Obiecasz mi

Okładka książki Obiecasz mi Diana Brzezińska
Okładka książki Obiecasz mi
Diana Brzezińska Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Ada Czarnecka i Krystian Wilk (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Ada Czarnecka i Krystian Wilk (tom 3)
Otwarte
2020-05-06
2020-05-06
morderstwo śmierć zwłoki profiler policja

To już kolejne spotkanie z bohaterami i niezmiennie wciągające.
Ada odbiera telefon od przerażonego Krystiana. Mężczyzna mówi, że zabił Magdę, profilerka bez zwłoki wsiada w samochód i pędzi na pomoc policjantowi.
Czy Krystian naprawdę popełnił tę straszliwą zbrodnię? Czy może jest to misternie uknuta intryga?
Autorka zaserwowała nam już od pierwszych stron emocjonującą historię, która nie wytraca impetu do samego końca. Bezzwłocznie sięgam po kolejny tom. I oczywiście polecam.

To już kolejne spotkanie z bohaterami i niezmiennie wciągające.
Autorka zaserwowała nam już od pierwszych stron emocjonującą...

Bardzo dobra intryga i szybka akcja. Rozwiązanie sprawy w ciągu tygodnia... to już trochę naciągane, ale sama powieść niesamowicie wciąga i zmusza czytelnika do zarwania niejednej nocy. Polecam :)

Nie dałam rady... Tak infantylnej książki nie czytałam już dawno. Naprawdę czy każda kobieta musi być słaba i bez fantastycznego smalca alfa nie poradzi sobie w życiu? Prawie jak w greju, rozpada się za każdym razem na milion kawałków. Zawiodłam się!

Świetny kryminał, tak jak dwie wcześniejsze części tej serii... Wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu do końca, nie pozwala na nudę... Zachęcam do przeczytania wszystkich czterech części, naprawdę warto!

Trzecia część bestsellerowej serii kryminalnej o losach podkomisarza Krystiana i profilerki Ady.
Szczecin, środek nocy. Ada odbiera telefon od przerażonego Krystiana.
– Zabiłem… – słyszy.
Profilerka reaguje natychmiast – wsiada do samochodu i jedzie do niego. Krystian jest w szoku. Ada nie może się z nim porozumieć. Na łóżku leżą zwłoki kobiety, z którą się spotykał. Wszystko wskazuje na to, że to Krystian ją zabił. Ale on niczego nie pamięta. I nie wie, co tak naprawdę się wydarzyło.
Relacja Ady i Krystiana nigdy nie należała do łatwych. Teraz jednak staje się jeszcze bardziej skomplikowana…

Szczecin, środek nocy. Ada odbiera telefon od przerażonego Krystiana.
– Zabiłem… – słyszy.

Świetna! Moja ulubiona z całej serii.

Świetna! Moja ulubiona z całej serii.

I tym razem nie będę odkrywcza pisząc, że kolejna pozycja Autorki to jak dla mnie majstersztyk. Polecam!

Jeśli chodzi o twórczość Pani Diany, przestałam być już chyba obiektywna. Uwielbiam styl pisania, złożoność bohaterów i to, że każdy z nich wyróżnia się na tyle, że żaden nie myli się z kimś innym.
Poczułam się, o dziwo!, zaskoczona. Nie spodziewałam się takiego rozwoju sytuacji z różnych względów. Nie przypuszczałam, że Krystian Wilk, doświadczony policjant, straci czujność, że tak...łatwo da sobą manipulować i co więcej podejść. Poważnie. Cieszę się, że Ada była czujna, nie tylko jako kobieta, ale również profilerka.
Czy Krystian byłby w stanie zabić?
Czy Ada będzie wstanie pomóc mężczyźnie, którego kocha?
Czy będzie potrafiła stanąć twarzą w twarz ze swoimi uczuciami?
Czy obydwoje przestaną uciekać?
Jak w tym wszystkim odnajdzie się brat bliźniak Krystiana, prokurator Przemysław Wilk?

Tym razem Ada i Krystian mają ogromne kłopoty. Krystian budzi się a obok niego leży martwa kobieta. Dzwoni do Ady i zaczyna się walka z czasem. Nie wie czy to on zabił czy został przez kogoś wrobiony.Czy uda się doprowadzić tę sprawę do końca? Gorąco polecam

Kolejny odcinek powieści z Adą i Krystianem. To jak serial, który uważasz za prosty i lekki, ale oglądasz z ciekawością kolejny odcinek. Tym razem komisarz Wilk ma poważne problemy. Budzi się obok nieżyjącej kobiety. To żeby się wybronić wymaga wielu karkołomnych trików z podmianą braci bliźniaków włącznie, dlatego przez całą powieść zastanawiałam czy takie rzeczy są w ogóle realnie możliwe w normalnym życiu bez fikcji literackiej? Czy tak, czy nie poszukam kolejnej części, ponieważ cała seria to dobry pomysł na gorące lato. Polecam.