Ucieczka do miłości. (tom 2)

Cykl: Walka o miłość (tom 4) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
erotyja, miłość
karollllllla

Kolejna powieść z gorącej serii Walka o Miłość rozpoczętej Edukacją Kopciuszka – bestsellerem nr 1 Amazonu i Top 10 „New York Timesa”. Ona to dziewczyna ścigana przez mafię za niespłacony dług, prześladowana przez koszmar dzieciństwa. On to były zawodnik sztuk walki, który przyczynił się do śmierci człowieka i nie chce więcej walczyć. Los zetknął ich ze sobą, a połączyła namiętna, trudna...

On to były zawodnik sztuk walki, który przyczynił się do śmierci człowieka i nie chce więcej walczyć. Los zetknął ich ze sobą, a połączyła namiętna, trudna miłość. Są sobie prawdziwie bliscy, ale bardzo pokaleczeni przez życie. Tkliwie uczą się siebie, przełamują bariery...

On pragnie uwolnić ją od mafi i i dla niej wychodzi na ring. Jednak reguły tej walki są inne i inna jest również jej stawka. To już nie jest sport, to walka o życie. Musi więc wrócić do własnej przeszłości i tam szukać pomocy, by ocalić siebie i ją…

GINA L. MAXWELL zrobiła niebywałą karierę powieścią Edukacja Kopciuszka, którą wydała w 2012 roku. W dwa miesiące sprzedała 100 000 e-booków! Amerykańskie wydawnictwo kupiło prawa do

wersji drukowanej i podpisało kontrakt na 3 następne tomy serii Walka o Miłość. Edukacja Kopciuszka błyskawicznie trafiła do czołówki najgorętszych powieści Amazonu: na 1. miejsce w Amazon Kindle, na 2. miejsce w kategorii najlepsza seria romantyczna i w Top 10 najlepszych romansów.

Znalazła się w Top 10 największej amerykańskiej sieci księgarskiej Barnes & Noble, w Top 10 „New York Timesa” i na liście bestsellerów „USA Today”.

Kolejne tomy serii: Reguły Uległości i Ucieczka do Miłości również trafiły na listę „New York Timesa”

źródło opisu: http://aros.pl/autor/Gina+L.+Maxwell/0

źródło okładki: http://aros.pl/autor/Gina+L.+Maxwell/0

tylkojego095 | 2018-04-27
Przeczytana: 26 kwietnia 2018

Dalsze emocjonujące losy Kat i Aidena;)
Więcej się dzieję i więcej się wyjaśnia..Kłamstwa wychodzą na jaw..
Jedyne co mi trochę przeszkadzało to, to że końcówka jak dla mnie była niepotrzebnie skrócona.. Tu niby porwana, a za chwile tydzień później..
Szkoda, można było to jakoś ciekawie rozwinąć..;)
Książka mimo wszystko ciekawa i warta czasu jaki się jej poświęci:D
Polecam!

paulina2511 | 2018-02-19
Na półkach: Przeczytane, 2018

Polecam

Małgorzata | 2018-01-19
Przeczytana: 05 stycznia 2018

Pierwsza część zapowiadała przyjemną i wciągającą historię dwójki skrzywdzonych ludzi. Po skończeniu, nie mogłam się doczekać, aż zacznę czytać drugą część. Głównie byłam ciekawa relacji między bohaterami, no i czekałam na moment aż sekrety wyjdą na jaw. Ponadto pojawia się wątek kryminalny, co również dodało do książki trochę akcji.

Niestety, ale tom drugi jest na tyle przewidywalną książką, że właściwie nie trzeba jej czytać. Liczyłam na jakiś zwrot akcji, coś co mnie zaskoczy. Nie doczekałam się na nic, oprócz pozycji jakie przyjmowali bohaterowie podczas seksu.

W pierwszej części relacja bohaterów jest wyważona, spokojna i powolna. Naprawdę, o dziwo nie dochodzi do seksu. W tym jednak przypadku Kat i Aiden ciągle mają na siebie ochotę i to stale wykorzystują. Co oczywiście w erotyku nie powinno dziwić prawda? Jednak Kat od początku była bohaterem, któremu się współczuło i ciężko było uwierzyć w to, co jej się przytrafiło w przeszłości. Dlatego podobało mi się, że ta ich...

silwana | 2017-05-02
Przeczytana: 10 lutego 2017

Ta część zdecydowanie gorsza od części 1. Zawiodłam się.

