Drań z Hollywood

Tłumaczenie: Lucyna Wierzbowska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Hollywood Dirt
hypesyll

Kamera, akcja, miłość! Cole Masten jest jednym z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Zainspirowany ciekawą historią małego południowego miasteczka w Georgii, postanawia nakręcić tam swój pierwszy film. Summer Jenkins jako jedyna mieszkanka małej miejscowości nie cieszy się z przyjazdu gorącego gwiazdora. Wie, że tacy ludzie jak on oznaczają tylko kłopoty. Tego typu dranie i podrywacze...

Kamera, akcja, miłość!

Summer Jenkins jako jedyna mieszkanka małej miejscowości nie cieszy się z przyjazdu gorącego gwiazdora. Wie, że tacy ludzie jak on oznaczają tylko kłopoty. Tego typu dranie i podrywacze kompletnie jej nie interesują.

Pociągający mężczyzna z pierwszych stron gazet i dziewczyna z małego miasta są kompletnymi przeciwieństwami. Wydarzy się jednak coś, czego oboje się nie spodziewają. Czy to możliwe, aby tak duże przeciwieństwa się przyciągały?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/dran-z-hollywood/#

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/dran-z-hollywood/#

Ligeria | 2016-03-05
Na półkach: Przeczytane, W oryginale :)

Przeciwieństwa się przyciągają, ale czy zawsze powinny?
Podchodziłam do tej książki w dosyć sceptyczny sposób, nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego. A jednak zostałam pozytywnie zaskoczona.
Cole - porzucony przez swoją żonę, kiedyś najidealniejszy mąż w Hollywood, a obecnie najseksowniejszy kawaler. Dużo imprezuje, kobiety zmienia szybciej niż rękawiczki. Można więc odnieść wrażenie że to kolejny typowy "niegrzeczny facet". Ja również na początku byłam o tym przekonana i zaciskałam zęby z frustracji. Jednak w pewnym momencie moje zdanie na jego temat zmieniło się o 360 stopni i poznałam prawdziwego Cole :)
Summer to dziewczyna z małego miasteczka, życzliwa, oddana przyjaciołom, umiejąca doskonale gotować oraz oskubać dorosłych facetów przy grze w pokera. Zapałałam do niej natychmiastową sympatią, a to nie zdarza mi się często :)
Początek jest odrobinę nużący, akcja rozwija się bardzo powoli nie mniej jednak przyjemny i lekki język sprawia że nie odczuwamy zbyt dużego...

magpie101 | 2017-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2017

On znany Hollywoodzki aktor, ktory nagle dowiaduje sie, ze jego zona go zdradza i tak naprawde nigdy go nie kochala. Od tego momentu imprezuje, korzysta z zycia i jest najlepsza partia.
Ona dziewczyna z malego miasteczka wychowana przez matke, lubi gotowac, nie poszla na studia i nie przejmuje sie swoim wygladem.
Gdy Summer i Cole sie spotykaja to od pierwszego ich spotkania w powietrzu lataja iskry, ciagle sie kloca i sprzeczaja, na niej nie robi wrazenia kim on jest jednak mimo roznicy zdan panuje miedzy nimi ogromna chemia.
Poczatek bardzo powoli sie rozwijal, pozniej brakowalo mi dialogow, a za duzo bylo rozmyslan glownych bohaterow jednak ksiazke polecam, bo uwazam, ze warto ja przeczytac.
Summer zaimponowala mi swoja decyzja, ze aktorstwo to jednorazowa przygoda, a Cole mimo swojej dupkowatosci to zaskarbil moje serce, polecam.

Jagusia | 2019-03-17

Summer Jenkins lat 29 przez większość swojego życia mieszkała w małym miasteczku Quincy. Quincy jest pełen południowych ludzi, którzy mają pieniądze, ale nie lubią o tym rozmawiać. Ona i jej mama są klasą robotniczą. Choć kocha swoją mamę i pod pewnymi względami kocha Quincy, umiera, by uciec - wydostać się z miasta, które miało dla niej takie nieprzyjemne wspomnienia. Aby zacząć od nowa.
Cole Matsen aktor, gwiazda, zdobywca Oscarów,obecne reżyser filmu opowieść o losie Coca-Coli w Quincy. Cole jest profesjonalnie przygotowany do roli życia, ale jego życie osobiste nie idzie tak dobrze. Po tym jak złapał swoją żonę na zdradzie, przez 5 lat go oszukiwała, jest w trakcie rozwodu. Miłość jest ostatnią rzeczą, której szuka. W rzeczywistości, dopóki jego rozwód nie jest ostateczny, jego adwokat doradził mu, by trzymał się z dala od wszystkich kobiet. Kiedy Cole po raz pierwszy przyjeżdża do Quincy, poznaje dziewczynę o imieniu Summer. Jedyne, o czym może myśleć, to że byłaby...

