Burza namiętności i śmiertelnie ryzykowny plan

LubimyCzytać
22.02.2021

Aniela Wilk nie ma sobie równych! Finał bestsellerowej sensacyjno-erotycznej serii o zadziornej figurantce i brutalnym agencie FBI jest naprawdę wybuchowy! Przekonacie się o tym już 24 lutego 2021.

Burza namiętności i śmiertelnie ryzykowny plan

„Buntownik” to kolejna, trzecia już część popularnej serii z agentem Brucem. Ostateczne rozstrzygnięcia zapowiadają się pasjonująco.

Reklama

Myśleli, że po tym, co przeszli w kolumbijskiej selwie, nic gorszego ich nie spotka. Ale walka o ich życie weszła w decydującą fazę. By oczyścić się z zarzutów, Alice i Bruce muszą zaryzykować wszystko, co mają, i wrócić do Stanów.

Agencja nie pozwoli jednak, by prawda wyszła na jaw. I nie będzie grała czysto.

Bruce i Alice muszą walczyć nie tylko o dobre imię i wspólną przyszłość, lecz także o to, by nie stracić do siebie zaufania. Gdy na szali leżą wolność, wielkie pieniądze i kariera – miłość, nawet ta ściśle związana z niepohamowaną namiętnością, może nie przetrwać.

A agencja tylko czeka, aż któreś z nich pęknie.

„Domyślała się, że pragnął tego spokoju za wszelką cenę. Nie chciał wracać do Stanów, jeśli nie musiał. Nie czekało go tam nic dobrego. Wolał trwać tutaj, w Hawanie, z dala od bliskich, tylko z nią, udając, że w ten sposób można żyć.

Rozumiała to wszystko bardzo dobrze. Nawet jego propozycja małżeństwa była podyktowana tym rozpaczliwym pragnieniem spokoju. Ona widziała to nieco inaczej. Jeśli zostanie żoną Wilczura, utrzyma go przy sobie na zawsze, w każdej sytuacji. Nawet kiedy w końcu podejmą trudną decyzję o powrocie, bo powrót oznacza rozpętanie kolejnego piekła. Przejdą przez nie.

Kochała go jak nikogo innego. I wiedziała, że on kocha ją, chociaż nie umiał o tym pięknie mówić. Widziała to w tym, jak na nią patrzył, kiedy w ciemnych tęczówkach Wilczura dostrzegała ciepło i pewną miękkość. Ufała mu jak nikomu, bez zastanowienia powierzyłaby mu swoje życie, znów, kolejny raz. Bo ten facet zrobi absolutnie wszystko, aby była przy nim bezpieczna”.

W poprzednich tomach

Alice, dziennikarka czasopisma modowego, w „Figurantce” przez szemrane interesy swojego prawie byłego, dopiero co pochowanego męża trafia w sam środek potężnego przekrętu, ma ochotę kląć, na czym świat stoi.

Reklama

Bruce, doświadczony agent FBI, z nikim się nie patyczkuje. Jeśli osiągnięcie celu wymaga złamania zasad, robi to bez skrupułów. Od lat ściga groźny kartel. Aby wreszcie go dopaść, musi zrobić z młodej wdowy przynętę. Ale ta figurantka jest nie tylko krnąbrna, lecz także cholernie seksowna.

Pościg za tym konkretnym kartelem sprawił, że jego życie wywróciło się do góry nogami. Już samo spotkanie z Alice zmieniło wszystko. Wyszczekana pozorantka miała być tylko przynętą na złoczyńców, a okazała się ich prawdziwym celem. Dziewczyna sprawiła, że w żyłach Bruce’a nieraz gotowała się krew… I to nie tylko ze złości. Potem okazało się, że w tej sprawie nic nie jest takie, jakie się wydaje. Myślał, że wie, co to znaczy liczyć tylko na siebie. A przecież nie zdawał sobie wtedy sprawy, że cały układ jest przeciwko niemu.

I chociaż w „Ryzykancie” problemów nie ubywa, po dramatycznych wydarzeniach z rodzinnego domu Bruce’a liczy się tylko jedno pytanie. Gdzie jest Alice? Szalony, wolny duch zapadł się pod ziemię. Nie z własnej woli.

Były agent musi ją odnaleźć. Tropy prowadzą do szalonego świata, w którym nie ma granic między prawem i bezprawiem. W kolumbijskiej selwie nie liczą się nawet najbrutalniejsze znane im zasady. W tej grze można tylko wygrać lub zginąć.

Aniela Wilk

O autorce

Aniela Wilk (pseudonim literacki) – studiowała filologię polską ze specjalizacją edytorską na Uniwersytecie Łódzkim. W swoim rodzinnym mieście prowadziła kameralną księgarnię, w której organizowała nie tylko spotkania autorskie, lecz także koncerty, gry rodzinne i sesje zdjęciowe. Czyta pasjami: wzruszające romanse na przemian z mroczną sensacją. Ceni Puzyńską i Cherezińską, imponuje jej K.N. Haner, uwielbia Harrisa za sporo nieoczywistego dreszczyku, stale wraca do klasyki. Jej hobby to rośliny. Czasami ratuje beznadziejne przypadki z przecen w marketach albo od mniej wprawnych znajomych, kiedy indziej poluje na rzadkie okazy w internecie. Marzy, by mieć w domu dżunglę. Ale jej prawdziwą pasją jest rekonstrukcja historyczna. Od ponad piętnastu lat wraz z mężem i przyjaciółmi działa w stowarzyszeniu mającym na celu odtwarzanie kultury materialnej XV-wiecznej Europy. Dzięki temu zna się całkiem nieźle na kuchni XV wieku, ubiorach, szyciu, kowalstwie, malarstwie, ceramice, sztuce, jeździe konnej, garncarstwie, sokolnictwie i walce – nie najgorzej strzela z łuku. W ramach stowarzyszenia organizuje też pokazy i wykłady w świetnej popularnonaukowej formie. Nie planowała zostać pisarką, ale gdy pewnego dnia zabrakło jej ciekawej lektury, postanowiła sama ją sobie stworzyć. Niespodziewanie pisanie stało się dla niej sposobem na życie, odskocznią i wentylem bezpieczeństwa.

 

Buntownik

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

Reklama

komentarze [1]

Sortuj:
2927
4
22.02.2021 10:04

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd