Okładka książki On One Condition K. Bromberg
Okładka książki On One Condition
K. Bromberg Wydawnictwo: Wydawnictwo Luna Cykl: Seria S.I.N. (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Seria S.I.N. (tom 2)
Wydawnictwo Luna
2023-08-09
2023-08-09
2022-06-22
Kamil Maksymiuk
Romans Małe miasteczko Farma Druga szansa

💕Pierwsza część serii „S.I.N.” tak mi się spodobała, że chętnie sięgnęłam po drugi tom „On One Condition” od @kbromberg i nie zawiodłam się. To lekki romans, który opowiada historię drugiego z trójki braci Sharpe – księżycowego chłopca i lawendowej dziewczyny. Historia dwojga młodych ludzi, którzy zakochują się, zostają okrutnie oszukani i rozłączeni. Tak więc, ona zmaga się z porzuceniem, a on ze złamanym sercem. Czy prawdziwa miłość zniesie wszystko i przetrwa 15 lat rozłąki?😢

🌜Ledger to odnoszący sukcesy biznesmen, który zmuszony jest przyjechać po latach do miejscowości, gdzie pierwszy raz się zakochał. Jako najstarszy z braci zawsze musiał spełniać wysokie wymagania swego ojca, być najlepszym, stawiać sobie najwyższe cele. Cele wymagają ścisłych planów, a w nich nie ma teraz miejsca na miłość.
🪻Asher to dziewczyna z prowincji, która oddała swoje serce przejezdnemu chłopakowi, a on je złamał. Całe życie zmaga się z stygmatyzacją ze strony mieszkańców Cedar Falls. Od zawsze słyszała, że jest gorsza, nic niewarta i taka jak jej matka – ale Ledger postrzegał ją inaczej i dodawał jej siły by nie przejmować się plotkami. Odejście chłopaka wpłynęło więc na jej samoocenę.
Oboje do końca nie wiedzą co stało się przed 15. laty. Czy to on oszukał i porzucił ją, czy to ona wykorzystała jego, a on musiał uciekać? Pewne jest jedno, pierwsza miłość jest silniejsza niż można przypuszczać. Nigdy o sobie nie zapomnieli, a ponowne spotkanie rozgrzewa ich od nowa. Niestety na wspomnienia, wyjaśnienia i cieszenie się swoim towarzystwem maja tylko 2 miesiące.

💕Może nie poczujecie czytając tę historię wielkich fajerwerków, ale czy to przeszkoda? Absolutnie nie! Czasem po prostu chodzi o to, by przeczytać coś, co sprawi, że się uśmiechniemy i zrelaksujemy. Nie jest to jednak nudna pozycja – zawiera tajemnice, intrygi, dużo humoru i napięcie seksualne między bohaterami. To świetny przerywnik od ciężkiej literatury, którą czytam na co dzień.
Łapcie więc za kubek herbaty i „On One Condition”. Polecam, nie zawiedziecie się.

Ocena: 💙💙💙🤍🤍
🎵: Lana Del Rey - Blue Jeans
💋💋Do usłyszenia!💋💋

„Oczekiwania to zabawna rzecz. Mogą cię przygnieść jak ciężki głaz albo sprawić, że wzniesiesz się na wyżyny swoich możliwości."

ON ONE CONDITION Seria S.I.N

Ledger, drugi z braci Sharpe ma nie lada wyzwanie, musi dopilnować budowy luksusowego hotelu. Utrudnieniem jednak jest nadęty i wymagający burmistrz, który stawia co rusz bardzo wygórowane i niedorzeczne warunki. Drugim powodem zmartwień jest miejscem tego przedsięwzięcia. Cedar Falls, to właśnie w tym miasteczku przeżył swoją pierwszą, prawdziwą miłość życia. Ukochaną była Asher. Dziewczyna nie ma lekko, gdyż mieszkańcy patrzyli na nią przez pryzmat jej matki i wyszydzali od najmłodszych lat. Wychowana została przez dziadków, którzy prowadzili pole lawendy. Kobieta nazwana została „Lawedową Dziewczyną”. Ale dalsze życie non stop rzucało jej kłody pod nogi, nie mogła spełnić swoich marzeń i robić tego co kochała najbardziej.
A co się stanie, gdy tych dwoje się spotkają? Czy stara miłość nie rdzewieje czy wręcz przeciwnie nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki?

