Inne niebo

Cykl: Magia ukryta w kamieniu (tom 3)
Wydawnictwo: Videograf SA
McRap1972

Podróż Julii, zapoczątkowana w "Magii ukrytej w kamieniu" i kontynuowana w drugim tomie – "Las Potępionych", nadal nie dobiegła końca. Życie dziewczyny jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Wieszczba piętrzy problemy, a liczni wrogowie czekają, aby zadać ostateczny cios. Osamotniona, pozbawiona oparcia Julia nadal stara się odkryć najważniejszy sekret Burii. Czy uda się jej zdjąć klątwę nałożoną przed wiekami? Czy wreszcie nad Burią zaświeci słońce?

źródło opisu: https://videograf.pl/pl/p/Inne-niebo/2381

źródło okładki: https://videograf.pl/userdata/gfx/2137/inne_niebo_front.jpg

Cyrysia | 2019-04-01

Spłakałam się jak głupia. Przecudowne zwieńczenie trylogii.

Aivalar | 2019-04-22
Przeczytana: 07 kwietnia 2019

Wygląda na to, że Julia nie zazna w Burii spokoju, dopóki nie odkryje prawdy o swoim pochodzeniu i tym samym nie zniesie klątwy ciążącej nad krainą.

Naznaczona śmiercią i kolejnymi rozstaniami, dziewczyna musi nieustannie się przemieszczać, by uniknąć pojmania przez wrogów – w tym przypadku przez księżniczkę Moreenę. Będąc pod opieką mężczyzny, któremu nie do końca ufa, oddzielona od przyjaciół, Julia próbuje zrozumieć, co tak naprawdę sprowadziło ją do Burii i co może sprawić, że nad królestwem ponownie zaświeci słońce. Poszukiwania mogą okazać się szokujące w skutkach, tym bardziej, że nie wszyscy są z nią absolutnie szczerzy... Mimo to zbliża się nieuchronna, ostateczna walka o losy własne i najbliższych.

To już ostatnie spotkanie z bohaterami tej serii i nie ma co owijać w bawełnę: zdecydowanie najlepsze. Trudno wymarzyć sobie lepszy finał cyklu, do którego tak bardzo się przywiązałam; Katarzyna Grabowska stworzyła naprawdę spójną, barwną i ciekawą trylogię fantasy, która z...

zabialymplotkiem | 2019-04-24
Na półkach: Patronat, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: marzec 2019

Przebywanie w magicznym świecie ma to do siebie, że nigdy nie mam dość. Szczególnie jeśli ta kraina jest niesamowita, a bohaterowie stają się moimi przyjaciółmi. Czasem tak bardzo utożsamiam się z jakąś postacią, że przeżywam jej przygody jak własne. Nie ma więc słów opisujących uczucie, kiedy wiem, że niedługo będę musiała się rozstać z ulubieńcami i wrócić do rzeczywistości. Wszystko to sprawia, że sięgając po ostatni tom serii czuję jednocześnie ekscytację i smutek. Wiem, że z chwilą przeczytania ostatniej strony, długo jeszcze będę przeżywała każdą scenę, a emocje zawładną moimi myślami. Nic więc dziwnego, że tak właśnie się stało po przeczytaniu Innego nieba. Z ciężkim sercem zakończyłam swoją podróż w krainie stworzonej przez Katarzynę Grabowską. Nie poznam już dalszych losów bohaterów cyklu Magia ukryta w kamieniu, moich książkowych przyjaciół. Jednakże na długo pozostanie ze mną nić przywiązania, jaka między nami powstała.

Kolejny już raz byłam świadkiem pojedynku dobra i...

Katarzyna | 2019-05-04
Przeczytana: 04 maja 2019

Przygoda, miłość ,walka, magia, zagadki i nieoczekiwane zwroty akcji czyli wszystko co może pochłonąć czytelnika. Czyta się jednym tchem z uczuciem żeby jak najszybciej bo jesteśmy ciekawi co będzie dalej i zarazem jak najwolniej bo żal będzie nam się rozstać z bohaterami. Z dużym zainteresowaniem czekam na kolejne pozycje Pani Katarzyny Grabowskiej.

„Inne niebo” kończy trylogię pełną magii, tajemnic, miłości oraz niebezpieczeństw. Katarzyna Grabowska po raz kolejny stworzyła elektryzującą powieść, która pozwala z zapartym tchem śledzić zmagania bohaterów. Porywają, nieoczywista i trzymająca w napięciu do ostatniego zdania. Polecam!

Mirabelka | 2019-06-13
Przeczytana: 06 czerwca 2019