Złodziej pioruna

Okładka książki Złodziej pioruna Rick Riordan
Okładka książki Złodziej pioruna
Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (tom 1) fantasy, science fiction
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (tom 1)
Percy Jackson and the Lightning Thief
Galeria Książki
2009-05-06
2009-05-06
Agnieszka Fulińska
mitologia

Okładka książki Starcie światów Chris Columbus, Chris Rylander, Ned Vizzini
Starcie światów Chris Columbus, Chr...
Okładka książki Przewodnik po świecie herosów Mary-Jane Knight, Rick Riordan
Przewodnik po ... Mary-Jane Knight, R...
Okładka książki Morze potworów. Powieść graficzna Rick Riordan, Robert Venditti
Morze potworów... Rick Riordan, Rober...

☺️

☺️

Bardzo fajnie było wrócić do tej książki po latach. Czytałem ją jako dziecko i mam wrażenie, że ta książka nie zestarzała się w ogóle. Super dobrze napisani bohaterowie, ciekawa fabuła i rewelacyjny humor. Polecam!

Uwielbiam R. Riordana. Jest genialny a książkę napisał super. Nie sądziłam że mogę się aż tak zakochać w tej tematyce. Książkę się czyta szybko. Jest super akcja i świetne opisy.

holy hell

holy hell

Najlepsza seria i książka!
Pełna śmiechu i zarazem waznych spraw życiowych.
Przygodowa komedia idealna aby spedzić świetnie czas
Moja ulubiona ❤️

Najlepsza seria i książka!
Pełna śmiechu i zarazem waznych spraw życiowych.
Przygodowa komedia idealna aby spedzić świetnie czas
Moja ulubiona ❤️

Z nostalgią podchodzę do niej po raz drugi. Doceniam dar zapomnienia, bo szczegóły się zatarły i momentami trzymała w napięciu, więc w efekcie świetnie się przy niej bawiłam.

no fajna ksiazka jak ktos lubi tego typu klimaty mityczne i YA to raczej siadzie

Powrót po kilkunastu latach i wciąż grzeje swoje miejsce w sercu

Powrót po kilkunastu latach i wciąż grzeje swoje miejsce w sercu

Reread 2024 po angielsku:

Niesamowicie mnie chwyciła za serduszko, a możliwość powrotu do świata Percyego po tylu latach, uświadomiło mi, że kocham tę serię. Nie byłam kompletnie świadoma tego jak niesamowicie tęskniłam za bohaterami i jak bardzo pragnęłam ponownie ich zobaczyć. Przygotowanie mentalne do Chalice of Gods, bo nadal nie mogę uwierzyć co się tam może dziać.
Jeżeli nie znasz tej serii to biegnij po nią. I am not kidding.

Reread 2024 po angielsku:

Czytałam po obejrzeniu filmu - nie wiem czy lepiej, czy gorzej. Przeżycie fajne, bardzo się wkręciłam i jestem niesamowicie ciekawa następnych przygód naszego Glonomóżdzka i panny Mądralińskiej.

• Rick Riordan