Grazia_czytaninka_ | 2019-05-06
Przeczytana: 05 maja 2019

On – sławny i przystojny aktor. Ona – zwyczajna dziewczyna nieprzejmująca się swoim wyglądem. Oni to całkowite przeciwieństwa. Ale jak wiadomo… przeciwieństwa mają to do siebie, że lubią się przyciągać. Czy zatem ta teoria się sprawdzi i tutaj?

Cole Masten – aktor z Hollywood za którym oglądają się wszystkie dziewczyny. Niemalże wszystkie, bo nasza Summer Jenkins nie zwraca uwagi na takich jak on. Bo jaką opinię może mieć przystojny aktor? Zapewne taką, że jest kobieciarzem, a do tego draniem, który zabawia się kosztem pięknych kobiet. Summer to niezwykle życzliwa dziewczyna, która dla swoich przyjaciół jest w stanie zrobić wszystko. Wiedzie normalne życie, w którym nie widzi miejsca dla takich typów jak Cole. A jednak już podczas ich pierwszego spotkania niemalże iskrzy. Czy zatem ten płomień ma szansę się tlić, a może jednak ktoś go ugasi?

Wiecie co mnie najbardziej denerwuje u ludzi? To, że oceniają kogoś na pierwszy rzut oka, tak naprawdę ich najpierw nie poznawszy. No bo...

werka777 | 2019-05-01
Przeczytana: 01 maja 2019

Za wysokie progi jak na jej nogi? Do małego miasteczka przyjeżdża aktor z Hollywood, ale podczas gdy inni odczuwają z tego powodu ekscytację, główna bohaterka zdaje się przeczuwać kłopoty. I ani myśli kłaniać się u jego stóp. Można się domyślić, że wątek miłosny, stanowiący bazę tej historii, rozpoczyna się od uprzedzeń i nienawiści. Nie ma szarych myszek, „panów”, dominatorów i poddanych. Są za to zadry, bo kiedy ścierają się różne środowiska mające odwagę powiedzieć to, co leży im na sercu, bywa ciekawie. Ja uwielbiam takie scenariusze stąd drogę do wspólnego szczęścia tej pary obserwowałam z czystą przyjemnością. A chemia rodząca się pomiędzy nimi była naprawdę wyczuwalna.

Główna bohaterka to dziewczyna, która jakoś szczególnie nie przejmuje się swoim wyglądem i tym, co pomyślą o niej inni. Zdążyła już przecież zyskać niesłuszną opinię dotyczącą pewnej zemsty. Wszak trzeba przyznać, że nie miała kiedyś łatwo. Kobieta z małego miasteczka, ale za to z jakim charakterem. Na...

werka_books | 2019-05-01
Przeczytana: 30 kwietnia 2019

❤"Taka właśnie jest miłość. Pochłania człowieka bez reszty i zamazuje świat dookoła."
Jakim cudem film biograficzny przeistoczył się w romans z odważnymi, elektryzującymi scenami? To wszystko za sprawą Cole'a Mastena! Sławnego aktora w którego głowie zrodził się pomysł na ekranizacje jednej z niezbyt popularnych książek o małym, południowym miasteczku z bogatymi mieszkańcami. Wszystkie miejsca pod scenografię filmu przygotowuję piękna blondynka, mieszkanka jakże tego uroczego miasteczka. Jako jedyna nie cieszy z przyjazdu gwiazdy. Nie przepada za przystojniakami, wie, że nic ze znajomości z nimi nigdy dobrego nie wynika. Gdy Cole odkrywa zdradę swojej żony postanawia przyspieszyć swój przyjazd na wioskę. Już pierwsze spojrzenie na Summer sprawia, że zmieniają się jego plany dotyczące filmu. To ona według niego idealnie pasuje do głównej roli kobiecej. Ale przekonanie do tego Summer wcale nie będzie takie proste. Jako jedyna nie obłapia mężczyzny wzrokiem i nie wydaje się być...

lulamae | 2017-04-09
Przeczytana: 30 marca 2017

Witamy w Quincy, miasteczku 67 milionerów Coca-Coli. To tutaj ci z Hollywoodu chcą kręcić film o początkach tych milionów. Wielka gwiazda, zdobywca Oscarów - Cole Masten ma być aktorem głównym, ale tym razem, po raz pierwszy także reżyserem. Życie Cola zmieniło się w chwili, kiedy okazało się, że jego małżonka nie jest tym za kogo ją uważał. Wyjeżdża do Quincy, aby trzymać się z dala od kłopotów i kobiet. Ale co zrobić, kiedy zadziorna południowa kobieta - Summer Jenkins jest kobietą, która porusza w nim to co nieznane.

