Pragnienie

Strasznie naciągana historia, jak dla 10 latków, a nie dorosłych ludzi

Strasznie naciągana historia, jak dla 10 latków, a nie dorosłych ludzi

Na półkach: , , , , , , , ,

Flynn Godfrey jest nie tylko współwłaścicielem klubu BDSM ale również wytwórni filmowej Quantum a także jest światowej sławy gwiazdą filmową.
Pewnego dnia, dosłownie, wpada na niego młoda kobieta, która od pierwszej chwili zaprząta jego myśli.
Natalie 8 lat temu przeżyła coś co diametralnie ją zmieniło i wpłynęło na życiowe decyzje, związane z tym, że unika mężczyzn, związków i seksu przed ślubem.
Flynn, który nie może obyć się bez BDSM i Nat, która nie chce jakichkolwiek zbliżeń seksualnych…. Światowej sławy celebryta i skromna nauczycielka…. Czy ta dwójka ma jakiekolwiek szanse na wspólny związek?

Akcja pierwszej części dzieje się w czasie nieco więcej, niż jednego tygodnia. Troszkę mi tu dni nie pasowały ale jakoś dałam radę sobie to poukładać. Czytając tę książkę to tak, jakby czytelnik zapoznawał się z historią kopciuszka we współczesnym świecie i główna bohaterka też ma tego świadomość i tylko czeka aż wybije północ. Absolutnie nie przeszkadzała mi, ani ta bajka, ani ta cała nierealna otoczka. Po prostu dałam się wciągnąć. Jednak historia pozostawiła we mnie pewien niedosyt. Zabrakło mi tu rozwinięcia tego, co dzieje się w klubie Quantum (klub i wytwórnia mają wspólną nazwę) i jak bardzo to wpływa na życie głównego bohatera i Jego przyjaciół. Gorąco liczę na rozwinięcie w dalszych częściach…

Lektura świetna zwłaszcza dla fanek niegrzecznych książek

Lektura świetna zwłaszcza dla fanek niegrzecznych książek

Zakochałam się w tej serii.
PS. Niezwykle zmysłowa i poruszająca trudne tematy historia oraz to w jaki sposób autorka podeszła do tego tematu. Po prostu nie da się nie polubić historii Natalie i Flina oraz Pusi. Po raz kolejny już wracam do tej serii i za każdym razem podoba mi się coraz bardziej.

Zakochałam się w tej serii.

Książka dobra, chociaż momentami trochę nierealna. Szybko się ją czytało, ale dlaczego skończyła się w takim miejscu?. Podtrzymuje ciekawość, co wydarzy się dalej, przeczytam następną część.

Przeciętniak. Nie mogę powiedzieć o tej książce nic więcej poza faktem, że pozycja ani mnie nie powaliła ani nie nie była tragiczna.
Moim zdaniem była ona bardzo nierealistyczna, okej, rozumiem, fikcja literacka, jednak nawet ona ma swoją granicę. Moim zdaniem została na mocno przekroczona i mimo zabawy treścią, zachodziłam na głowę, o co do cholery chodziło.
Było przyjemnie, ale bez patosu. Przeczytane, zapomniane, ponieważ nie było to przesadnie dobre.

Było...

Bardzo mi się podobała. Mimo że ogólnie nie jestem fanką książek opisujących BDSM narazie nie było tego dużo i mam nadzieję że w kolejnych częściach też tak będzie albo będzie to przedstawione ze smakiem. Historia mnie wciągnęła i nie mogę się doczekać co będzie dalej.

Ciekawa historia, która rozbudziła moje zainteresowanie, nie mogę się doczekać kolejnych części

Ciekawa, raczej mało prawdopodobna historia o miłości prostej dziewczyny i gwiazdora. Szybko się czyta, przyjemna. I w sumie.... takie trochę Pretty Women w wersji papierowej 😉

Przesłodzona... Gdyby usunąć wszystkie "dziękuję Ci", "przepraszam za" i "jesteś dla mnie wszystkim" włączając w to inne słodkości zostałoby niewiele treści. Co nie zmienia faktu, że pomysł całkiem niezły. Zakończenie skłoniło mnie do sięgnięcia po 2 część, która jest nieco lepsza z uwagi na główną bohaterkę, która nieraz zadziwiła mnie siłą charakteru. Nie jestem pewna czy skończę 3 cześć, chociaż nie lubię zostawiać historii niedokończonej tutaj muszę jednak chwilę odetchnąć mniejszą ilością słodyczy.

• 2015
  • Romans