Zastępcza miłość

Beata Majewska Wydawnictwo: Lira literatura obyczajowa, romans
Lira
2019-06-05
2019-06-05

Za późno rozkręca się akcja. Główna bohaterka jest zbyt słabo opisana w szczegółach , zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd . Sama koncepcja z propozycją zaa oceanu , zbyt podkoloryzowane.

Książka świetna ,dobrze się czyta.
Od Kopciuszka do milionera . Polecam

Książka świetna ,dobrze się czyta.
Od Kopciuszka do milionera . Polecam

Książka o dość nierealnej fabule, realizująca sen o kopciuszku. Mimo iż, jest tak nierealna, jak to tylko możliwe to czyta się ją z przyjemnością. Dobra pozycja na lato :)

Książka o tematyce jak wiele jej podobnych, a jednak inna. Inne podejście do tematu, inne problemy stojące przed główną bohaterką. Lekko się czyta, jak znalazł na chwilę oddechu między powrotami do codzienności.

Fenomenalna książka na szpitalne leżenie:) można uciec myślami od szpitala, na inne okoliczności tez polecam. Bardzo przyjemna, trochę bajkowa, trochę erotyki tez było, No taka fajna lekka lektura .

Bardzo lekka i przyjemna książka. Ze sporą dawką humoru, wartką akcją no i momentami. Choć jak z książkami B. Majewskiej zawsze można liczyć, że jak już jest cudnie, to coś gdzieś p... się posypie :) i to jest fajne.
Polecam

Polecam

W święta przeczytałam „ Kiedy spadnie pierwszy śnieg” i tak bardzo mi się podobała że postanowiłam przeczytać coś jeszcze autorstwa Pani Beaty. Drugie spotkanie z autorką I już wiem że nie ostatnie, nawet jeśli ta historia była nieprawdopodobna. Bo jakie są szanse że w realnym życiu 19 latka pozna milionera, i zostanie surogatką dla jego potomka? o zakończeniu historii nie wspominając 😉 Mimo że historia nierealna to… wciągnęła mnie. Przepadłam na dwa wieczory. Książkę czyta się bardzo szybko, napisana lekkim językiem. Główna bohaterka mocno mnie irytowała ale próbowałam ją zrozumieć. Ogromny plus - autorka porusza trudne tematy jak przemoc w rodzinie. Czy polecam? Myślę że sami musicie się przekonać. Na pewno nie można odmówić autorce pomysłowości 😊

Na półkach: , , , , , ,

Przepiękna książka napisana przez świetną pisarkę,każda jej książka wywołuje we mnie pozytywne i dobre emocje.
Pióro uwielbiam Pani Beaty Majewskiej.
To przecudna powieść i przygodę ciekawą przeżywałam w lekturze.
Dziękuję za piękną książkę.

Pióro uwielbiam Pani Beaty Majewskiej.
To przecudna powieść i przygodę ciekawą przeżywałam w lekturze.
Dziękuję za piękną książkę.

Nietypowa propozycja odmieniająca całkowicie życie 19-letniej Julii. Dobrze że ktoś ma poukładane pod sufitem :) Julia pokazana jest bardzo fajnie bo potrafiącą przezwyciężyć trudności. Na pewno kasa ułatwia zadanie ale i tak podziw.
Pod koniec nawet trochę smutna ale przecież ostatecznie miało się skończyć dobrze.
Polecam jak najbardziej.

Polecam jak najbardziej.

Biedna studentka za namową czarnoskórego Diamonda podejmuje się bycia surogatką dla jego przyjaciela i zarazem pracodawcy. Julię i Diamonda coś łączy, ale to coś bez przyszłości. Sytuacja zmienia się diametralnie kiedy Julia rodzi dziecko i to dziecko okazuje się być jej biologicznym synem. Nawet papierowy ślub z bogatym ojcem dziecka nie daje jej zapomnieć o Diamondzie. Dopiero śmierć najbliższych da im szansę na szczęśliwe życie,

Dodaj cytat z książki Zastępcza miłość