Victorious
karollllllla

Autorka bestsellerów sprzedanych w 4 000 000 egzemplarzy Tom 3 trylogii Quantum z Top 10 empik.com Nauczycielka i gwiazdor filmowy, za którym szaleją kobiety. On odważył się ujawnić swoje pragnienia. Ona odważyła się je spełnić… Dwa pragnienia. To wystarczy do szaleństwa zmysłów. Ale czy wystarczy do miłości? Kiedy Natalie, skromna nauczycielka, spotkała Flynna, wielkiego gwiazdora filmowego,...

Autorka bestsellerów sprzedanych w 4 000 000 egzemplarzy
Tom 3 trylogii Quantum z Top 10 empik.com
Nauczycielka i gwiazdor filmowy, za którym szaleją kobiety.
On odważył się ujawnić swoje pragnienia. Ona odważyła się je spełnić…
Kiedy Natalie, skromna nauczycielka, spotkała Flynna, wielkiego gwiazdora filmowego, który przyprawia o drżenie kobiety na całym świecie, jej życie zmieniło się. Została jego żoną, a romantyczna, namiętna, zmysłowa miłość kwitła…
Flynn był przy niej i chronił, kiedy świat poznał jej tragiczną przeszłość. I wtedy ona dowiedziała się, kim jest i jak zaspakaja swoje pragnienia… I pojawiło się podejrzenie o morderstwo.
Czy mimo to jeszcze się spotkają i odnajdą drogę do siebie? Czy on będzie miał odwagę wyznać jej wszystko? A ona odnajdzie spełnienie w jego pragnieniach?
Od Nowego Jorku do Los Angeles, od Hollywood do Las Vegas, ognisty romans Flynna i Natalie ma w sobie to, co najlepsze: romantyczność, namiętność, gorący seks, nieustępliwych paparazzi i zbrodnię, która może zniszczyć wszystko… I bohatera, który dla kobiety swego życia postawi wszystko na jedną kartę.

M.S. FORCE to pseudonim bestsellerowej autorki „New York Timesa”, Marie Force zarezerwowany dla jej powieści erotycznych. Trylogia Quantum jest jej pierwszym romansem erotycznym, ale już wiadomo, że nie ostatnim.
Marie Force jest autorką czterdziestu współczesnych romansów, które sprzedała w 4 000 000 egzemplarzy. Jej powieści znalazły się na listach bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today”, „Wall Street Journal” i były wielokrotnie nagradzane.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Kasiek | 2015-12-13
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 13 grudnia 2015

Trzecią część tej trylogii wręcz pochłonęłam i to nie dlatego, że tak mnie wciągnęła, tylko dlatego, że chciałam jak najszybciej mieć ją za sobą. Był moment, w którym chciałam ją odłożyć, jednak postanowiłam dotrwać do końca. Jakoś się udało. Szkoda, że tylko jakoś. Spełnienie faktycznie miało miejsce i tak naprawdę tylko to spełnienie. Znaczna część książki to sceny erotyczne, niepoparte żadną konstruktywną akcją. Dodając do tego jałowe i przesłodzone dialogi mamy naprawdę mało ciekawą książkę. Sytuację ratuje postać głównej bohaterki, która swoją postawą i stawianiem czoła przykrej rzeczywistości potrafi wzbudzić podziw. Jednak to za mało, aby książkę zaliczyć do udanych, a tym bardziej ją polecić. Wątek sensacyjny również nie porywa i nie wzbudza emocji, a jedynie jest bladym tłem dla nijakiej fabuły. Można tę książkę przeczytać jako dopełnienie całości, ale wątpię czy warto.

magpie101 | 2015-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2015

Pierwsze dwie czesci mimo, ze bylo slodko mnie zachwycily, wiec na 3 czekalam niecierpliwie i niestety ale zawiodlam sie.
Nudno, slodko, watek kryminalny stworzony na sile ciagnal sie praktycznie do ostatnich stron ksiazki i nie wzbudzil we mnie zadnych emocji.
Perwersja, ktora miala byc czytajac opinie innych czytelnikow gdzies mi umknela, dla mnie bylo mdlo jesli chodzi o seks i wlasnie tej obiecanej perwersji mi zabraklo. Myslalam, ze ksiazka pobije serie "Pros mnie o co chcesz" ale niestety "Spelnienie" daleko zostaje w tyle.
Daje 6 gwaiazdek tylko i wylacznie dlatego, ze 2 pierwsze czesci bardzo mi sie podobaly (ocenilam na 10).
Polecam przeczytac jako kontynuacje ale nie spodziewajcie sie wiele.

Nie mogłam się nadziwić sile Natalie :) To zdecydowanie jedna z moich ulubionych bohaterek. Historia może i banalna, może i naiwna :) Ale bardzo przyjemna w odbiorze :) A to chyba najważniejsze

Aneta Wiola | 2016-08-04
Przeczytana: 2015 rok

Ostatnia już część z parą nudziarzy Flynnem i Natalie. Force po raz kolejny udowadnia, że napisanie nudy, to jest to, co potrafi najlepiej.
Po raz kolejny musimy się zmierzyć z romantyzmem bohaterki, który zakrawa na ironię. Do tego gwiazdor filmowy z ciągotkami do złagodzonej wersji BDSM.
Jestem strasznie zawiedziona, zła i wnerwiona. Szkoda mi każdej zmarnowanej minuty na tą książkę. Force miała naprawdę okazję pociągnąć tą książkę w inny, bardziej ciekawy kierunek, jednak to przepaściła. Podsunęła czytelnikom znowu cukierkowe wyjście i aż skręcało mnie, aby wywalić tą tak zwaną powieść!
Jedyną ciekawą postacią można nazwać byłą kobietę Flynna. Jednak jak zwykle ciekawy wątek, ale kompletnie zaszufladkowany! Pies Natalie też robił swoje, przynajmniej z początku się pośmiałam.

