Reaper's Wrath Road to Salvation Book 2

No i praktycznie jesteśmy na końcu drogi Last Riders... dawno żaden cykl tak mnie nie wciągnął.. poziom książek wzrastał z każdą kolejną częścią. Jednak ta przebiła wszystkie... momentami jednak Ginny drażniła oko, bo przez te jej dziwactwa i farmazony, które wygadywała, na miejscu Gavina spieprzałabym jak najdalej. No a końcówka mnie rozwaliła. Jak mozna zakończyć w takim momencie? No jak? Toż to barbarzyństwo. Zostaje nam czekać do 28 lutego 😁 świetny cykl, zabieram się za czytanie innych pozycji autorki.

O książkach serii "The Last Riders" można powiedzieć wiele. Każda z nich wydaje się być podobna, a jednak ma w sobie coś co przyciąga czytelnika. Jednak historia Gavina i Ginny, jest pisana w zupełnie inny sposób. Jeśli ktoś czytał wszystkie części od początku to odczuje różnicę w klimacie tych trzech ostatnich książek, które mają opowiedzieć historię ostatniego motocyklisty z The Last Riders.
Gavin i Ginny wpadają na siebie podczas wesela T.A. Ginny od pierwszego wejrzenia wie, że ten mężczyzna jest jej przeznaczony. Gdy zrządzenie losu powoduje, że Gavin ma zająć się jej ochroną, dziewczyna postanawia zrobić wszystko, aby uleczyć jego duszę. Dziewczyna wzbudza w Gavinie przerażenie, mężczyzna nie jest wstanie zrozumieć uczuć, które nim targają. Zamknięty w swojej potrzebie zemsty i próbach odepchnięcia od siebie bliskich, zamierza odpierać atak, zdeterminowanej dziewczyny.
Ginny jest młodą, pełną optymizmu i dobroci dziewczyną, która dla bliskich jest wstanie zrobić wszystko. Los postanawia się do niej uśmiechnąć. Dziewczyna rozwija swoją karierę, godzi się z braćmi i trafia na swoją bratnią duszę. Jednak co jeśli nasza bratnia dusza nie chce nią być? Dla każdego może być to problem, ale nie dla niej. Ginny ma w sobie duże pokłady cierpliwości i empatii, a także siły, aby zmierzyć się z demonami Gavina. Dla Gavina, Ginny, jest jak natrętna mucha, zmusza go do poruszania się i odczuwania czegoś na co nie ma ochoty. Jednak nawet jego zimne serce nie jest obojętne na magię jaką emanuje dziewczyna. Gdy Gavin zyskuję siłę do walki i próbuje odzyskać swoje życie, Ginny coraz bardziej sobie uświadamia, że jeśli nie zmierzy się ze swoją przeszłością nigdy nie będzie częścią swoich bliskich.
Gdy pierwszy tom to była historia z przeszłości Gavina i Ginny i tego w jaki sposób nieświadomie ich losy się przeplatały, tak ta część skupia się głównie na przeszłości i jej konsekwencjach dla Gavina.
Ginny jest niczym drogowskaz do szczęścia dla Gavina. Jednak kiedy mężczyzna odzyskuje siły, przeszłość Ginny upomina się o nią, co może spowodować, że "długo i szczęśliwie" nie jest im pisane. Jestem bardzo ciekawa kolejnej części i czekam z niecierpliwością. Uważam, że historia Ginny i Gavina jest jedną z najlepszych w tej serii..

Nie ma słów żeby opisać ją idealnie .....wzruszenie,dramat i radość to czuję ...a najbardziej niedosyt,czekam na dalszą historie ...Polecam

Ten tom ukazuje terapie duszy Gavina , ukojenie, miłość i zbawienie. Uwielbiam i polecam.

