Diablo III: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fabryka w grze". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Diablo III: Heroes Rise, Darkness Falls
Diablo
Oceansoul

Groza karmi się wątpliwościami, pożądaniem, żalem, zazdrością, nienawiścią oraz milionem innych diabelskich smakołyków. W uniwersum „Diablo” zło reprezentowane jest przez demony, jednak one jedynie pielęgnują nasiona, jakie wysiewamy sami. Największym zatem wyzwaniem jest zwycięstwo w walce przeciwko samemu sobie. To jest oznaką prawdziwej odwagi w tym świecie. Między tymi stronami...

Między tymi stronami znajdziesz historie, które sprawią, że zajrzysz w głąb siebie, aby odnaleźć wolę walki w obliczu absolutnej grozy.

Zapada ciemność, rodzą się bohaterowie

źródło opisu: Fabryka Słów, 2013

źródło okładki: http://fabrykaslow.com.pl/

Patrixon | 2017-07-23
Przeczytana: lipiec 2016

Ciekawe przedstawiona odrębna historia oczami bohaterów.

Dariusz Buzowski | 2016-09-05
Przeczytana: 09 września 2016

Bardzo przyjemna na wieczory. Polecam.

lukisow | 2016-06-29
Na półkach: Przeczytane, Zrecenzowane

Nigdy nie grałem w gry z serii Diablo. Po prostu nigdy nie miałem okazji, Blizzard wciągnął mnie „tylko” w jedną ze swoich gier- World of Warcraft. Ale książka powinna obronić się sama, nawet jeżeli czytelnik nie zna fabuły gry komputerowej. A, no i była promocja. Bo zaznaczmy już na wstępie- cena okładkowa (35 złotych) to odrobinę za dużo za te kilka opowiadań. Dodatkowo, tekst na okładce obiecał mi, że czytając tę książkę będą czuł strach. A to nie byle jaka obietnica. Przy tylu czynnikach nie mogłem się oprzeć- kupiłem.
Recenzja:

Ka | 2015-07-23

Bardzo poprawne czytadło na szybkie łyknięcie. Nic wybitnego, ale jednocześnie złego słowa powiedzieć nie mogę. Podszedłem bez oczekiwań i się nie zawiodłem. Książka umiliła mi czas. Chciałem przerywnik przed czymś poważniejszym i to właśnie otrzymałem:) Pewnie jeszcze sięgnę po inne tomy ze świata Diablo.

goodvibestyla | 2015-05-29

Dla fanów serii gier Diablo jak najbardziej,choć ktoś niezaznajomiony z ową grą myślę że spokojnie może przeczytać również,w książce jest kilka opowiadań co ma swoje wady i zalety,nie jest to też dzieło literackie aczkolwiek przyjemnie się czytało,jednym słowem bez rewelacji ale dobra.

Mateusz | 2015-03-11
Przeczytana: 10 marca 2015

Ot takie lekkie czytadełko. Czyta się szybko i przyjemnie, opowiadania nie wymagają skupienia od czytelnika przez co też nie zapadają na długo w pamięć. Dobra odskocznia od "cięższej i grubszej" literatury. Na pewno gratka dla fanów Diablo, ale i ktoś mniej obeznany lub wcale z tym uniwersum znajdzie coś ciekawego dla siebie.

| 2015-02-23

Kilka historii pisanych przez kilku autorów, opowiadających o przygodach bohaterów z uniwersum gry "Diablo III". Momentami czułem odrazę, momentami strach, więc obietnice autorów zostały spełnione. Wszystko jest na swoim miejscu i odgrywa swoją rolę.

hongi | 2015-02-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Książki
Przeczytana: 22 września 2013

Firma Blizzard od początku swojego istnienia, postawiła sobie za zadanie dawać graczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Jak na razie firma bardzo dobrze wywiązuje się z tego zadania. Blizzard dba również o graczy lubiących od czasu do czasu poczytać książki. Widać to już po bogatej ilości wydanych tytułów. Ja w swojej kolekcji posiadam już 10 książek z uniwersum Diablo, StarCraft, a jeszcze nie zabrałem się za opowieści z kultowego już WarCrafta. Nie warto również wspominać o masie tytułów nie wydanych w naszych kraju. Tym razem na warsztat Biblioteczki Gracza postanowiłem wziąć kolejny tytuł ze świata Sanktuarium. Zapraszam na recenzje Diablo III: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie.

PtrK | 2014-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2014

Myślę, że każdy gracz diablo powinien zapoznać się z tymi opowiadaniami. Miło i przyjemnie. W drodze na uczelnie w sam raz ;)

Kacper | 2014-10-18
Przeczytana: 18 października 2014

Ciężko ocenić właściwie 7 książek w jednej, gdyż właśnie na tyle opowiadań jest ona podzielona.
Jest to moja pierwsza książka "horror" i pod tym względem zawiodłem się. Może jeden czy dwa momenty zbliżyły się pod ten klimat, nie więcej. Jak to jest dobra książka "horror" to śmiało mogę stwierdzić, że książki które straszą, nie istnieją.
Jest to dobra książka, gdy nie ma się co do czytania. Cienka, szybko się ją przeczyta. Autorzy sugerują, że każdy odnajdzie się w tej książce, że ona opisuje poniekąd nas. Nic takiego nie poczułem.
Mimo to fabuła tej książki nie jest zła, w większości przeciętna, ale 3 opowiadania podobały mi się. Opis barbarzyńcy jest dobry, podczas pierwszej jego walki, uśmiech mi się pojawił na twarzy. Twardy gość, który poradzi sobie z liczniejszym przeciwnikiem.
2 opowiadanie, które zapadło mi w pamięć nie opisuje żadnej klasy. Jest to opowiadanie pt. "Theatre Macabre: Mroczne Wygnanie". Przyznam, końcówka mnie mile zaskoczyła ;)
3 opowiadania, które...