Kasia | 2015-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2015

Lepiej poświecić czas innej książce.

mania_kch | 2015-12-19
Na półkach: Przeczytane, 2015

Beznadziejna.
Tyle słów.
Tyle zdań.
A treści żadnej.
Strata czasu. Nie polecam.

Miss_Bovary | 2015-12-27
Przeczytana: 20 grudnia 2015

Tak, jak się spodziewałam, ostatni tom trylogii Quantum to przede wszystkim seks - czytając, miałam wrażenie, że autorka próbuje nadrobić niedobory scen erotycznych z poprzednich tomów, zwłaszcza z części pierwszej.

Gdybym miała porównać te 3 książki M.S. Force do filmów, I tom byłby typową obyczajówką, II tom - filmem erotycznym, a III - po prostu pornografią.

"Spełnienie" właściwie nie wnosi nic nowego - wszelka fabuła i dialogi są jakby wprowadzonymi na siłę przerywnikami dla niekończących się scen seksu. Zero treści i zero napięcia. Nawet erotyzm tej części jest dla mnie zbyt wulgarny i wyuzdany, i wg mnie wręcz nieprawdopodobny - trudno mi uwierzyć, że osoba z takimi przeżyciami, jak główna bohaterka, tak szybko i właściwie bez oporów otworzyłaby się na świat BDSM i dosyć ostry seks, nawet przy całym zaufaniu, jakim darzyłaby swojego partnera. To po prostu mało wiarygodny splot wydarzeń.

Co do zasady, jeśli zaczynam czytać jakąś serię, staram się ją dokończyć, ale gdyby...

Ewitka | 2015-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2015

100% perwersyjnego seksu w seksie! Autorka chyba nadrabia za pozostałe części, bo tutaj od 10 do 90% akcja toczy się wokół seksu z małymi przerwnikami na wyjaśnienie sprawy morderstwa. Po tym, jak eksplozja z końcówki drugiej części zostaje opanowana w pierwszych 10% książki, Natalie okazuje się mądrzejsza niż poprzednia żona Flynna i pozostaje otwarta na jego seksualne upodobania, a on powoli wprowadza ją w swój świat. Nie powiem, że mi się to nie podoba, bo autorka bardzo smacznie, sensualnie i obrazowo opisuje wszystkie sceny, no i zabawnych scen też nie brakuje. Podoba mi się również postawa Natalie, która na każdym kroku udowadnia swoją dojrzałość i mądrość. Trzeba naprawdę nie lada zaufania, żeby po takich doświadczeniach pozwolić na przejęcie kontroli przez ukochaną osobę. Z drugiej strony podobno ofiary przemocy seksualnej są idealnym materiałem na uległe.
Pomimo, że sięgnęłam po tę książkę w oryginale, bardzo dobrze mi się ją czytało i polecam wszystkim, których wciągnęły...

knigoholiczka | 2016-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2016

Nocna pora, a ja nie śpię. To u mnie standard. Jednak wczorajszej nocy towarzyszyła mi świetna książka, taka, od której trudno się oderwać. Zapraszam do przeczytania recenzji!
Z trylogią Quantum spotkałam się już wcześniej. Kilka miesięcy temu na moim blogu pojawił się wpis o pierwszym tomie serii, powieści "Pragnienie". Już wtedy wiedziałam, że czas poświęcony na książkę nie będzie czasem zmarnowanym, a czytelnika czeka dużo emocji.
To książka dla trochę starszych osób. Mimo, że młodzież zaczytuje się w Grey'u (nie rozumiem tego zjawiska), to Quantom moim zdaniem jest tylko dla osób pełnoletnich, bez żadnych wyjątków.
Podoba mi się język powieści, z przyjemnością sięgnę po inne tego autora, o ile oczywiście zostaną wydane. Słownictwo używane w książkach M.S Force nie jest mocno wulgarne- choć przyznam- momentami bohaterzy mocno świntuszą.
Natalie to nauczycielka. Kocha dzieci, praca w szkole sprawia jej radość. Pewnego dnia spotyka przystojnego aktora Flynna. Początkowo trudno jej...

werka777 | 2016-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2016

„Chcę wykorzystać wszystko, co oferuje nam życie. Byłam w piekle, ale powróciłam i przetrwałam. Nie boję się już.”

Mogłoby się wydawać, że miłość łącząca ludzi z różnych warstw społecznych istnieje tylko w bajkach. Tymczasem cieszący się sławą i uznaniem kobiet aktor Flynn związał się z Natalie, nauczycielką dźwigającą bagaż trudnych, nieprzepracowanych doświadczeń. Potęga uczucia zaprowadziła ich naprawdę daleko, bo pewni wspólnej przyszłości postanowili zawrzeć związek małżeński. Czy jednak można osiągnąć prawdziwe szczęście żyjąc w cieniu skrywanych tajemnic? Czy tracąc czyjeś zaufanie, da się go odzyskać? Jeżeli trylogia Quantum jest Wam już zanana, a jej bohaterowie zyskali Waszą sympatię, zapraszam do zapoznania się ze zwieńczeniem serii, czyli trzecią częścią pt. „Spełnienie”.

Flynn zostaje sam. Teraz, kiedy wszystko wydawało się takie piękne, wystarczyła jedna chwila, by cały jego świat legł w gruzach. Natalie wyjechała. Czy powróci? Poznawszy jego mroczną stronę...