Uwielbiam pióro autorki. Jest lekkie i przyjemne. Każda powieść sprawia mi wielką przyjemność podczas czytania. Jest to niby typowy romans, ale nastaw się na zwroty akcji, o których nawet nie pomyślałaś.
Dwa różne światy, przeciwności losu tajemnice przeszłości i nie wiadoma przyszłości. No i ta wielka, pierwsza miłość. Było interesująco, gorąco, zabawnie i a miejscami też smutno. Autorka pokazała nam jak ludzie potrafią wpłynąć na naszą przyszłość i przeszłość. Jak łatwo manipulować drugą osobą, jak łatwo ocenić sytuację i to nie tylko gdy się jest młodym. I jak pieniądze potrafią rządzić... Ale czy każdy jest taki łasy na kasę?
Sprawdź to w tej pięknej powieści.❤️
Jest to druga część tej serii, ale można czytać je oddzielnie, choć oczywiście proponuję zapoznać się z każdym z braci Sharpe🔥❤️
I zobaczcie jak pięknie wygląda w środku 😍❤️

ON ONE CONDITION Seria S.I.N

Dosyć lekki romans, chociaż momentami bardzo emocjonujący. Pokazuje, jak bardzo potrafią namieszać w naszym życiu bardzo bliskie nam osoby, uważając, że robią najlepiej. Dlatego osobiście uważam, że rozmowa i zaufanie to dwa fundamenty każdej relacji. Każdej. I o tym również przekonali główni bohaterowie - Ledger i Asher, który spotykają się po latach. Latach nieobecności w swoich życiach. Czy są totalnie dla siebie obcymi osobami? Czy są w stanie odnaleźć swoje szczęście i zawalczyć o miłość? A przede wszystkim znaleźć wspólny mianownik?

Streszczenie: Książka opowiada o losach Ledgera i Asher. Nie jest to zwyczajna historia, bowiem byli parą piętnaście lat temu. Gdy Ledger Sharpe przyjeżdża do miasteczka nadzorować prace nad nowym hotelem S.I.N., zatrzymuje się w barze. Ku jego zdumieniu obsługuje go Ash - ta sama lawendowa dziewczyna, z którą ,,chodził” 15 lat temu. Jak teraz potoczą się ich losy?
Recenzja: Ledger na pewno zyskuje troską o Asher. Wkurzyłam się, gdy w pewnym momencie myślał tylko o swojej przyszłości. Ash procentuje tym, że sama chciała zadbać o swoją przyszłość. Jednak w niektórych momentach jej żądza zemsty i zranienie są nielogiczne. Fabuła trochę pokrywa się z pierwszą książką (Callahan). Znów męski przedstawiciel rodu Sharpe’ów przeprowadza się, aby nadzorować prace nad ośrodkiem, a tam rozpoczynają się jego perypetie miłosne.

Tom 2

Jest to druga część serii romansów o braciach Sharpe.

Ledger ma spędzić dwa miesiące w Cedar Falls. Jego zadaniem jest dopilnowanie budowy luksusowego hotelu Sin International Network. Czy wszystko z budową będzie dobrze? 🤔
Powrót do malowniczego miasteczka w Montanie łączy się, że wspomnieniami. Są one związane z młodościa, bywały momenty piękne ale też bardzo bolesne. Co takiego się wydarzyło? 🤔
To właśnie tu Ledger przeżył swoją pierwszą i prawdziwą miłość. Była nią Asher. Jako młodzi ludzie obiecali sobie bezgraniczna miłość. Ale rzeczywistość była inna bo miłość szybko się skończyła. Czy uczucia wygasły do końca? 🤔 Nie obyło się bez złamanwgo serca
Dlaczego? 🤔 Co się wydarzyło? 🤔
Nagle spotkanie po latach z Asher Wells wywołuje że jego dawne uczucia wracają.
Mężczyznie nasuwa się pytanie dlaczego kobieta zastała jednak w miasteczku? 🤔
Asher zawsze marzyła, aby uciec stąd i zrobić karierę artystyczną. Dlaczego tego nie zrobiła? 🤔
Przez te lata które, upłynęły kobieta nadal, ma do niego żal, za wydarzenie z przeszłości. Co takiego się wtedy wydarzyło? 🤔 Czy w kobiecie też powrócę dawne uczucia? 🤔
Oboje na to zasługuja.
Na te pytanie znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖

Czy pierwsza miłość zasługuje na drugą szansę? 🤔
Ja sądzę, że czasem warto dać drugą szansę, bo w życiu różnie bywa.

Ta historia mi się podobała. Książka jest dobrze napisana. Czyta się ją szybko i wciąga od pierwszych stron. Podczas czytania targały mną różne emocje takie jak smutek i żal. Z miłości różnie bywa, ale prawdziwa miłość zawsze wygrywa.
Właśnie to przedstawia nam historia Aster i Ledger. Okładka też przyciąga wzrok. W powieści są poruszane wątki zdrady, kłamstwa, śmierci

Polecam Wam ogromnie 😍

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️

Tom 2

Jest to druga część serii romansów o braciach Sharpe.

