Inne niebo

Katarzyna Grabowska Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf S.A. Cykl: Magia ukryta w kamieniu (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwa Videograf S.A.
Magia ukryta w kamieniu (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2019-04-01

Cóż kończy się moja przygoda z Julią i Ewanem. Trochę mi smutno ale zakończenie daje dużo możliwości dopisania kolejnych części. Historia ciekawa z wartką, zmieniającą się akcją. Czytając zaangażowałam się emocjonalnie. Polecam

Zdecydowanie najlepsza część trylogii

Ostatni tom młodzieżowej fantasy, najlepszy z trylogii.
Julia w końcu dorasta, staje się odpowiedzialna i myśląca (naprawdę myśląca).
Odnajdujemy odpowiedzi na wszystkie pytania. Akcja dynamiczna i wciągająca. Ten tom przeczytałam z prawdziwą przyjemnością.

Cudowna opowieść pozwalająca oderwać się od codzienności

Trzecia część trylogii "Magia ukryta w kamieniu" moim zdaniem ma najlepszą ale i też najbardziej przeciągniętą fabułę. Nie znajdziemy w tej części nic czego nie moglibyśmy się spodziewać - dobro zawsze triumfuje, miłość zwycięży, źli zostaną ukarani. Ale mino wszystko człowiek pochłania tą książkę jak i pozostałe części jednym tchem.
Powiem tak- bardzo dobra miłosna...

Ta część tak samo jak poprzednie jest na wysokiej półce. Zapraszam: https://ksiazkowepodrozeagi.blogspot.com/2019/06/inne-niebo.html?m=0

Nieszablonowa, pełna tajemnic i magii, nic nie jest oczywiste. Kartka po kartce przeniosłam się w inną rzeczywistość, dzielni rycerze, miłość i mnóstwo przygód. Wszystkie trzy tomy są świetne serdecznie polecam.

Recenzja: Już niestety żegnamy się z cyklem powieści Katarzyny Grabowskiej pt.”Inne niebo”. To kontynuacja „Magii ukrytej w kamieniu” i „Las potępionych”. Dowiadujemy się jak zakończyły się perypetie młodej dziewczyny Julii, która przeniosła się w czasie, inny świat, inne obyczaje. Wyjaśnią się wszystkie tajemnice i niedomówienia. Losy Julii są niesamowite i wciągające, na...

2049

Na półkach: , , , ,

„Inne niebo” świetnie dopełnia serię „Magia ukryta w kamieniu”. Myślę, że to najlepsza część, najciekawsza, najbardziej emocjonująca. Widać, że Katarzyna Grabowska stała się bardziej dojrzałą pisarką, co niezmiernie mnie cieszy. Poprzednie części bardzo mnie się podobały, ale dopiero ta podbiła moje serce. To bardzo pochłaniająca lektura, zaskakująca, szalenie ciekawa i...

Czasem miewam książkowego kaca. Raz jest mocniejszy, a innym razem słabszy. Ten po przeczytaniu trylogii autorstwa Katarzyny Grabowskiej wyrzucił mnie z życia mola książkowego na dobre kilka dni. Spodziewajcie się więc tutaj miodu i lukrowania, bowiem ta trylogia trafiła w mój gust tak mocno, że nie mam się do czego przyczepić, a jeśli już to będzie tego niewiele. Ba, śmiem...

• 2019
  • 2020