A Treepoint Christmas

2023-12-22
MC

2054

Na półkach: , , , , , ,

To był wzruszający ,trzymający mnie za serce wyciskacz łez.
Bardzo chciałam przeczytać historie o Colu i w końcu ją dostałam. Po tym jak Cole został uzdrowiony przez Greera, chciałam by on również dostał swoje szczęśliwe zakończenie. Megan dopiero sobie przypomniałam dzięki retrospekcji w tej noweli bożonarodzeniowej.
Po traumatycznym epizodzie i latach terapii Megan wraca do Treepoint, gotowa zadośćuczynić i przeprosić tych, których według niej skrzywdziła. Pozwoliła, aby strach ją powstrzymywał, i zrobi wszystko, co w jej mocy, aby naprawić krzywdy, które spowodowała w przeszłości.
Ta nowela zabiera nas w podróż odkupienia oczami Megan. Serce mi pękło z powodu tej młodej kobiety, po tym wszystkim, przez co przeszła i przez co nadal musi sie zmagać.
Bardzo podobało mi się to, jak całe miasto Treepoint ją przyjęło i nie obwiniało za błędy, które popełniła, gdy była jeszcze nastolatką. Płakałam ze śmiechu kiedy Marty i Megan ze sobą "rozmawiali". Cudownie było znowu spotkać wszystkich Last Riders, braci Coleman.

To był wzruszający ,trzymający mnie za serce wyciskacz łez.
Po traumatycznym epizodzie i latach terapii Megan wraca...

Czy książka może złamać serce i doprowadzić do łez? O tak – historia Megan i Cola właśnie to ze mną zrobiła. Złamała mnie, a potem budowała od nowa, kawałek po kawałku. Kolejna cudowna historia napisana przez panią Begley. Kocham tą autorkę i kocham ten jej powiązany ze sobą w książkach świat! By zrozumieć głębię tej historii warto znać inne serie autorki.
Cole to brat brat Casey, której historie poznaliśmy w serii The Predator w książce Stand Off. Tam poznaliśmy również historie Cole… a kilka książek dalej serce posklejało nam na nowo działanie Greera, który oddał chłopakowi prawdziwe życia. Teraz w odwiedzimy do przyjaciół z Treepoint przyjeżdża mężczyzna, który jest miły i dobry – pełen życia i miłości.
I właśnie tam, w świątecznym okresie spotyka kogoś, kto tej miłości bardzo potrzebuje… kogoś złamanego i zdeptanego z ziemią. Kobietę, dla której moje serce pękło, gdy poznałam całą jej historię.
Megan Smith już w młodym wieku popełniła wiele błędów. Największym z nich było jednak to, że wyszła za mąż na podłego mężczyznę. Gdy okazało się, że jej dziecko nie przeżyło porodu, a podły mąż Curt (tak, ten du*ek, który skrzywdził Jo i innych..) zostawił ją z okrutnymi słowami przeszła załamanie nerwowe i próbowała przywłaszczyć sobie dziecko prezesa klubu motocyklowego – Vipera i Winter, omal nie doprowadzając do tragedii…
I choć to wszystko nie było jej winą, czuje się z tym paskudnie i wyrzuty sumienia nie chcą odejść. Nie dopuszcza do siebie myli, że ludzie, którzy kiedyś chcieli jej pomóc, nadal tego chcą. Jest za to przekonana, że wszyscy w mieście mają do niej żal i ją potępiają…
Megan będzie musiała przyjść własną drogę do odkupienia swoich win i poukładania życia, a Cole może być jej podporą, gdy tylko go do siebie dopuści….
Uwielbiam naszego zrzędliwego Marty’ego <3, podoba mi się to, że wreszcie widać w książkach rodzinę Colemanów i powoli poznajemy ich lepiej i widzimy ich interakcje z innymi <3

Już nie mogę doczekać się kolejnej historii stworzonej przez autorkę :)

Cole to brat...

• Druga szansa