Natalia | 2017-03-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 16 marca 2017

Drugi tom i kolejne rozczarowanie. Największy plus tej książki , to, że szybko się ją czyta i jest krótka ( choć według mnie cała historia mogła być opisana i zakończona w jednej książce). Przyznam się, że kilka fragmentów po prostu ominęłam, a szczególnie te opisujące sceny seksu. Z całą pewnością w tej części więcej się dzieje, no w końcu coś się dzieje. Ale, to wszystko: problemy głównych bohaterów, porachunki z mafią zostają tak łatwo rozwiązane. Kolejna bardzo przewidywalna książka . Nie jest, to oryginalna ani warta zapamiętania książka. Niestety.

czep-czep | 2016-09-11
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 2016 rok

Jak każdą książkę z tej serii czytało się szybko co nie znaczy że ciekawie. Nie rozumiem dlaczego został motyw Kat i Aidena podzielony na dwie książki. Sytuacja za jaką się obwinia Aiden i nie jest wart miłości jest na maksa naciągane.

Lenka | 2016-01-06
Przeczytana: 05 stycznia 2016

Przyznaję, że trochę się zawiodłam, choć moim jedynym oczekiwaniem co do tej książki było, żeby nie okazała się gorsza od poprzedniego tomu. Jednak się nie udało. Nie liczyłam, że doczekam się tu jakichś wielkich zwrotów akcji czy niespodzianek. Miałam jednak nadzieję na kontynuację naprawdę fajnego romansu, który w tym tomie jakoś nie zachwycał. Główni bohaterowie stracili na wyrazistości, a uczucie między nimi już mnie tak nie hipnotyzowało. Ot, zwykłe romansidło ze słodkim happy endem.

deana | 2015-12-20
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 20 grudnia 2015

Potrzebowałam koniecznie odmóżdżającej, lekkiej lektury. Czegoś co pozwoli mi się szybko zresetować. Padło przypadkowo na tomiki ,,Ucieczka do miłości". W prawdzie ostatnio zirytowało mnie wydawnictwo Amber bezsensownym dzieleniem powieści na pół ale postanowiłam dać im jeszcze szansę i przymknąć oko na ten dziwny zabieg. Niestety, tutaj było pod tym względem tylko gorzej.Tomiki mają dwóch różnych tłumaczy a redakcja śpi. Wiem, czepiam się ale strasznie nie trawię rażącego niechlujstwa. A z tym mamy tutaj do czynienia. Żaden z tłumaczy nie wykazał chęci dopasowania się do partnera. To co jeden tłumaczy, drugi zostawia w oryginale. Wygląda to koszmarnie. I w ogóle co to za słowo ,,Irol"?? To tutaj zostawiłabym oryginalne Irish.

Tak po za kwestiami technicznymi mamy do czynienia z bardzo stereotypową historyjką. Wytatuowany były zawodnik MMA i piękna kelnerka, która ucieka przed mafią. Coś Wam to mówi? Tak, dokładnie! Jeśli macie jakieś pomysły na fabułę to raczej na pewno je tu...

Ewelina | 2015-09-27
Przeczytana: 27 września 2015

Kat i Aiden byliby całkowicie ze sobą szczęśliwi, gdyby nie wisząca nad nimi konieczność spłaty długu byłego chłopaka Kat. Gdy ich szczęście próbują zmącić cienie przeszłości i teraźniejszości, po kłótni i prawie rozstaniu, oboje postanawiają jednak zawalczyć o siebie i szczęście. Pomimo pokrzyżowania planów szefowi mafii Aidenowi i Kat udaje się uciec. Aby na chwilę zapomnieć o rzeczywistości zatrzymują się w luksusowym hotelu. Jednak ranek przynosi rozczarowanie z powodu nieudanej ucieczki. Aiden zostaje dotkliwie pobity i zmuszony do przegrania walki MMA a Kat zabrana jako "zakładniczka". Czy mężczyzna poradzi sobie z tym, że do czasu walki Kat jest w rękach zbirów, którzy znów mogą ją skrzywdzić? Czy plan odbicia jej w trakcie walk się powiedzie i będą mogli żyć długo i szczęśliwie?

solano | 2015-09-27
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 26 września 2015

Fabuła, bzykanie, fabuła, bzykanie... Chyba to najlepsze podsumowanie całej serii :D opisy bez "pąsowiejącej" dziewczyny, fabuła naciągana, czyta się łatwo i lekko. Książka idealna na odmóżdżenie po ciężkim dniu :)