydanych w naszych kraju. Tym razem na warsztat Biblioteczki Gracza postanowiłem wziąć kolejny tytuł ze świata Sanktuarium. Zapraszam na recenzje Diablo III: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie.

Myślę, że każdy gracz diablo powinien zapoznać się z tymi opowiadaniami. Miło i przyjemnie. W drodze na uczelnie w sam raz ;)

Ciekawe przedstawiona odrębna historia oczami bohaterów.

Ciekawe przedstawiona odrębna historia oczami bohaterów.

• Diablo

Dodaj cytat z książki Diablo III: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie