Płonąca namiętność

K. Bromberg Wydawnictwo: Editio Cykl: Życiowi bohaterowie (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Combust
Data 1. wydania:
2018-01-29
Marcin Kuchciński
Editio
współlokator bracia strażak przeszłość przyjaźń seks cierpienie pożądanie uczucia miłość rozczarowanie
Combust
Życiowi bohaterowie (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Marcin Kuchciński

TA książka jest taka realna. W prawdziwym życiu też by mogła wydarzyć się. taka historia. Tylko szkoda, że większa część książki jest pisana jako Dylan a nie jako Grady.

Tak, to jest zdecydowanie to. Poprzednia część była mocna, ta zaś nieco łagodniejsza. Napewno nie była gorsza, ciekawa historia z bolesnymi wspomnieniami przeszłości. Polubiłam tych braci. Zostało mi poznać teraz ostatniego. ❤

Polecam

On strażak, który podczas akcji ratunkowej stracił przyjaciela, nosi blizny nie tylko na duszy ale też na plecach, które przypominają mu, że nie uratował swojego przyjaciela.Ona to uzdolniona artystka pisząca teksty piosenek dla swojego byłego, rockowego chłopaka, którego przyłapała na zdradzie, ma w sobie pełno kompleksów i nie akceptuje swojego ciała.
Musiała się...

Każdy człowiek potrzebuje tej drugiej osoby, aby móc być w pełni szczęśliwym. Jednak często potrzebujemy też kogoś kto pokaże nam jacy jesteśmy i będzie to podkreślał na każdym kroku.

"Płonąca namiętność" to II tom serii "Życiowi bohaterowie" o braciach Malone. Tym razem poznajemy Grady'ego, mężczyznę, do którego lgną wszystkie kobiety w miasteczku. Jego życie to ciągła...

W końcu udało mi się poznać wszystkie książki z cyklu "Życiowi bohaterowie" K. Bromberg. Historia ukazana w pierwszym tomie mnie niezwykle rozczarowała. "W kajdankach miłości" to nie książka dla mnie. Jednak pozostałe dwie to już inna bajka i obie historie przeczytałam z ogromną przyjemnością, także jestem zadowolona, że po nieudanym początku, udało mi się sięgnąć po te dwa...

Jest to druga czesc serii o Braciach Malone. Grady jest strazakiem, ktory przezyl tragiczne zdarzenie w pracy. Po tym zdarzeniu skrywa tajemnice, ludzie traktuja go ja bohatera, on jednak mysli o sobie inaczej.
Pewnego razu do jego domu trafia Dylan. Dziewczyna pisze teksty i musiala uciec z wielkiego miasta. W ciszy i spokoju chce pisac tekstu na nowa plyte. Jednak...

Całkiem przypadkiem seria „Życiowi bohaterowie” trafiała w moje ręce. Jestem nią więcej niż oczarowana. Niezwykła seria, niezwykłe historie i tyle emocji, nie sposób oderwać się od czytania po prostu pochłania czytelnika. Każda część jest wzruszająca, wciągająca. Bohaterowie idealnie wykreowali, wszystko dopracowane, a pióro jakim posługuje się K.Bromberg mnie...

Dobrze wykreowani bohaterowie, wkurzający eks i napięcie między bohaterami. Przeczytałam z przyjemnością

Powiem Wam, że jestem mile zaskoczona tą książką ! Myślałam, że będzie to historia gdzie majtki głównej bohaterki spadają na sam widok seksownego Adonisa , gdzie spocony mężczyzna pachnie zapachem słońca i mydła, a książka okazała się lekturą z głębszym dnem .
Podobała mi się ta historia, i choć były momenty gdzie przewracałam oczami, tak po prostu kupiła mnie ta historia...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje