Joker

Tłumaczenie: Maciej Pintara
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Steven Dunbar". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Wildcard
83-241-0163-2
powieść angielska, 21w.
Marcin

Gorączka, krwotok i śmierć w ciągu kilku godzin. Tajemniczy wirus atakuje w całej Wielkiej Brytanii. Szpitale są przepełnione, władze obawiają się epidemii. Nie wiadomo, co jest źródłem zakażenia i kto będzie następną ofiarą. Doktor Steven Dunbar z inspektoratu naukowo-medycznego znajduje wreszcie wspólny mianownik. Ale rozwiązanie zagadki przekracza ludzką wyobraźnię...

talka | 2012-09-24
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 24 września 2012

Uwielbiam takie książki:):):) Ken McClure jest zdecydowanie za mało docenianym autorem!

betina360 | 2015-10-11
Na półkach: Przeczytane, 2015, Mclure
Przeczytana: 11 października 2015

Tajemniczy wirus atakuje ludzi w Wielkiej Brytani. Szpitale sa przepelnione. Nie wiadomo kto bedzie nastepny i skad wzial sie wirus. Doktor Steven znajdzie rozwiazanie choc nie bedzie ono takie oczywiste.
Sa jednak ludzie dla ktorych pieniadze sa rzecza nadrzedna wazniejsza niz zycie ludzkie.

Robak | 2017-05-31

Ksiazka dosc przecietna, ale wciaga. Historia jakich wiele, tajemnicza choroba, prowadzone w tej sprawie sledzctwo, mniej lub bardziej zaskakujacy jego wynik. Jednak glowny bohater jest przyjemny, nie "gwiazdorzy", nie irytuje swoim wszedobylstwem. Jezeli ktos szuka lekkiej lektury to polecam.

wiejskifilozof | 2012-09-15

Już mnie nudzą , te opowiastki o potwornych wirusach , ile można .Plusik to,że jest nieprzewidywalna .

Aga1977 | 2015-08-07
Przeczytana: 04 sierpnia 2015

Jak niewiele trzeba aby pieniądze przysłoniły zdrowy rozsądek i poczucie własnej wartości. Oby nigdy ta fikcja nie przerodziła się w rzeczywistość.

AlexDelaware | 2015-10-27
Przeczytana: 27 października 2015

Ciekawy temat, ale dość przeciętna. McClure nie umywa się do Cooka, Crichtona czy Gerritsen... Druga liga kryminału/thrillera medycznego.

Książka ciekawa,niebanalna ,z dreszczykiem .Polecam .

Alfa | 2017-07-08
Na półkach: Przeczytane, 2017