Knox

Okładka książki Knox Jamie Begley
Okładka książki Knox
Jamie Begley Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: The Last Riders (tom 3) literatura obyczajowa, romans
The Last Riders (tom 3)
NieZwykłe
2023-04-06
2023-04-06
2013-11-05
9788383205229
klub motocyklowy romans kryminał Romans MC Prawnik Morderstwo

typowe dla polskich wydawnictw! Zabrac sie za serię co ma ponad 10 tomów, narobić nadziei czytelniczkom a pote skonczyć wydawanie na 3 tomie. JPRD!!!!!! A liczyłam że doczekam nałej serii w PL i będę mogła kupić ją w papierze.

„Stopniowo stawałaś się dla mnie droższa od powietrza.”

Knox to były żołnierz, który znalazł sobie swoje miejsce wśród bikerów. Ale nawet oni mu nie pomogą, aby go wygrzebać z sytuacji, w której się znajdzie. Będzie potrzebował naprawdę dobrego prawnika. Diamond to kobieta z tych, którymi Knox raczej się nie interesuje. Elegancka, poważna i przede wszystkim oddana pracy. Jednak dziewczyna nie potrafi zaprzeczyć temu, jakie uczucia w niej wywołuje biker. A bronienie go w sądzie, to będzie prawdziwe wyzwanie.

„Diamond przez całe życie miała do czynienia z aroganckim motocyklistami. Położy kres jego planom, zanim mężczyzna pozbawi ją zdobytej z takim trudem kariery i, co gorsza, skradnie jej tak troskliwie chronione serce.”

Poprzednie części tej serii było fajne, jednak jeżeli miałabym stwierdzić, która na ten moment podobała mi się najbardziej, to chyba powiedziałabym, że jest to właśnie „Knox”. Z każdą kolejną częścią moje zainteresowanie tą serią wzrastało i muszę przyznać, że biker w połączeniu z elegancką panią prawnik to naprawdę fajne połączenie.
Jeżeli miałabym się odnieść do osoby Knoxa, powiedziałabym że jest to typ bezuczuciowy, a jedynymi ważnymi dla niego osobami są bracia z klubu. Jednak dowiadując się o nim więcej i więcej, poznając jego przeszłość rozumiałam go chyba coraz lepiej. A na pewno starałam się zrozumieć jego zachowanie i postępowanie. A Diamond? Z początku nie przepadałam za tą kobietą. Miałam ją raczej za taką zapatrzoną w siebie i dość stanowczą kobietę. Jednak początkowo nie potrafiłam zrozumieć tej jej niechęci do motocyklistów. Ale w pewnym momencie zorientowałam się, że ta jej walka pomiędzy sercem, a rozumem nie ma najmniejszego sensu. A relacja pomiędzy tą dwójką? Na pewno nie należy do tych najłatwiejszych. Ale to mnie akurat nie zdziwiło. Muszę jednak przyznać, że byłam zaskoczona odrobinę tą prawdziwą lojalnością i braterstwem, które nie jest takie proste do okazania. Szczególnie pomiędzy takimi facetami.
Jak w poprzednich częściach tej serii, tak i tutaj potrzebowałam chwili, aby się wczuć w tę historię. Autorka ma naprawdę specyficzny styl, jednak w pewnym momencie przestało mi to przeszkadzać. A kiedy wciągnęłam się w historię, kompletnie przestałam się tym przejmować.

„Knox skinął głową, po czym ruszył do motocykla, by jechać za upartą prawniczką. Właśnie został jej cieniem - niezależnie od tego, czy jej się to podoba, czy też nie.”

Podsumowując. „Knox” to naprawdę fajna historia. Moim zdaniem połączenie bikera i prawniczki to naprawdę bardzo fajny pomysł. Spędziłam z nią miło czas, pomimo tego, że początkowo nie potrafiłam się w nią wkręcić, głównie przez styl autorki, który do tych wybitnych nie należy. Jednak w ogólnym rozrachunku cieszę się, że po nią sięgnęłam i czekam na kolejną część.

