Warta ryzyka

Cykl: Życiowi bohaterowie (tom 3) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Worth the Risk
aleqsia

To trzeci tom serii Życiowi bohaterowie, w której znalazły się niezwykłe historie przystojnych braci w mundurach. Trzeci z nich, Grayson Malone, ma za sobą paskudną przeszłość. Jako młody chłopak zakochał się bez pamięci w dziewczynie, która nie była warta jego uczuć. Ta snobka z bogatej rodziny i egoistka z rozdętymi ambicjami pozostawiła go ze złamanym sercem i z małym dzieckiem. Ostatecznie Luke, uroczy chłopczyk, został miłością życia Graysona. To dla syna mężczyzna stał się dojrzałym, odważnym i silnym facetem, ale także zamkniętym w sobie samotnym ojcem.

Tą nadętą bogaczką była Sidney. Lata ciężkiej pracy zmieniły jej system wartości, jednak to wciąż uparta i pełna temperamentu dziewczyna, która tylko czasami popełnia poważne błędy. Ten zabójczy zestaw cech doprowadza ją do kryzysu w relacjach z szefem. Aby odzyskać jego zaufanie, wyrusza do małego miasteczka z misją ratowania jednego z magazynów. Ma nakłonić do udziału w konkursie HOT Dad kogoś, kto nawet nie chce o tym słyszeć. Tym kimś jest jej były facet, Grayson Malone.

Oto opowieść, w której znajdziesz pytania bez jasnej odpowiedzi. Upłynęły lata, Grayson i Sidney są innymi osobami. Przeszłość jednak wypaliła na sercu Graysona bolesne piętno. Poznasz ból i lęk, które każą silnemu mężczyźnie zamknąć się w skorupie samotności. Znajdziesz w tej historii namiętność i nadzieję. Przekonasz się, że kto pragnie szczęścia, musi podejmować ryzyko. I nie ma żadnych gwarancji, że ryzyko się opłaci...

Czy ktoś taki naprawdę jest wart ryzyka?

źródło opisu: https://editio.pl/ksiazki/warta-ryzyka-k-bromberg,wartar.htm#format/d

źródło okładki: Editio

Elle | 2019-10-18
Przeczytana: 18 października 2019

Grayson Malone to trzeci z braci Malone, pilot śmigłowca ratunkowego a przede wszystkim ojciec, przeszedł w swoim życiu sporo. Niewłaściwie ulokował swoje uczucia w dziewczynie która niebyła jego warta. Zostawiła go z malutkim synkiem do którego wyrzekła się całkowicie praw. Nie liczyła się z jego uczuciami ponieważ najważniejsze były dla niej reputacja i pieniądze, które straciłaby zostając z nim. Mimo ze chciał się poddać to musiał walczyć, aby zastąpić swojemu synkowi oboje rodziców i dobrze go wychować. Od tego czasu nie ufa kobietą i nie chce tworzyć związków ponieważ, boi się że Luke za bardzo się przywiąze do kobiety a ta ponowie odejdzie. Ma wszystko poukładane do czasu, aż w jego drzwiach pojawia się śliczna Sidnay. dawna znajoma ze szkoły, która wróciła w rodzinne strony by pomóc lokalnemu magazynowi. Pochodząca z wyższych sfer nie wzbudza zaufania u Graya, lecz próbuje mu udowodnić że przez to iż musiała zapracować na swoją pozycję ma inne priorytety a pieniądze...

ppaula195 | 2019-10-17
Przeczytana: 17 października 2019

Sidney wraca w rodzinne strony z przymusu szefa by poprowadzić konkurs na seksownego tatuśka i pokazać że dziewczyna sprawdza się w każdej dyscyplinie dziennikarstwa. Musi jedynie namówić do udziału
jednego z przystojnych braci- Graysona. Mężczyzna pamięta dziewczynę że szkolnych lat gdyż kolegowała się z jego byłą, która zostawiła go z dzieckiem. Sądzi że dziewczyna jest dalej nadętą snobką, która ma kasę i wszystko czego chcę. Nie spodziewa się jednak że Sidney tak szybko nie odpuszcza i nie tylko namówi go na udział w konkursie jak i zdobędzie jego serce. Świetna książka, pełna wzlotów jak i upadków. Bardzo polecam

Detektyw_Książkowy | 2019-10-15

Czy miałaś kiedyś złamana serce? Czy ktoś kiedykolwiek zadrwił z Twoich uczuć? Jeżeli nie, to masz szczęście. Niektórzy mówią, że nie ma nic gorszego do złamanego serca. Grayson Malone nie miał tyle szczęścia. Kilkanaście lat temu zakochał się w kobiecie marzeń. Była piękna, wyjątkowa i czarująca, ale rozpuszczona do szpiku kości. Zmiażdżyła serce jemu i ich wspólnemu synowi. Z dnia na dzień wyjechała i pozostawiła po sobie tylko smutek i złudne wspomnienie. Mężczyzna pozbierał się po tym wydarzeniu, ale obiecał sobie, że już nigdy więcej nie zaufa żadnej kobiecie. Nie chciał ranić siebie, ani swojego syna. Od teraz liczył się dla niego tylko Luke i jego dobro. Zapraszam do przeczytania mojej opinii.

