Desired by Doom

Okładka książki Desired by Doom Jamie Begley
Okładka książki Desired by Doom
Jamie Begley Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Last Riders, Ohio Chapter (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Last Riders, Ohio Chapter (tom 1)
Desired by Doom
Kindle Edition
2023-05-23
2023-05-23

Powiem tak, jak zwykle nie zawiodlam sie. Kocham klimat MC:) Ksiazka podobala mi sie bardzo, przekomarzania, dogryzania sobie byly bardzo ok. Chcialabym juz nastepne xzesci i jezu chcialabym dowiedziec sie kontynuacji tej czesci

2054

Na półkach: , , , , , , ,

Desired By Doom to speen-off serii The Last Riders. Jestem mile zaskoczona fabułą i postaciami.
Arden/Tink to bezinteresowna, życzliwa 27 letnia kobieta, która dla tych , których kocha zrobi dosłownie wszystko i dlatego pojawia się w klubie The Last Rider. Doom od chwili gdy ja poznaje, wie, że stanie sie powodem dla , którego będzie chciał zmienić swoje bardzo zaplanowane życie, jednak robi wszystko by to się nie stało, bo nie chce być uwiązany. Jedną rzeczą w Last Riders jest to, że kiedy spotkasz tą jedyną, to wiążesz się na całe życie. Podoba mi się oddział z Ohio, to to samo bractwo co w Treepoint. Przekomarzanie się Wizarda z Doomem było przezabawne. Interesuje mnie Wizard i Mama/Natalia, ta historia będzie ciekawa. Wspaniale było zobaczyć tak wielu oryginalnych Last Riders w tej książce. Ciekawi mnie do kogo Doom wysłał naszyjnik w Treepoint na końcu książki!!!!

Jestem zachwycona, że w końcu dotarłam do Desired by Doom od pani Begley.
Bardzo interesowało mnie jak sprawy mają się w Ohio. Tyle razy przy okazji Ridersów były wzmianki o tej części klubu, że miło było zobaczyć jak to wygląda od środka.
Dostajemy historię dwojga osób, które właściwie są nam nieznane, czyli motocyklisty Dooma i Arden (Tink) - dziewczyny, która by ochronić i otoczyć opieką barata pragnie dołączyć do The Last Riders.
Jej pojawienie się jest niespodziewane i wzbudza sensacji w klubie... Nie tylko. Nikt bowiem nie daje jej szans - a szczególnie Doom. Jak łatwo się jednak domyślić - Arden bardzo wszystkich zaskoczy <3

To kolejna silna a jednocześnie mega kochana i dobra kobieta, która ma bardzo, bardzo, bardzo pod górkę w życiu.

Czy przewróci do góry nogami i poukłada od nowa życie Dooma? Czy zatwardziały facet "nie chcę związku" zmieni zdanie?

łatwo się domyślić... a jednak było super!!! Polecam

I moje ulubione sceny, gdy zjawia się Shade <3

POLECAM
Biorę w ciemno wszystko od pani Begley <3

Jestem zachwycona, że w końcu dotarłam do Desired by Doom od pani Begley.

• PDF/E-book/Mobi
  • Motocykliści