Rock Chick Reawakening

Okładka książki Rock Chick Reawakening Kristen Ashley
Okładka książki Rock Chick Reawakening
Kristen Ashley Wydawnictwo: Evil Eye Concepts Incorporated Cykl: Rock Chick (tom 0.5) literatura obyczajowa, romans
Rock Chick (tom 0.5)
Rock Chick Reawakening
Evil Eye Concepts Incorporated
2016-12-01
2016-12-01
9781942299769

Bardzo lubię historię Daisy i Marcusa. Daisy jak prawdziwa kobieta z południa jest twarda, mimo złego dzieciństwa, i tego co ją nie dawno spotkało w głębi myśli, że nie zasługuje na nic dobrego. Oczywiście dopóki nie spotka Marcusa. Tych dwoje skradło moje serce.

Na półkach: , , , , , ,

Dawano żadna książka i historia w niej opisana nie chwyciły mnie tak mocno za serce.
Życie Daisy, która byłą striptizerką w Klubie Smithie’go, nie było usłane różami. Gdy została zapytana o dobre rzeczy, które spotkały ją w życiu, wymieniła dwie…
Od zawsze uważała się za gorszą, nic nie wartą i nie zasługującą na dobro i szczęście, a to co się wydarzyło pewnej nocy, tylko ją w tym utwierdziło.
I to, tragiczne dla kobiety, wydarzenie stało się zapalnikiem dla Marcusa Sloana, mężczyzny, który postrzegany był w Denver nie tylko jako władczy biznesmen ale również jako niebezpieczny boss władający półświatkiem.

Rety jaka ta historia była piękna. Była też pełna bólu ale też walki o szczęście dla ukochanej osoby. Dawno nie spotkałam tak różnych bohaterów a zarazem tak do siebie pasujących i tak się uzupełniających. Można ich określić jako Światło i Mrok, które działają w symbiozie. Marcus jest zdecydowanie moim numerem jeden jeśli chodzi o książkowych mężów, którzy dla swej kobiety są w stanie zrobić wszystko, nawet wybudować zamek…..

Kocham wszystkie części Rock Chick. Daisy jest moja ukochana poboczna postacią i brak jej historii byłby przykry. Chociaż szkoda ze niebjest to pełnoprawna cześć RC.

Rock Chick Reawakening opowiada historię niszczącego wydarzenia,L w życiu Daisy. Prawie ją złamało. Znacie ją z innych części. Przebojowa uparta i odważna. Nawet dla niej to było za dużo. To sprawiło, że Marcus Sloane — jeden z najbardziej przerażających biznesmenów i bossów przestępczego podziemia Denver — w końcu podjął decyzję o zdobyciu serca kobieta, która ukradła jego.

• Romans
  • Mafia