Wiem, że może dziś powinnam wrzucić post z bardziej świąteczną książką, ale no cóż. Będzie kilka słów o romansie pani Bromberg, a dokładnie o drugim tomie cyklu SIN "On One Condition".

Poznajemy historię drugiego z trzech braci. Ledger musi wrócić do miasta ze swojej przeszłości, by dopilnować prace nad otwarciem nowego hotelu. Nie jest to łatwe, gdyż tamtejsze władze mocno mu to utrudniają i został uziemiony w Cedar Falls na dwa miesiące. Oczywiście już pierwszego dnia spotyka Asher Wells, która 15 lat temu złamała mu serce. A jej widok nadal nie jest mu obojętny. Czy Ledger zdoła jej się oprzeć?

Trochę obawiałam się tej książki, gdyż pierwsza część nie zrobiła na mnie dużego wrażenia. Na szczęście tutaj było inaczej. Od razu wciągnęłam się w tę historię. Autorka genialnie utrzymywała napięcie między bohaterami. Robimy również skoki w przeszłość Ledgera i Asherz by poznać ich historie z dwóch perspektyw. I nic nie było takie jak się wydawało. Okazało się, że decyzję o rozstaniu nie podjęło żadne z nich. A przeznaczenia nie oszukasz.. I mimo, że Asher musiała ze względu na rodzinę porzucić swoje marzenia to i tak znalazła sposób, by się rozwijać. Bardzo mi to zaimponowało. Książka przeczytałam błyskawicznie i świetnie przy niej spędziłam czas. Myślę, że nadrobię jeszcze trzeci tom by dowiedzieć się co stało się z trzecim z braci. Jeśli lubicie lekkie romanse, które wprawią was w pozytywny nastrój to zdecydowanie ten cykl jest dla was.

„On One Condition” K. Bromberg to drugi tom serii „S.I.N.”. Tym razem poznajemy dobrze drugiego z braci Ledgera Sharpe.

Tym razem dostajemy historię, gdzie znajduje się miłość sprzed lat.
Ledger Sharpe po dziesięciu latach wraca w miejsce, gdzie jego serce zostało roztrzaskane na małe kawałeczki. Kiedy widzi kobietę Asher, która była jego pierwszą miłością czuje, że jego serce wraca do żywych.

Czy ta dwójka dojdzie do porozumienia?
Czy wyjaśnią sobie wszystko?

Kochani książki autorki uwielbiam i pochłaniam, bo jej styl i zawsze zaskakująca fabuła to jest to, co kocham.
Dostajemy w tej historii miłość sprzed lat. Dwoje bohaterów, którzy czują coś do siebie, ale nie chcą tego pokazywać i bronią się przed tym uczuciem.
Autorka bardzo powoli i subtelnie zbliża ich do siebie. Świetnie się czytało ich myśli i uczucia.

Serdecznie wam polecam.

Dziękuję za egzemplarz do recenzji.

@kbromberg
@wydawnictwoluna

#recenzja #kbromberg #wydawnictwoluna #ononecondition #dabrowagornicza #zaczytanamama86 #wspolpracareklamowa

Tym razem dostajemy historię, gdzie znajduje się miłość sprzed lat.

77/2023
Przeczytałam na Legimi.

7/10
historia sama w sobie się podobała.
Przemyślenia, rozmowy i sytuacje były dość ciekawe.
Rozczarowała mnie końcówka, która była jakby inna niż pozostała część książki. Jakby autorka odstawiła pisanie tej historii na jakiś czas i wróciła do niej i szybko chciała zakończyć.
Książka ma 53 rozdziały. Niektóre są wymianą smsów między głównymi bohaterami, czyli ma jakieś półtorej strony.
Inny rozdział w całości jest powrotem do wydarzeń sprzed piętnastu lat.... Czasami nie wiedziałam czy jesteśmy w teraźniejszości czy właśnie te x lat temu.
Choć rozdział był "oznaczony" jako wspomnienie...

Ale w ogólnym rozrachunku jestem na tak.
Polecam.

77/2023
Przeczytałam na Legimi.

7/10
historia sama w sobie się podobała.
Przemyślenia, rozmowy i sytuacje były dość ciekawe.
Książka ma 53 rozdziały. Niektóre są wymianą smsów między...