„Stopniowo stawałaś się dla mnie droższa od powietrza.”

Seria „The Last Riders” jest dość kontrowersyjna i myślę, że nie każdemu czytelnikowi przypadnie do gustu. Zwłaszcza jeśli lubi romantyczność. Dzieje się w tych książkach wiele i nie zawsze styl życia motocyklistów oraz ich zachowania mi odpowiadają, ale zdecydowałam się sięgnąć po trzecią część, bo jednak uważam, że ten cykl ma coś w sobie.
Mam wrażenie, że „Knox” to jest nieco spokojniejszy tom od poprzednich. Nie tylko w tym, co się dzieje pomiędzy bohaterami, ale także poza. Nie przeszkadzało mi to jednak, uważam za to, że lektura była przyjemna. Pomiędzy Knoxem a Diamond nie od razu zaczyna iskrzyć. Powiedziałabym nawet, że zaczyna się od niechęci. W miarę upływu czasu jednak te emocje się zmieniają, a granica zaciera się niezbyt szybko, czyli dobrze. Chemia między tymi bohaterami jest wyczuwalna, ale jeśli chodzi o kwestię uczuć, to czegoś mi tutaj zabrakło. Nie jestem w stanie nawet dokładnie stwierdzić czego, ale odnoszę wrażenie, że brakowało tam jakiegoś małego czegoś.
Jednakże, jeśli o historię chodzi, to autorka nie skupia się wyłącznie na relacji dwójki bohaterów. Daje nam tutaj zagadkę do rozwiązania i mamy nawet małe zwroty akcji, więc dzieje się, ale jak wspomniałam na początku, ta część jest spokojniejsza od poprzednich.

Czy polecam?
No pewnie! Jeśli lubicie seksownych, nieokrzesanych motocyklistów, to jak najbardziej. No i musicie mieć na uwadze, że to słodki romans nie jest. Nie będzie serduszek i kwiatków, czułych słówek. Tu będzie za to pikantnie.
Myślę, że po kolejny tom również sięgnę, bo przeczuwam, że autorka wcale tak szybko nie da nam zapomnieć o tych bikerach z klubu The Last Riders.

Mam wrażenie, że „Knox” to jest...

▪️Tytuł: Knox. Tom 3
▪️Seria: The Last Riders
▪️Autor: Jamie Begley @authorjamiebegley
▪️Wydawnictwo: NieZwykłe @wydawnictwoniezwykle @niezwyklezagraniczne
▪️Premiera: 06.04.2023 r.
Współpraca barterowa @wydawnictwoniezwykle
▪️▪️▪️

"Knox" to już trzeci tom należący do serii The Last Riders, który przenosi nas do świata bikerów będących równocześnie niebezpiecznymi co i narwanymi oraz bardzo ale to bardzo niegrzecznymi...😈

W sumie jeżeli chodzi o nas to ta część chyba podobała nam się jak na razie najbardziej 🙂 Mimo iż ponownie będziecie świadkami gorących wielokątów będących rzeczą normalną w wyimaginowanym świecie motocyklistów i każdego z tych mężczyzn można nazwać psem na baby to Knox mimo wszystko zyskał nasze uznanie i wyjątkową sympatię.

Jako były żołnierz Navy Seal kiedy tylko chciał potrafił być wstrzemięźliwy, oddany i wierny swoim ideałom czym dodatkowo zapunktował. Niestety dla odmiany bohaterka jaką była Diamond Richards nie do końca przypadła nam do gustów. Z zawodu była prawniczką i w naszym odczuciu powinna wykazać odrobinę więcej zdrowego rozsądku i szacunku do samej siebie. I choć momentami miała takie przebłyski to jak dla nas została przedstawiona w pewnym momencie jako kolejna kobieta, która co by się nie działo sprzeda nawet duszę diabłu aby tylko w końcu ten upragniony motocyklista z nią był... Pytanie tylko czy on również tego chciał...? 🤔 Bo musicie wiedzieć, że tu standardowy obraz jak "kot goni myszkę" został nieco odwrócony...🤣

Ogólnie w tym tomie znajdziecie pewne tajemnicze morderstwo co jest jednoznaczne z zagadką, którą już od samego początku będziecie pragnęli rozwiązać 🧐 lecz to nie wszystko. Będą także sekrety, które dopiero z czasem wyjdą na jaw oraz sytuacje z przeszłości, które mogą mieć wpływ na dalszą przyszłość niektórych z występujących tu postaci.

