Nowa tożsamość

Okładka książki Nowa tożsamość Ewelina Dobosz
Okładka książki Nowa tożsamość
Ewelina Dobosz Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Nowa tożsamość (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Nowa tożsamość (tom 1)
Nowa tożsamość
Wydawnictwo Kobiece
2020-04-29
2020-04-29
9788366520370

Igor zostaje oskarżony o zamordowanie żony. Do czasu wyjaśnienia sprawy pod nowym nazwiskiem ukrywa się w Nowym Jorku. Tam poznaje Emily, prawniczkę, która traci pracę bo miała romans z szefem. Czy niezobowiązujace spotkania doprowadzą do czegoś więcej? Emily jest zauroczona Igorem, ale wkrótce dowiaduje się o jego przeszłości i fałszywym nazwisku. Jak to się zakończy? Czy ta znajomość jest im pisana na dłużej?

Książka przeczytana z polecenia. Nie zawiodłam się. Ogólnie pomysł mi się podobał. Ciekawa, niesztampowa intryga kryminalna. Emily jest postacią, która irytuje od samego początku. Nie przepadam za takimi bohaterkami, ale cóż... widać, nie można mieć wszystkiego :)

Historia jakich wiele. Dużo seksu, mało treści. Nudna i przewidywalna. Udało mi się ją zmęczyć i skończyć, ale wiele razy miałam ochotę ją całkiem porzucić w trakcie czytania.

Super połączenie romansu z kryminałem i chociaż nie polubiłam podstępnej i wyrachowanej Emily, powieść bardzo mi się podobała.

Strata czasu, ble ble ble o niczym, najbardziej zarysowany wątek erotyczny - ale biorąc pod uwagę sytuację życiową bohaterów, przedstawione wydarzenia są mało realne - ta książka wydaje się być relacją snu wariata.....szkoda czasu, szkoda życia...

Niestety to w ogóle nie były moje klimaty. Dosyć słaby wątek kryminalny, a romansowy nawet gorszy.

O tej serii słyszałam dużo dobrego. Nie skłamię mówiąc, że niemal 2 lata czekała na swój czas😅

@ewelina_dobosz_ zaskoczyła mnie w wielu aspektach.

Ile to razy zastanawiamy się jakby to było zacząć wszystko od zera, prawda? Igor Nowicki ma taką możliwość. A właściwie on nie ma wyjścia więc jako Daniel Moore opuszcza Polskę i za oceanem pisze swoją nową kartę.

Oskarżony o zabójstwo żony nie może biernie uczestniczyć w festiwalu,w którym idealnie wpasowuje się w kozła ofiarnego. Tym samym musi porzucić praktykę lekarską, która była dla niego wszystkim.

Emily Pink pracująca w prestiżowej kancelarii adwokackiej uwikłana jest w niezdrową relację z jednym z założycieli. Dziewczyna poznając Daniela nie zdaje sobie sprawy, że od tej chwili trafia w sam środek misternie ułożonego planu.

Obie części wciągają niesamowicie. Obnażając ludzkie słabości dają namacalny przykład tego,jak łatwo można zniszczyć życie drugiemu człowiekowi. Poruszone kwestie codziennych dramatów, które niemal każdy zna z własnego podwórka jeszcze bardziej przyciągają uwagę.

Nie potrafię zliczyć ile razy wstrzymałam czytanie,by w myślach odpowiedzieć sobie na postawione między wersami pytania. Każdy książkoholik musi poznać serię,by zachwycić się najdrobniejszym detalem fabuły. Warto było po nią sięgnąć.

@ewelina_dobosz_ zaskoczyła mnie w wielu aspektach.

Oskarżony o...

Bardzo słaba książka, styl pisania i główna bohaterka to najsłabsze strony. Przebrnęłam ale nie kupiłam te historii.

fabuła może i byłaby ciekawa, ale nie do przejścia jest że 2/3 książki to opisy seksu lub myśli o seksie głównych bohaterów. Co kto lubi, książka dobra na odstresowanie, mnie nużyła . Może nie byłam w nastroju do tego typu literatury. Styl pisania autorki też nie powala.

Książka lekka i wciągająca. Jest to romans z pazurami i wątkami kryminalnymi.
Młoda prawniczka Emily pracującą w nowojorskiej kancelarii. Jednak kolejna nie udana rozprawa i świadomość że udaje jej się utrzymać stanowisko dzięki temu iż jest kochanką szefa. Załamana topi smutki w alkoholi. Przypadkowe spotkanie tajemniczego mężczyznę Igora w Nowym Jorku, wywróci jej życie do góry nogami. Igor dzięki nowej tożsamości wyjechał z kraju i ukrywa się tu przed polskim wymiarem sprawiedliwości. Bohater ma w sobie coś, co budzi w Emily niepohamowane pragnienie, aby poznać go bliżej.
Zastanawiałam się co między bohaterami wyniknie. Połączenie romansu w morderstwem jest genialne. Nie spodziewałam się takiego zakończenia i że to ktoś inny będzie tym sprawcą.
Bardzo polecam na styczniowe wieczory.

Książka lekka i wciągająca. Jest to romans z pazurami i wątkami kryminalnymi.

• Przeczytane 2020

Ewelina Dobosz Nowa tożsamość Zobacz więcej