Buntownik

Okładka książki Buntownik Aniela Wilk
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Buntownik
Aniela Wilk Wydawnictwo: Burda Książki Cykl: Seria z agentem Brucem (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Seria z agentem Brucem (tom 3)
Burda Książki
2021-02-24
2021-02-24
literatura polska romans współczesny agent

Okładka książki Sześć kolorów. Antologia LGBT Małgorzata Garkowska, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Alicja Sinicka, Emilia Szelest, Aniela Wilk
Sześć kolorów.... Małgorzata Garkowsk...
Okładka książki Sekrety orientu Małgorzata Garkowska, K. C. Hiddenstorm, Beata Majewska, Alicja Sinicka, Emilia Szelest, Aniela Wilk
Sekrety orientu Małgorzata Garkowsk...

Wyróżniona opinia i

Buntownik

przeczytanych książek 290 napisanych opinii 290

Ostatnia i chyba najsłabsza część historii o Alice i Bruce. Odniosłam wrażenie że autorka bardzo chciała dokończyć ale zabrakło jej pomysłu. Fabuła nudna i przewidywalna jedyne akcje jakie są w tej książce to sceny sexu. Coś tak jak trzecia część Greya. Cała esencja zawarta jest w ostatnich 30-40 stronach. Nawet Bruce stracił coś ze swojej zadziorności i charyzmy i męskości. Najciekawszą postacią w książce jest borykający się ze sobą Robert.

Trzecia część wyjaśniła losy bohaterów, których poznaliśmy wcześniej. Podobnie jak w poprzednich podobał mi się klimat, stworzony przez autorkę, solidny research na temat Ameryki Południowej, świetne opisy i zabawne dialogi. A sceny "dla dorosłych" - ogień!

Książkę kupiłam tylko ze względu na fakt, że nie lubię nie dokańczać serii. Cały czas zastanawiam się dlaczego ta książka ma tak wysokie opinie....zupełnie tego nie rozumiem.
Ale wracając do tematu, nic się nie zmieniło w stylu w porównaniu do poprzednich części. Lektura łatwa, szybka w czytaniu i nie dająca do myślenia. Do zapomnienia.
A zupełnie na marginesie, dlaczego wydawnictwo zdecydowało się na taką okładkę, zupełnie nie pasującą do poprzednich części cyklu?? Jestem na nie.

A zupełnie na marginesie, dlaczego...

Dalsze losy Alice i Bruca. Jeżeli przeczytałeś dwie poprzednie części to oczywiście należy przeczytać i tą. Od pierwszych stron książka kipi pożądaniem i namiętnością. Alice robi wszystko aby wyciągnąć Bruca z aresztu i oczyścić jego imię.
Drugi wątek Robert i Rachel tez ciekawy i intrygujący.
Jak mam się czegoś czepić to zdecydowanie okładki która nie pasuje do całości cyklu. Ja jako okładkowa sroka jestem rozczarowana zwłaszcza że poprzednie były miłe dla oka.
Oczywiście książkę należy czytać od pierwszego tomu. Polecam!!

Drugi wątek Robert i Rachel tez ciekawy i intrygujący.
Jak mam się czegoś czepić to zdecydowanie okładki która nie pasuje do...

Niegdyś ona była dla niego figurantką dla której zaryzykował wszystko. Teraz przyszedł czas na "Buntownika", by zawalczyć o wolność.

Bruce jest byłym agentem FBI, któremu zostają postawione zarzuty i wystawiony list gończy. Mężczyzna by oczyścić swoje dobre imię, chce wytoczyć najcięższe działa przeciw byłej agencji. Pomóc ma mu w tym Alice, bowiem ciągłe oglądanie się za siebie nie sprzyja ich rozpoczynajacej się wspólnej przyszłości. Teoretycznie plan był prosty, zakładający, że winni poniosą karę, jednak agencja skutecznie wszystko niweczy, tylko po to by prawda nie ujrzała światła dziennego. Tymczasem na jaw wychodzą kolejne tajemnice, które sprawią, iż dotychczasowe zaufanie kochanków względem siebie, zostanie zachwiane.

Czy Bruce zostanie oczyszczony z zarzutów? Czy wychadzace na jaw tajemnice zniszczą relację między kochankami?

Ostatnia część o losach Alice i Bruce'a. Kolejny raz autorka dostarczyła tu nie małych emocji. "Buntownik" jest połączeniem sensacji, kryminału i romansu w jednym. Tym razem poznajemy również bliżej postać Rachel, siostry Alice i Roberta, który pomagał przy sprawie Bruce'a. Każda z opisywanych tu postaci miała swój charakterek, haryzmę i odwagę w podjęciu walki przeciwko agencji. Świetni bogaterowie, dynamiczna akcja i niepohamowana namiętność. Gorąco polecam.

Aniela Wilk „Buntownik”

Na Bruce'a poluje agencja FBI, ponieważ zostaje on oskarżony o kilka morderstw. Alice pragnie wolności i wspólnego życia z ukochanym. Czy uda im się zawalczyć o godną przyszłość, czy przestaną uciekać? Czy wyjdą z tego cało? Jak zakończy się ich historia?

W trzeciej części mam wrażenie, że jest więcej pikanterii. I chyba bardziej polubiłam głównych bohaterów, może dlatego, że to koniec ich losów. Ale wciąż brakuje mi w tych powieściach wielkiego "wow". 😏

Okładka może Was zmylić, że to jednotomówka. Ja sama tak myślałam 😂 A no dlaczego? Bo jest inna od dwóch poprzednich. Tamte ładnie się prezentowały i były w podobnej koncepcji. Nie mówię, że ta jest brzydka. Tylko różna i nie pasująca do serii.