Bardzo długo czekałam na tą część, choć jej tłumaczenie jest trudne, to warto się skusić. Cała historia Gavina jest bardzo bolesna, więc bardzo łatwo można go pokochać i dzielić z nim jego cierpienie. To jeden z członków Last Riders (obok Shade'a) , który na długo zapadnie w mojej pamięci. Wynika to pewnie z uwagi, jaką autorka poświęciła tym dwom postaciom. W całej serii uwielbiam momenty grozy, zwrotów akcji, pełne oddanie i poświęcenie się dla każdego z braci. Okazuje się, że pomimo waśni, różnych odmiennych zdań, wszyscy mieszkańcy potrafią się zjednoczyć i wesprzeć w potrzebie. Tutaj z dobrej strony pokazali się, znani z poprzednich tomów Porterowie, ale bardzo ważną rolę odegrali bracia Colmanowie - rodzina w której wychowała się Ginny.
Droga, którą przebył Reaper ograbiła go z uczuć. Slate - jego gwałciciel i dręczyciel, zniszczył go nie tylko emocjonalnie , ale w jego psychice zaszły ogromne zmiany. Przez dziesięć lat więziony, faszerowany narkotykami i wykorzystywany seksualnie. Czuł się gorszy, niegodny klubu, ich wsparcia i miłości. Przy zdrowych zmysłach utrzymała go chęć zemsty. Nie chciał przyjąć zadania , które wyznaczył mu brat-Viper, które polegało na ochronie Ginny. Jak ma ją chronić, skoro sam nie potrafił uciec?
Ta młoda, nieśmiała kobieta rzuciła na niego czar. Nieświadoma swoich czynów przedostała się do jego duszy i umysłu. Im bardziej próbował od niej uciec, tym częściej ona się pojawiała. Przedzierała się przez wszystkie warstwy , które używał, by trzymać innych na dystans.
Ginny podróżowała z zespołem Month2Month i od niedawna odkryto jej talent. Pamiętała wszelkie ostrzeżenia, które ciągną się za nią od najmłodszych lat, żeby nie rzucać się w oczy. Ochrona jej przed stalkerem przypadła tym razem Gavinowi. Zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia, czuła, że jest jego bratnią duszą. Jak obudzić w mężczyźnie uczucia, który twierdzi, ze nie jest zdolny do budowania miłości. Nie miał już nic, co mógłby jej zaoferować. Okradziony z emocji, ograbiony z dumy i człowieczeństwa, żył w ciemności. Musi wrócić do światła, do żywych, żeby ponownie czuć, cieszyć się nowymi doświadczeniami. Jego ciało wojownika emanowało bólem, chroniąc się przed dotykiem. Jak długo będą trwały te męczarnie, czy jest nadzieja na uwolnienie i uzdrowienie?

Stało się to czego się obawiałam. Ta książka wzbudziła we mnie masę emocji. Było wiele łez smutku, współczucia, ale też i rozbawienia, radości i nadziei.
A jednak ta książka złamała mi serce.

Każdy, kto zna twórczość Jamie Begley, wie, że to autorka potrafiąca docierać głęboko w serce czytelnika, dzięki tworzeniu pięknych, wzruszających, zabawnych historii. Jestem po lekturze wszystkich powiązanych książek... Dotarłam do Reaper's Wrath.

Książka zaczyna się w miejscu, gdzie skończyła się poprzednia. Mamy tu kolejne części układanki, kolejne obrazy bohaterów. Dowiadujemy się kolejnych faktów z przeszłości... Mamy też złamane serce - nasz, czytelników. Ale spokojnie - nadzieję jest to, że wyjdzie jeszcze jednak książka.

W tej części Ginny - Evangeline pokazuje siłę charakteru. Wie, że Gavin/Reaper jest jej bratnią duszą i postanawia o niego walczyć. Jest zacięta, pełna miłości, wyrozumiała a jednocześnie nie daje wchodzić sobie na głowę. Aż do końca książki skrywa też swoje tajemnice.
Reaper/ Gavin jest tym razem przepełniony gniewem, męczony sennymi koszmarami, zdecydowany dokonać zemsty za każdy podły uczynek, który niszczył go przez dziesięć lat niewoli. Dzielnie broni się przed świadomością, że pomiędzy nim a Ginny jest przyciąganie. Dzielnie broni się przez otwarciem oczu, wmawiając sobie, że to nie zaprowadzi go nigdzie.
Strasznie było widzieć jak się męczy, jak jego złość i nienawiść go pochłaniają. Kochałam Ginny za jej wyrozumiałość, gotowość do poświęcenia.

