Do ostatniej kropli krwi

Okładka książki Do ostatniej kropli krwi Monika Cieluch
Okładka książki Do ostatniej kropli krwi
Monika Cieluch Wydawnictwo: Amare literatura obyczajowa, romans
Amare
2021-02-24
2021-02-24
9788382191066
erotyk literatura erotyczna literatura polska

Dziwią mnie zachwyty w opiniach.Ja nie dotrwałam do końca.Im dalej w las tym gorzej.Szybko zapomnę o niej.

Na początku bardzo fajnie się czytało, jednak pod koniec już moim zdaniem przekombinowana akcja. Za dużo koloryzowania jak dla mnie.

Co kto lubi.... dla mnie tylko, żeby "przewietrzyć" głowę od kryminałów :)

Co kto lubi.... dla mnie tylko, żeby "przewietrzyć" głowę od kryminałów :)

Bardzo dobra książka jak większość książek autorki. Dużo pikantnych treści ale czasami lubię takie książki poczytać. Miłość ułożonej dziewczyny i chłopaka z przeszłością. Fajna.

Fotografka Nasturcja poszukuje modela do sesji zdjęciowej, która da jej zapewnienie nie tylko utrzymania, ale udowodnienia że jej prace są coś warte. Z ogłoszenia w lokalnej gazecie zgłasza się do niej Leo, młody mężczyzna który dopiero co wyszedł z więzienia, a jego przeszłość nie należy do łatwych. Sesja zdjęciowa obudza w obydwojgu fascynację...
Ale przeszłość zaczyna dopominać się o Leo, czy mężczyzna będzie w stanie ochronić tych, których kocha.

To moje pierwsze spotkanie z Autorką i to całkiem udane. Historia Leo i Nastki udowadnia, że życie jest szalenie skomplikowane, że w każdej chwili może się zagmatwać i trudno wyjść z matni, w którą się wpadnie.
Połączenie wrażliwej i delikatnej kobiety z mężczyzną, który o wszystko musiał walczyć pięściami jest bardzo ciekawe. I mimo tego, że pochodzą z różnych światów, okazuje się że nie patrzą na siebie przez pryzmat majątku, przeszłości ani rodziny, a uczucia którym się darzą. A wzajemna fascynacja to istny wybuch fajerwerków.
Choć po tym co zrobiła Nastka wobec Leo spowodowało, że zwątpiłam w szczerość jej uczuć. I całkowicie rozumiałam jego zachowanie.
Nie brakuje tutaj brudnych sekretów rodzinnych, powiązań lokalnych gangsterów i walki na pięści. Czyli będzie intrygująco i wciągająco.

Ale przeszłość zaczyna...

Coś co można przeczytać I nie uważa się tego za stratę czasu.

Coś co można przeczytać I nie uważa się tego za stratę czasu.

Moje pierwsze spotkanie z autorką, raczej ostatnie. Historia miłosna przesłodzona, bohaterzy irytujący. Pzeczytałam z uwagi na miejsce akcji, bo to moje rodzinne miasto, a do tego obecnie mieszkam tam gdzie mama Nastki. I tu minus dla autorki, bo nazwa z błędem, chyba że to wina wydawnictwa.

Słaba. Nie dotrwałam do końca. Pretensjonalna historia miłosna.

Słaba. Nie dotrwałam do końca. Pretensjonalna historia miłosna.

1962

Historia miała potencjał - z opisu z tyłu okładki widać dobry zamysł na opowieść. Jednak im dalej w las, tym gorzej. Nie wiem czemu główna bohaterka wyszła na nic nie wiedzącą królewną, chronioną przez wszystkich. To jak zniszczyła życie głównego bohatera nie jest dla mnie logiczne. Jak mogła tak postąpić?! I ten dziwny epilog - nie klei mi się ta historia.

Leo młody chłopak, który do tej pory radził sobie w życiu pięściami w podziemiach. Pochodzi z patologicznej rodziny, nie zaznał miłości. Wychodzi na warunkowym z więzienia. Zeby przetrwać musi szybko zarobić pieniądze wtedy poznaje Nastke Panią fotograf, która zatrudnia go jako modela do sesji fotograficznej.
Leo stara się utrzymać za legalnie zarobione pieniądze.
Czy mu się uda ⁉️
Czy życie sprzed więzienia nie będzie się o niego upominać ⁉️
Czy nauczy się kochać ⁉️

Nastka dziewczyna kochająca fotografię, posiadająca swoje własne studio. Pochodzi z zamożnej rodziny lecz do wszystkiego chce dojść swoimi własnymi siłami. Na jej drodze staje Leo.
Czy zaakceptuje jego przeszłość⁉️
Czy będzie w stanie pokochać chłopaka z problemami⁉️

Na ich drodze staną przeszkody. Co będą w stanie poświęcić ⁉️ Co będzie naprawdę ważne ⁉️

Kochani książka bardzo wciąga. Przeczytałam ją w dwa dni.
Historia wciąga, trzyma w napięciu i nie chcemy się od niej oderwać.

Znajdziemy tam: miłość, seks, boks, porachunki mafijne oraz rodzinę w "dwóch światach"

Podsumowując chętnie coś jeszcze przeczytam @monikacieluchautor

Leo stara się utrzymać za legalnie zarobione pieniądze.
Czy mu...

• Przeczytane 2021