Recepta Coreya

83-7359-043-9
Luke, Corey, pacjent, lekarz, zagadka
horror
madziulinka

Umierająca pacjentka prosi młodego lekarza, doktora Luke'a Coreya o doręczenie córce klucza, jaki przykleiła plastrem do przegubu dłoni. Luke jest zdecydowany spełnić życzenie zmarłej. Zaledwie kilka godzin później sam staje się ośrodkiem niepokojących , zagadkowych zdarzeń. Jest śledzony, ktoś plądruje mu mieszkanie i potrąca samochodem. Ryzykując życie Luke odnajduje dziewczynę. Wspólnie poszukują schowka z dokumentami. Ich ujawnienie mogłoby bardzo zaszkodzić pewnemu zdecydowanemu na wszystko człowiekowi, który pod zmienionym nazwiskiem piastuje jedną z najważniejszych funkcji w państwie...

Thomas886 | 2015-03-31
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 31 marca 2015

Fabuła podobała mi się. Z początku nie bardzo mi przypadła do gustu, lecz z każdą strona coraz bardziej się wciągałem. Jak na debiut tego autora to pozytywne odczucia i myśle, że przeczytam jeszcze nie jedna Jego książkę.

Małgosia | 2015-04-20
Na półkach: Przeczytane, Kindle
Przeczytana: 17 kwietnia 2015

Przeczytałam kilka nowszych książek autora. Spodobały mi się, więc postanowiłam zacząć od początku. Pierwsza książka napisana przez pana Palmera pokazuje, że "wyrośnie" z niego niezły pisarz:)
Historia opowiedziana wartko, dużo się dzieje, a na koniec bardzo składnie połączone wątki - to zachęca mnie do sięgnięcia po następne pozycje tego autora.

słoneczko | 2016-06-20
Przeczytana: 16 czerwca 2016

Pierwsza książka w dorobku Palmera.
Nie jest to jeszcze typowy thriller medyczny, jaki lubię w wykonaniu autora, ale początki zawsze są trudne. Trochę brakuje do poziomu książek np. "Cicha kuracja" czy "Przebłyski pamięci".
Książka dosyć ciekawa, akcja dynamiczna, wątek może i trochę niewiarygodny, ale czyta się całkiem dobrze.
Jeden z trzech autorów thrillerów medycznych których lubię - Gerritsen oraz Robin Cook.
Ogólnie książka może nie rewelacyjna, ale dobra, warta przeczytania, szczególnie przez fanów Palmera.

Żaneta Garbacz | 2015-01-31
Przeczytana: 25 stycznia 2015

W tej powieści znalazłam wszystko, co idealna książka (dla mnie, oczywiście) powinna mieć, a więc: dawkę humoru, dramatyzmu, wątek miłosny i kryminalną zagadkę. Niby wszystko się zgadza, a na dodatek główny bohater jest przystojny, utalentowany i zdolnym lekarzem. Cóż można chcieć więcej? Niestety są i minusy... Właśnie ten bohater - za bardzo przerysowany, jak dla mnie, i ogólnie cała fabuła naciągana... Szkoda... Jednak książkę czyta się lekko i przyjemnie :)

Ata77 | 2013-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2013

Po fantastycznej CICHEJ KURACJI oraz ESPERYMENCIE- RECEPTA COREYA to zdecydowanie słabsza historia. Na plus zaliczam wartką akcję, niezłe tempo, dość dużo zawiłości. Minusem jest dla mnie absurdalnie szybko "zawiązane uczucie" pomiędzy dwojgiem bohaterów, lekka infantylność historii przez to. Nie poddaję się jednak i zamierzam zbierać dalsze opinie nt. warsztatu Palmera.

Angela21 | 2013-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2013

Jestem początkująca w tego typu książkach. Co prawda czytałam lepszy thriller medyczny ale ten jest równie dobry. Ciekawy i zaskakujący chwilami, trzymający w napięciu co najważniejsze! Ciekawie się czytało. No i nie było chwili znużenia, co jest najważniejsze w książkach. No cóż końcówki się takiej spodziewałam i nie rozczarowałam się. Tylko nie wiedziałam jak rozwiknie się sprawa pod koniec. Ale było bardzo ciekawe. Warto było poświęcić czas tej książce. Jedyna uwaga co do tego thrilleru medycznego to to, że za mało było medycyny w medycynie ale za to bardzo ciekawy wątek o życiu Luka no i ciekawe połączenie z Karen więc tamten minusik jest prawie niewidoczny. :-)
Aha zapomniałam dodać:) Moim zdaniem nadawałaby się na dość dobry film, jednak wśród thrillerów medycznych króluje u mnie nadal Tess Geritsen ale to była pierwsza książka tego autora więc nie jestem zniechęcona do kolejnych.

katherine1st | 2015-03-29
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 29 marca 2015

To moja pierwsza książka tego autora i, obawiam się, że ostatnia. Akcja kompletnie nie trzyma się się kupy. Bohaterowie nieprzekonujący, intryga mało wciągająca. No, słabe to było. Szkoda czasu.

Marcin | 2010-08-28
Przeczytana: 2010 rok

Odnoszę wrażenie że ten autor nie ma tak dobrych pomysłów jak Tess Gerritsen czy Robin Cook... a ten tytuł to taka przeciętna typowa sensacja.

Lina | 2013-03-20
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Strasznie się zawiodłam, wynudziłam i zniechęciłam w trakcie czytania tej lektury.

madziulinka | 2010-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2010

:/ taka sobie, pod koniec wkradła się nuda, niczym nie zostałmam zaskoczona:/ a tak poza tym to dość szybko mi się ją przeczytało- nie wiem czy mnie wciągnęła czy nie ale tak było....