Ucieczka do miłości. (tom 2)

Okładka książki Ucieczka do miłości. (tom 2) Gina L. Maxwell
Okładka książki Ucieczka do miłości. (tom 2)
Gina L. Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Walka o miłość (tom 4) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Walka o miłość (tom 4)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Amber
2015-06-18
2015-06-18
2017-02-27
erotyja miłość

Zakończenie serii o Aidenie i Kat - moja opinia jest podobna jak w poprzednim tomie - nic szczególnego, ale można przeczytać!

Akcja niby się rozwinęła, ale czegoś mi brakowało. Książka nie najgorsza, ale są lepsze.

Przewidywalny ale przyjemny romans. Można przeczytać. Nic się nie straci, niewiele się zyska.

Dalsze emocjonujące losy Kat i Aidena;)
Więcej się dzieję i więcej się wyjaśnia..Kłamstwa wychodzą na jaw..
Jedyne co mi trochę przeszkadzało to, to że końcówka jak dla mnie była niepotrzebnie skrócona.. Tu niby porwana, a za chwile tydzień później..
Szkoda, można było to jakoś ciekawie rozwinąć..;)
Książka mimo wszystko ciekawa i warta czasu jaki się jej poświęci:D
Polecam!

Dalsze emocjonujące losy Kat i Aidena;)
Więcej się dzieję i więcej się wyjaśnia..Kłamstwa wychodzą na jaw..
Szkoda, można było to jakoś ciekawie rozwinąć..;)
Książka mimo wszystko ciekawa i warta czasu jaki się jej poświęci:D
Polecam!

Polecam

Polecam

Pierwsza część zapowiadała przyjemną i wciągającą historię dwójki skrzywdzonych ludzi. Po skończeniu, nie mogłam się doczekać, aż zacznę czytać drugą część. Głównie byłam ciekawa relacji między bohaterami, no i czekałam na moment aż sekrety wyjdą na jaw. Ponadto pojawia się wątek kryminalny, co również dodało do książki trochę akcji.

Niestety, ale tom drugi jest na tyle przewidywalną książką, że właściwie nie trzeba jej czytać. Liczyłam na jakiś zwrot akcji, coś co mnie zaskoczy. Nie doczekałam się na nic, oprócz pozycji jakie przyjmowali bohaterowie podczas seksu.

W pierwszej części relacja bohaterów jest wyważona, spokojna i powolna. Naprawdę, o dziwo nie dochodzi do seksu. W tym jednak przypadku Kat i Aiden ciągle mają na siebie ochotę i to stale wykorzystują. Co oczywiście w erotyku nie powinno dziwić prawda? Jednak Kat od początku była bohaterem, któremu się współczuło i ciężko było uwierzyć w to, co jej się przytrafiło w przeszłości. Dlatego podobało mi się, że ta ich relacja była faktycznie realna a Kat nie rzuciła się od razu do łóżka Aidenowi. Niestety wystarczył jeden raz, a problemy odeszły.. Co więcej, malutki spojler: bohaterzy uciekają przed groźnymi zbirami . Więc zamiast jechać jak najdłużej i najdalej, postanawiają zjechać na pobocze na szybki numerek. Już nie wspomnę o absurdzie, w końcu dopiero co pisałam o problemie bohaterki. Ale ludzie! Tam nie było czasu się zatrzymać na stacji, ale na numerek już tak.. Co więcej, bohatera drasnęła kula z pistoletu. Później Aiden szyje tę ranę, wiec nie takie draśnięcie jeśli wymagało szycia. Jednak żeby bohaterka na nim skakała w ciasnym samochodzie, to nic go nie bolało? Jak dla mnie, zero logiki.

Zawiodłam się na tej części, przeczytałam tylko ze względu na to, by dokończyć historię Kat i Aidena. Dostałam jedynie sceny uniesienia, błyskawiczne rozwiązywanie problemów - nawet te z mafią, i okropną przewidywalność. Nie można zapomnieć o zakończeniu, które jest tak ckliwe, że nie mogłam doczekać się końca.

Niestety, ale tom drugi jest na tyle...

Ta część zdecydowanie gorsza od części 1. Zawiodłam się.

Ta część zdecydowanie gorsza od części 1. Zawiodłam się.

Drugi tom i kolejne rozczarowanie. Największy plus tej książki , to, że szybko się ją czyta i jest krótka ( choć według mnie cała historia mogła być opisana i zakończona w jednej książce). Przyznam się, że kilka fragmentów po prostu ominęłam, a szczególnie te opisujące sceny seksu. Z całą pewnością w tej części więcej się dzieje, no w końcu coś się dzieje. Ale, to wszystko: problemy głównych bohaterów, porachunki z mafią zostają tak łatwo rozwiązane. Kolejna bardzo przewidywalna książka . Nie jest, to oryginalna ani warta zapamiętania książka. Niestety.

Jak każdą książkę z tej serii czytało się szybko co nie znaczy że ciekawie. Nie rozumiem dlaczego został motyw Kat i Aidena podzielony na dwie książki. Sytuacja za jaką się obwinia Aiden i nie jest wart miłości jest na maksa naciągane.

Przyznaję, że trochę się zawiodłam, choć moim jedynym oczekiwaniem co do tej książki było, żeby nie okazała się gorsza od poprzedniego tomu. Jednak się nie udało. Nie liczyłam, że doczekam się tu jakichś wielkich zwrotów akcji czy niespodzianek. Miałam jednak nadzieję na kontynuację naprawdę fajnego romansu, który w tym tomie jakoś nie zachwycał. Główni bohaterowie stracili na wyrazistości, a uczucie między nimi już mnie tak nie hipnotyzowało. Ot, zwykłe romansidło ze słodkim happy endem.

• 2015
  • 2015