Ogólnie powyższa lektura potrafiła nas zaciekawić a za sprawą lekkiego pióra autorki czytało się ją przyjemnie. Był to naprawdę miło spędzony czas 😊

@wydawnictwoniezwykle dziękujemy za egzemplarz i współpracę 🖤❤️😊

Książka dostępna na stronie:

▪️Tytuł: Knox. Tom 3
▪️Seria: The Last Riders
▪️Autor: Jamie Begley @authorjamiebegley
▪️Wydawnictwo: NieZwykłe @wydawnictwoniezwykle @niezwyklezagraniczne
▪️Premiera: 06.04.2023 r.
Współpraca barterowa @wydawnictwoniezwykle
▪️▪️▪️

Książka mi się podobała i bardzo szybko ją przeczytałam. Bohaterowie byli ciekawi. Mieli kilka wad, ale całościowo wyszło na plus. Wątki nie były nudne. Były ciekawe takie troszeczkę inne, nawet bym powiedziała, że otrzeźwiające. Owszem też gdzie nie gdzie, nie które sytuację mi nie przypadły do gustu, ale to nie oznacza, że książka była zła. Duży plus dla autorki, ponieważ zaskoczyła mnie pozytywnie. Po pierwszej części nie spodziewałam się, że ta seria aż taki progres zaliczy. Na pewno będę kontynuować tę serię.

kolejna ciekawa książka o motocyklistach i uczuciach ich ogarniających

kolejna ciekawa książka o motocyklistach i uczuciach ich ogarniających

„Stopniowo stawałaś się dla mnie droższa od powietrza”.

Knox jest byłym żołnierzem Navy Seal, swoje miejsce na ziemi znalazł wśród bikerów The Last Riders. Jednak nawet oni nie są w stanie uchronić go przed wtrąceniem do więzienia. Mężczyzna wie, że został wrobiony w morderstwo, aby dowieść swojej niewinności, potrzebuje dobrego prawnika. Diamond Richards jest oddana swojej pracy, jest bardzo dobrym prawnikiem i kobietą zupełnie inną od tych, które na co dzień spotyka Knox. Między nimi zaczyna się coś dziać. Przyjęcie jego sprawy staje się dla niej prawdziwym wyzwaniem.

Kolejny raz z przyjemnością zanurzyłam się w świecie stworzonym przez autorkę i całkowicie przepadłam. Akcja powieści toczy się swoim rytmem i intryguje. Fabuła ciekawie poprowadzona ukazuje relację ludzi, których dzieli wszystko, a łączy wspólna sprawa. Bohaterowie zajmująco ukazani, niejednoznaczne, silne, złożone osobowości. Diamond to energiczna i jednocześnie delikatna kobieta, dobrze zna świat bikerów, jej ojciec był jednym z nich. Ona odsunęła się od rodziny i wybrała zupełnie inną życiową drogę. Knox jest trudny we współpracy, ma wrażenie, że kobieta uważa się za lepszą. Umiejętnie ukrywa swoje prawdziwe, łagodne, uczuciowe oblicze, jest bardzo zamknięty w sobie. Do obojga poczułam sporą sympatię. Jak potoczy się ich relacja?

Opowieść o ludziach, którzy różnią się zupełnie wszystkim, a jednak coś ich do siebie przyciąga. Początkowo ich relacja jest trudna, pełna sprzecznych emocji, każde ma mylne wyobrażenie o drugim. Nie darzą się sympatią, wręcz przeciwnie. On ma za sobą bolesną przeszłość, nie potrafi zaufać, boi się i broni przed uczuciem. Ona coraz mocniej się angażuje, podejmuje trudną walkę o ich wspólne życie.