Aniela Wilk „Buntownik”

trzecia część historii Wilczura i Alice. Taka miłość po przejściach silniejsza od wszystkiego a jednak coś po drodze kamienie się wysypały.. czy Wilczur i Alice przetrwają trudny czas i podejmą właściwie decyzje.. nie wiem :) za to wiem że siostra Alice - Rachel dodaje tej historii również pikanterii. Spodziewałam się problemów ale koniec był zaskakujący i pozostawił mi troszkę niedosyt.

Alice i Bruce ukrywają się w Kolumbii. Prowadzą na pozór normalne życie, jednak kobiecie coraz bardziej zaczyna przeszkadzać ukrywanie się i brak kontaktu z siostrą. Alice wpada na pomysł, aby napisać książkę. Całą prawdę o kartelu, przez który jej ukochany został niesłusznie oskarżony o siedem morderstw. Postanawiają zrobić medialny szum, na własnych zasadach. Rozpoczyna się bieg przez płotki, a wygraną jest wolność.

Czy wszystko potoczy się tak, jak wcześniej zakładali kochankowie? Czy na względnie prostej drodze i pojawi się przepaść?

Bardzo chciałam poznać ostatnią już część tej serii. Byłam ciekawa, jak ostatecznie rozegra się historia głównych bohaterów. Śmiało mogę powiedzieć, że nie zawiodłam się i zakończenie mi zdecydowanie pasowało.

Książka jest wciągająca i bardzo dobrze się ją czyta. Jest lekka, z delikatnym humorkiem i zadziorem. Na pierwszy plan w tej części zdecydowanie bardziej wychodziła siostra Alice, Rachel, a także przyjaciel Bruca, Robert, kochanek Rachel. Było to fajne, że historia jednak nie kręciła się tylko wokół Alice i Bruca, bo szczerze chyba bym się zanudziła. Historia momentami się ciągnęła, by za chwilę nabrać szybszego tempa.

Ostateczna rozgrywka zakończyła się oczekiwanym dla mnie skutkiem, pomimo chwilowych zawahań.

Alice i Bruce ukrywają się na Kubie, prowadząc z pozoru zwyczajne życie zakochanej pary. Międzyczasie jednak tworzą prawdziwą "bombę", która niebawem ma pomóc im oczyścić z zarzutów mężczyznę, pozwolić na bezpieczny powrót do domu, a tym samym pogrążyć agencję. Największe poświęcenie leży po stronie Alice, a ta z miłości do Bruca świadomie wystawi się na widok publiczny. Dodatkowo Robert i Rachel prowadzą między sobą napiętą grę. Jedno do drugiego nie pasuje, a mimo to nie są w stanie trzymać się od siebie z daleka.

"Buntownik" to trzecia, a zarazem finałowa część dotycząca figurantki i agenta FBI z nieciekawą przeszłością. Muszę przyznać, że właśnie ten ostatni tom czytało mi się najlepiej. Akcja skupia się głównie na Alice i jej krokach mających na celu wyciągnięcia Bruca z aresztu. Wątek dotyczący jej siostry również mi się spodobał, i z zaciekawieniem śledziłam jej marne próby odepchnięcia od siebie najemnika. Co więcej, nie byłam do końca pewna, czy mogę liczyć na happy and.
Książka już od pierwszych stron przesiąknięta jest seksem i pożądaniem. I autorka nie bawi się w słodkie słówka czy subtelność. Ta brutalność w połączeniu z kreacją bohaterów wyszła naprawdę dobrze!
Mam nadzieję, że w przyszłości będę miała możliwość po sięgnięcie po kolejne książki autorki.

Czy Wam też okładka trzeciej części, mimo iż jest przecudna, nie pasuje do pozostałych? Zapiera dech w piersi, to fakt, ale spodziewałam się czegoś podobnego, jak w pierwszym i drugim tomie.

Jednak jak każdy wie, okładka nie jest najważniejsza!
Zapraszam Was, na ostatnią już, recenzję tej serii!
Oskarżony o siedem morderstw Bruce, razem ze swoją narzeczoną postanawiają wrócić do kraju. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że ledwie przekroczy próg lotniska, a od razu zostanie pojmany. Ma nadzieję, że hak, który posiada jego kobieta, zagwarantuje mu wolność, prawda wyjdzie na jaw a agencja odpowie za wszystkie kłamstwa.
Przed nimi wielka walka o wolność, sprawiedliwość, życie, ale po czasie także o miłość.

Kto wygra w tym starciu? Czy sędzia uwierzy w niewinność Bruce'a? A może sfałszowane dowody agencji FBI będą bardziej przekonujące?

Niesamowita, bestsellerowa seria właśnie dobiegła końca. Ciężko mi się żegnać z bohaterami trylogii.
Bawiłam się przy niej świetnie, napisana została w bardzo ciekawy, fascynujący i emocjonujący sposób.
Poleciało wiele łez zarówno śmiechu jak i żalu. Momentami chciałam mocno przytulić Alice, zapewnić, że wszystko będzie dobrze.
Zwroty akcji, o których nie da się zapomnieć.
Luźny styl pisania autorki przypadł mi do gustu i z ogromną przyjemnością sięgnę po następne książki autorki.

Czytaliście tę serię?
Koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami! ❤

Jednak jak każdy wie, okładka nie jest najważniejsza!
Zapraszam Was, na ostatnią już, recenzję tej serii!
Oskarżony o siedem morderstw Bruce, razem ze swoją narzeczoną...

• Przeczytane 2021

Dodaj cytat z książki Buntownik