Summer jest swego rodzaju 'wygnanką' Quincy. Przed laty to ona została zraniona, a jej zemsta stała się niejaką miejscową legendą, a przy okazji zepchnęła ją na pobocze małomiasteczkowej społeczności. Kiedy przybywa Cole Masten jej wyobrażenie o nim zmienia się z przychylnego do wrogiego. To jest woja, a on jest na jej terenie :).

Czy gwiazda Hollywood i małomiasteczkowa dziewczyna będą potrafili wpisać się w swoje harmonogramy?

Poniżej możliwe...

emczytelnik | 2019-05-05

Znacie Drania? Takiego Hollywoodzkiego? Bo jeśli nie, to właśnie chciałabym abyście go poznali. W kwietniu premierę miała książka Alessandry Torre "Drań z Hollywood" i z tego co przeczytałam na skrzydełku, że ta książka doczekała sie ekranizacji. No cóż... Filmu nie znam, ale to lepiej bo wole przeczytać i poznać książkę.
Dużo jest o niej opinii, innych ona zanudziła a innym sie bardzo podobała. Ja znajduję się w tej drugiej grupie. Książka była dobra, chociaż często irytująca i tak troszeczkę przydługa. Ale dobrze się ją czytało i szybko. Autorka umiała mnie zaintrygować i pozostawić z uczuciem "chcę więcej". Świetnie sobie radziła jeśli chodzi o humor jak i o akcje całej książki. W niektórych momentach owszem, książkę umiałam przekartkować bo mieliśmy dość konkretny spadek, który odbijał się moim znudzeniem, ale potem Autorka umiała znów mnie kupić tą historią. No mówie, nie była może idealna i była troche za długa, ale nadal uważam, że jeśli skończyłam ją z uśmiechem na ustach...

Katarzyna Katt | 2019-05-11
Przeczytana: 08 maja 2019

Byłam bardzo ciekawa kolejnej historii miłosnej, która powinna zawładnąć moim sercem i emocjami. Uwielbiam szczęśliwe zakończenia, epatujące z nich napięcie i gorącą atmosferę wylewającą się z każdej strony. W "Draniu z Hollywood" tego niestety nie otrzymałam.
Tak na prawdę to książka o niczym. Mamy w niej dziewczynę z sąsiedztwa, wygadaną, odważną, nie bojąca się nowych wyzwań, która chce wynieść się ze swojego małego miasteczka, a z drugiej strony nie chce zostawić własnej rodzicielki, kiedy w jej życiu pojawia się on, drań z Hollywood, który po zdradzie żony za wszelką cenę chce ochronić swój majątek, jej życie zostanie wywrócone do góry nogami. Ten schemat jest nam już znany, ale tutaj dosłownie nic Was nie zaskoczy. Ogólnie mówiąc to brakuje mi w tej historii ładu oraz składu, a o dynamicznej akcji możemy tylko pomarzyć. Praktycznie nic się w niej nie dzieje, a biorąc pod uwagę tematykę, wstęp i rzeczywiście ciekawą kreację bohaterów autorka miała ogromne pole manewru....

Katarzyna | 2019-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2019

Ta książka, to taka fajna odskocznia od trudnych spraw. Bogaci,przystojni i sławni mają także swoje problemy, które nie zawsze jest łatwo rozwiązać. Są popularni, więc wymaga się od nich pewnych standardów, ale często przytłacza ich blichtr.
Cole Masten był znanym, uwielbianym i niezwykle utalentowanym aktorem Hollywood. Od dłuższego czasu szczęśliwie zakochany i żonaty z aktorką Nadią. Szczęście ma wiele twarzy, zwłaszcza gdy jest pozorne. On dawał z siebie wszystko, ale nie każdy jest godny wielkiej miłości. Zdrada, jakiej się dopuściła, była dla niego niezwykle bolesna i dotkliwa. Za radą adwokata Cole pojechał, o kilka tygodni wcześniej, do miasteczka Quincy, na południu Ameryki. Tam miał kręcić film, którego był producentem i odgrywał w nim główną rolę. Osoby, które tam spotkał i prawdziwe zderzenie z codziennością, odmieniły jego życie na zawsze.
Summer Jenkins zarządzała i pracowała fizycznie na farmie Holdenów. Po swoim nieudanym związku ze Scottem, pozostał jedynie...