Delirious

Okładka książki Delirious M.S. Force
Okładka książki Delirious
M.S. Force Wydawnictwo: Amazon Cykl: Quantum (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Quantum (tom 6)
Amazon
2017-09-12
2017-09-12
romans erotyk

Okładka książki BE MINE Kristen Ashley, Lauren Blakely, Melissa Foster, J. Kenner, Laurelin Paige, Kendall Ryan
BE MINE Kristen Ashley, Lau...

Na półkach: , , , , , ,

Kristian Bowen jest holywoodzkim producentem i partnerem biznesowym oraz przyjacielem Flynna i Haydena. Jest też wspólnikiem w Quantum.
"Nie wiem, jak być miękkim, słodkim lub taki jakim chcieliby bym był. Jestem egoistyczny i arogancki i skupiony na swojej karierze. Potrzebuję dominującego, perwersyjnego seksu tak jak niektórzy ludzie potrzebują kofeiny, aby rozpocząć swój dzień. To nie tylko to, co lubię. Taki jestem."

Od pierwszego spotkania ciągnęło go do Aileen Gifford, jednak gdy ta z dziećmi przeprowadziła się do jego miasta on postanowił jej unikać stwierdzając, że na nią nie zasługuje. Choć rekonwalescencja kobiety po leczeniu nowotworowym przebiegała pozytywnie, ona wiedział że w każdej chwili może nastąpić nawrót. Postanowiła zawalczyć i korzystać z życia wiedząc jak jest kruche. Czy uda jej się dotrzeć Kristiana?

Kolejna część w świecie hollywoodzkich gwiazd z klubem Quantum w tle.
Cudowni główni bohaterowie, jeszcze cudowniejsi przyjaciele.

Od początku byłam ciekawa tej historii. Każda książka tej autorki jest rewelacyjna. Z przyjemnością wracam do tej serii.

Książka z BDSM w tle ale tutaj temat tylko liźnięty :). Moja jedyna książka z tej serii ale chyba dobrze trafiłam. Piszę "dobrze" bo nie jestem fanem BDSM a w tej części jest tego mało, ze dwie/trzy sceny, można ewentualnie przekartkować, jeśli ktoś nie lubi, a cała fabuła na tym nie ucierpi.
Facet z silną traumą, kobieta po ciężkiej chorobie i z 2 dzieci a pakiecie. Tym razem to ona próbuje go przekonać do związku, mimo że oboje darzą się uczuciem. W łóżku facet dominator, kobieta uległa a w życiu odwrotnie :).
Zabrakło mi opisu etapu zakochiwania się, tak żebyśmy zakochiwali się razem z nimi. Może jest we wcześniejszych tomach z serii? Nie wiem a nie dowiem się bo nie planuję czytać ze względu na BDSM. W tym tomie uczucie już jest a oni tylko muszą przekonać się do bycia razem.
Nic głębokiego ale książka napisana sensownie, do przeczytania w jeden wieczór.

Facet z silną traumą, kobieta po ciężkiej chorobie i z 2 dzieci a pakiecie. ...

Ciąg dalszy przyjaciół z Hollywood, bardzo fajna historia.

Ciąg dalszy przyjaciół z Hollywood, bardzo fajna historia.

• Erotyki
  • Cykl: Quantum √ (d)