„Życie często będzie dawało ci w kość, ale użalanie się nad sobą w niczym nie pomoże”

W drugiej części serii o braciach Sharpe poznajemy bliżej Ledgera. Ten młody mężczyzna kompletnie nie widzi siebie na prowincji – nawet na okres dwóch miesięcy. Jest totalnym mieszczuchem i wyjazd do małego miasteczka wzbudza w nim drgawki, ale czego się nie robi, aby dopilnować interesów. Wyjazd do Cedar Falls ma również drugie dno. To właśnie tam poznał paręnaście lat temu dziewczynę, która złamała mu serce. Powrót do tego miejsca rozgrzebuje stare rany i stawia na jego drodze kobietę, która kiedyś tak bardzo go zraniła.

Nie będę ukrywała, że ten tom bardziej przypadł mi do gustu. Od początku mnie zainteresował i choć nieczęsto sięgam po książki z motywem drugiej szansy, tę historię bardzo fajnie mi się czytało.
Zacznijmy od tego, że Ledger nie był aż takim „gburem” jak mogłoby się wydawać. Po przeczytaniu pierwszego tomu myślałam, że niezbyt się z nim polubię ale okazało się zupełnie inaczej. Miałam wrażenie, że ten mężczyzna po prostu musi być stanowczy i czasami ma tak wiele rzeczy na głowie, że brakuje mu czasu na odpoczynek. Drugi tom pokazał mi tę jego dobrą stronę: miły, uśmiechnięty a czasami nawet zabawny. Całkiem w porządku z niego facet.

Asher była dokładnie taka, jak się spodziewałam. Młoda dziewczyna z małej miejscowości, której plany na życie kompletnie się zmieniły. To przykre, ale takich ludzi jest coraz więcej. Jakoś dawała sobie radę i zauważyłam, że to dzięki jej uporowi. Ta kobieta nie lubiła się poddawać i dzielnie parła do przodu.

Sam pomysł na książkę mi się spodobał. Nie było to coś, z czym nie spotkałabym się wcześniej ale przyjemnie mi się ją czytało. Ja po prostu lubię małomiasteczkowy klimat i może również dlatego spędziłam z tą książką miły dzień.

Niedługo planuję przeczytać trzeci tom, ponieważ to najlepsza seria K. Bromberg po jaką sięgnęłam. Jeśli jeszcze znacie tych książek to koniecznie powinniście je nadrobić. Mam nadzieję, że również Wam się spodobają.

„On One Condition” to druga część serii o braciach Sharpe i oczywiście są one ze sobą powiązane, ale myślę, że jeśli przeczytalibyście najpierw tę, nie byłoby żadnych szkód. Autorka nie spojleruje nam tutaj o bohaterach pierwszego tomu, choć oczywiście oni się pojawiają, ale nie mamy przedstawionej ich historii.
Ta powieść ma w sobie motyw pierwszej miłości, spotkania po latach i drugiej szansy. Dość przyjemnie mi się czytało tę lekturę od samego początku i nie miałam problemów z wdrożeniem się w nią. Wywołała mój uśmiech i nie powiem, bo w moim odczuciu był to romans raczej z tych lżejszych, nie było fajerwerków czy burzy emocji, ale dobrze spędziłam czas przy tej książce. Mamy tu retrospekcje z przeszłości i perspektywę obojga bohaterów, co pozwala nam lepiej spojrzeć na sytuację i zobrazować sobie całą historię. A nie wszystko jest takie, jakby mogło się wydawać na początku – naturalnie, nie zdradzę co mam konkretnie tutaj na myśli.
Ledger i Asher tworzyli świetny duet i naprawdę do siebie pasowali. Oczywiście ich romans nie rozwinął się ponownie od razu. Mieli pewne kwestie do przepracowania pomiędzy sobą i ich relacja nie rozwijała się wcale za szybko. Wiadomo, mieli już swoją historię, sporo ich łączyło, więc też to wszystko poszło szybciej niż w przypadku, gdy dwójka bohaterów dopiero co się poznaje. Uważam jednak, że autorka fajnie to rozegrała i wyszło to naturalnie.

Polecam wam tę książkę, jeśli szukacie czegoś lżejszego, na spokojny wieczór. Może nie była to porywająca lektura, wbijająca w fotel i z efektem ‘wow’, ale za to treść była naprawdę dobra i przyjemna. Ledger i Asher też dali się lubić. No i Tootie! Nie zdradzę kto to, ale skradła moją sympatię od razu.
Także jeśli szukacie czegoś z tych mocniejszych romansów, to „On One Condition” bym odpuściła na waszym miejscu. Jednak jeśli potrzebujecie czegoś na rozluźnienie, może to być odpowiedni wybór!

Ta powieść ma w sobie...

• Przeczytane 2023
  • Romans