Wciągająca, lekka, pikantna historia o złych, niebezpiecznych chłopcach i ich kobietach. Polecam całą serię.

„Stopniowo stawałaś się dla mnie droższa od powietrza”.

Wychodzi na to że z każdą kolejna cześcią jest coraz lepiej.
Szybko się czyta i fajnie kończy.
Czekam na kolejną.

Wychodzi na to że z każdą kolejna cześcią jest coraz lepiej.
Szybko się czyta i fajnie kończy.
Czekam na kolejną.

„Knox” to już trzeci tom serii „The Last Riders” i muszę przyznać, że uwielbiam wracać do tych motocyklistów! Jamie Begley tworzy niesamowity klimat swoich historii i sprawia, że sama powoli czuje się członkiem klubu.

W tej części mamy okazje poznać Diamond. Prawniczkę, która stara się stronić od bikerów przez pewne uprzedzenia, które ma nie bez powodu. Gdy jednak zostaje obrońcą jednego z członków The Last Riders jej przekonania i cierpliwość zostają wystawione na próbę. Polubiłam tą dziewczynę. Podobało mi się to, że twardo stąpała po ziemi i nie bała sie sama stawiać czoła niebezpieczeństwu. Kobieta była jednak uparta i dość długo potrafiła chować urazę.

Z kolei Knox to jej całkowite przeciwieństwo. Lubił sie zabawić, nie chciał sie z nikim wiązać, ale klub traktował jak rodzine. To właśnie podobało mi sie w nim najbardziej. Że dla bliskich był gotów na poświęcenia.

Diamond przy Knoxie naprawdę rozkwitała. Z początku oboje żywili do siebie niechęć, ale z czasem mężczyzna wyprowadzał kobietę z jej skorupy. Pokazywał jej, że życie wcale nie musi być pozbawione barw, i że warto kogoś do siebie dopuścić.

„Knox” to książka, którą można przeczytać na raz. Niesamowicie wciąga, trzyma w napięciu i nawet powoduje rumieńce na policzkach. Nie brakuje tu wulgarnych scen, czy też specyficznego słownictwa, ale to właśnie nadaje tej serii wyjątkowość. Autorka niczego nie upiększa, co właśnie mi sie w tym podoba. Fajnie została również wpleciona do fabuły sprawa kryminalna. Poszukiwanie winnego i oczyszczanie Knoxa z zarzutów było czymś, co śledziłam z niezwykłą ciekawością.

"Knox" to trzecia część serii "The last Riders" o kolejnym bohaterze z klubu motocyklowego.

Tytułowy Knox to były żołnierz, który znalazł swoje miejsce wśród bikerów i tworzy z nimi specyficzną rodzinę. Jego bracia nie wyciągną go jednak z tarapatów w które się wpakował. Do tego będzie potrzebował dobrego prawnika.
Diamond to kobieta, która zna się na swojej pracy, za sprawą wychowania wie też jak funkcjonuje świat bikerów, a obrona upartego Knoxa będzie dla niej nie lada wyzwaniem nie tylko pod względem zawodowym, lecz również pod względem uczuciowym i moralnym...

Podobny schemat co w poprzednich tomach, czyli dwie zupełnie różne osobowości, trochę zagrożenia i sporo intymnych, erotycznych zbliżeń samych bohaterów jak i w różnych innych konfiguracjach. Zdążyłam się już do tego przyzwyczaić, więc nie zrobiły te sceny na mnie jakiegoś większego wrażenia 🤭

Wydaje mi się, że znowu było tu trochę za mało wglądu w postać, zwłaszcza głównego bohatera, w jego przeszłość, odczucia czy emocje, a szkoda, bo książka na pewno byłaby wtedy dużo ciekawsza. Fajnie, że było sporo wzmianek o bohaterach z poprzednich części, co czytało mi się z wielką przyjemnością.

Diamond to kobieta, która zna się na swojej pracy, za...

• MC Bikersi

Dodaj cytat z książki Knox