Możliwe sny

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
83-08-03302-4
espeja

"Możliwe sny" to bogata i wielowarstwowa powieść, która rzetelnie ukazuje raniący proces wewnętrznego porządkowania doświadczeń czasu dojrzewania.

macbrae | 2014-08-12

Sam się zdziwiłem, jaka to dobra książka. Pełna emocji, rozgrywek wewnętrznych. Nie słodka, nie brutalna. Dla mnie bomba, ale tylko na jeden raz. Później do niej ciężko wrócić.

Nifledscrev | 2015-12-07
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: kwiecień 2013

"Gdyby to ode mnie zależało, nigdy bym się tutaj nie znalazł.
Na pewno.
I nigdy."

Lisiczka | 2014-03-04

Przechodząc obok regalu z książkami, boję się spojrzeć w jej kierunku..Jest takim małym diabełkiem, który szepcze mi do ucha: "Daj spokój, szkoda czasu na czytanie książek, znowu będziesz się męczyć niemiłosiernie..". Nie chciałabym urazić ani autorki, ani czytelników, którym przypadła ona do gustu, myślę jednak, że to nie moje klimaty. Książka raczej dla wrażliwców, którzy lubią rozwodzić się nad każdym psychologicznym wywodem.

skumperlak | 2011-04-18
Przeczytana: 2005 rok

Proza poetycka, podejrzewam, że raczej dla nadwrażliwców i miłośników gatunku. Ja tam lubię takie tam.

iselin | 2016-10-31
Na półkach: Moja Ci ona!, Przeczytane

Chyba mam sentyment do nieoczywistych książek o ludziach z problemami. Co tu dużo mówić. Przyciągnął mnie obraz Beksińskiego na okładce i przecena książki, a skończyłam bardzo poruszona lekturą.

olguska | 2011-09-12
Przeczytana: 2004 rok

o chłopaku który ma czasami sny które się spełniają, o miłości i przyjaźni

redNails | 2012-08-27

książka nie spełniła moich oczekiwań. Czasem nawet czytana na siłę... Spodziewałam się czegoś lepszego

Kasia Żukowska | 2016-09-28
Myślibor | 2016-07-26