Gdy Reaper/Gavin zostaje oddelegowany do ochrony Ginny wiedziałam, że czeka nas niezła próba sił. Ginny jest prostolinijna, więc szybkie wyznane miłości naszemu skrzywdzonemu chłopcu, nie owijanie w bawełnę i prostolinijność było czymś cudownym. Za to Reaper od początku zaciekle się bronił. Jest dominujący, często przeraźlwie niegrzeczny i słownie brutalny.
Gdy, po nieudanej ucieczce/ próbie zniknięcia Ginny, ona i Reaper wracają do klubu The Last Riders na świacie zaczyna rozprzestrzeniać się groźny wirus (zaraz myślę o panującym teraz na świcie wirusie...). Po zetknięciu się z potencjalnie chorymi nasza dwójka traci możliwość pozostania u motocyklistów... i wtedy na scenę wkraczają bracia Coleman. Jeśli myślałam, że najmocniej pokochałam chłopaków z The Last Riders, albo Porterów to teraz jestem gotowa zmienić zdanie, jeśli tylko kochana autorka zdecyduje się opisać historie ośmiu braci Ginny. Na początek będę zachwycona na Siles'a <3. To ludzie gór. Oj - bardzo prawdziwe. Tworzą piękno obraz miłości, zaufania i siły pokładanej w rodzinie i więziach. Ich troska, przywiązanie i miłość do siostry jest bardzo jasna.
Za to rola Siles'a w życiu Gavina/Reapera... Boże!!! Jak ja płakałam. Teraz przy każdym podmuchu wiatru będę myśleć o Siles'ie.
Mieszkanie w domu Colemanów ma ogromny wpływ na Reapera - ich zrozumienie, wyczucie, decydowanie.
A jednocześnie Gavinem poniewierają wspomnienia. Zemsta cały czas jest w toku... Niektórzy z jego dręczycieli zszokowali mnie...
Między tym wszystkim, walką Gavina by wejść na powierzchnię, by Reaper go już nie blokował, mamy jego interakcje z Ginny. To silna kobieta. Niejedna, po tylu zranieniach jakie zadał jej Reaper nie byłaby w stanie na niego patrzeć. Ona nadal twardo stoi przy swojej miłości. To było piękne.
A potem pojawianie się Slata... Zemsta była na pewno słodko - gorzka. Ale wsparcie jakie Gavin - ten skrzywdzony, złamany mężczyzna, dostał do Siles'a i Greera (którego z każdą książką kocham coraz bardziej) oraz swojego psiaka Suki, było wzruszające. Gavin potrzebował oczyszczenia.
I cóż... wcześnie było wspomniane, że nie chce nigdy sprawić, by Ginny powiedziała, że go nienawidzi. Cóż, żadna jego podłość względem niej nie doprowadziła do tego, ale chęć skoczenia...
Oj - Gavin musiał nieźle przemyśleć pewne sprawy.

Ale coś z tego dobrego - w końcu "In the Arms of an Angel" Sarah McLachlan będę kojarzyć już tylko z Ginny i Gavinem. Jak cudownie, że ta piosenka w końcu otworzyła oczy i serce naszego zranionego twardziela.

A potem ta niepewność o pojawienie się Taylor. Mam nadzieję, że Gavin nie pozwoli jej mieszać i szybko usadzi ją na dupie z daleko od siebie i Ginny...

A jednak ostatni rozdział rozbił moje serce. Ginny zawsze była gotowa do poświęceń - udowodniła to. Teraz Gavin będzie potrzebował całej swojej siły i wsparcia swojej kotwicy (kto przeczyta - zrozumie) by uratować Ginny.
Kolejny rozdział każde walczyć...
Płaczę, płaczę, płaczę - i już nie mogę doczekać się kolejnej książki.

PS. mam nadzieję, że Colemani pojawia się jako osobna seria <3

KOCHAM!

A jednak ta książka złamała mi serce.

2056

Akcja zaczyna się tam , gdzie skończyła się pierwsza cześć Gavin's Song.
Reaper w tej historii jest wypełniony wściekłością, żyje rządzą zemsty, który przekształca się w zrzędę z bardziej miękką stroną, aż do następnego przejścia, w którym dostrzegamy poczucie humoru i cudowną osobę, którą Gavin był przed porwaniem i molestowaniem. Zmiany w osobowości są stopniowe i zmieniają się wraz z tą historią. Ginny nie bawi się z nim, jest szczera i prostolinijna, bo tylko tak może się do niego dostać. Jest niezłomna w swoich uczuciach do swojej bratniej duszy i wykazuje siłę, która pomaga Reaper'owi się uleczyć, znowu staje się Gavin'em. Uwielbiałam poznawać jej ośmiu braci Coleman'ów. Silas staje się silną postacią, która łączy historię, ale nie odwraca uwagi od rozwijającej się historii miłosnej Ginny i Gavina. Mam nadzieję,że wszyscy bracia dostaną swoje historie , a zwłaszcza Silas, który zawładnął moim sercem. Teraz jest kolej Gavin'a by udowodnił Ginny, jak bardzo ją kocha. Jak zwykle pani Begley kończy książkę wielkim kliffem. Pozostaje nam czekać na zakończenie tej cudownej historii w Reaper's Salvation.

Akcja zaczyna się tam , gdzie skończyła się pierwsza cześć Gavin's Song.

Ile akcji.....aż bym się nie spodziewała....ale zakończenie😭😭😭😭 i jak tu czekać na następną ostatnia część 😭😭😟

• Motocykliści
  • Romans