Grayson Malone, ma za sobą paskudną przeszłość. Jako młody chłopak zakochał się bez pamięci w dziewczynie, która nie była warta jego uczuć. Ta snobka z bogatej rodziny i egoistka z rozdętymi ambicjami pozostawiła go ze złamanym sercem i z małym dzieckiem. Ostatecznie...

zaczytana_opisana | 2019-10-08
Przeczytana: 07 października 2019

Grayson Malone to mężczyzna, który wiele w swoim życiu przeszedł. W młodości zakochał się w niewłaściwej dziewczyna, która zostawiła go ze złamanym sercem i malutkim dzieckiem. Ważniejsze dla niej okazały się pieniądze i pozycja, niż ukochany mężczyzna i synek. Luke to świetny chłopiec i oczko w głowie Graysona. To dla niego bohater stał się dojrzałym mężczyzną, który radzi sobie z każdym problemem, gdyż wie, że musi Lukowi zastąpić matkę, której tak bardzo mi brakuje. Grayson jest przystojnym, wspaniałym facetem, ale zamkniętym w sobie samotnym ojcem. Gdy do miasta przyjeżdża Sidney, dawna koleżanka ze szkoły, nie chce mieć z nią nic wspólnego, gdyż za bardzo przypomina mu byłą dziewczynę. Sidney również pochodzi z zamożnej rodziny, jednak lata spędzone na ciężkiej pracy przewartościowały jej priorytety. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż jest uparta i czasami popełnia głupie błędy. Ostatni czas w pracy nie jest jednak dla niej najlepszy i przez jedną sytuację zmuszona jest...

Kasiek | 2019-10-03
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 28 września 2019

Grayson to trzeci spośród braci, a zarazem ostatni, któremu nie dane jest być częścią udanego życia rodzinnego, mimo, że jest ojcem cudownego chłopca. Dla niego jest zdolny do każdego poświęcenia, a tym samym do unikania wszelkich poważnych związków, aby kolejny raz nie musiał zmierzyć się z porzuceniem, tak jak to zrobiła jego matka. Nie oznacza to jednak, że Grayson stroni od kobiecych wdzięków. Wręcz przeciwnie, jednak jest to tylko seks, a wszystko do czasu, aż do miasta po latach nieobecności, wraca Sidney. Wydaje się ona być kopią jego byłej żony, która wyrządziła nie tylko jemu, ale zwłaszcza ich synowi, tak wielką krzywdę. Czy Sidney jest tą samą osobą co w liceum? Czy Grayson potrafi zaryzykować i dać sobie szansę na szczęście? Sprawdźcie.

coffee_cup90 | 2019-10-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019
Przeczytana: 29 września 2019

Pełna wersja recenzji na: https://coffee-cup90.blogspot.com/2019/10/k-bromberg-warta-ryzyka.html

Bardzo czekałam na tę część Życiowych bohaterów, ponieważ byłam ciekawa historii Graysona. Samotny ojciec, do tego pilot helikoptera ratunkowego, który jest oddanym ojcem, synem i bratem. Przecież to idealny bohater książkowy!!! Zdaję sobie sprawę, że zachowanie Graysona w tej książce było bardzo często irracjonalne, ale jako samotny rodzic za wszelką cenę chciał chronić swoje dziecko, co jest dla mnie zrozumiałe. To jednak nie zmienia faktu, że czasami miałam ochotę go udusić za to jak traktował Sidney, ale na całe szczęście, ta dziewczyna potrafiła pokazać swoje pazurki w odpowiednim momencie. Udowodniła też, jak to pozory, mogą tworzyć mylne wyobrażenie o drugim człowieku.

I chyba mogę śmiało powiedzieć, że ta książka podobała mi się najbardziej z całej tej serii. Historia przedstawiona w tej powieści była w dziwny sposób urzekająca i chwytała mnie mocno za serce. Może na to miał...

1001 | 2019-09-30

Czytając dwie poprzednie części, czyli ,, W kajdankach miłości" oraz ,, Płonąca namiętność" twierdzę, że trzecia części o ostatnim z braci Malone jest najlepsza.

W tej części autorka pozwala sobie na więcej czułości oraz namiętności wobec bohaterów.

Grayson, to jeden z braci Malone, jego przeszłość nie jest barwna, zajmujący się pilotowaniem helikopter ratunkowego, a na co dzień wychowujący samotnie synka.

Sydney to bogaczka, która wygnana przez ojca do małego miasteczka ma uratować jedną z tutejszych gazet, żeby udowodnić ojcu, że jest ona warta wyższego stanowiska, organizuje konkurs, do którego nakłania Graysona.

Ta para nie ma od razu kolorowo, gdyż Sydney przypomina mężczyźnie jego byłą partnerkę i matkę Lucki. Jednak czy Malon będzie w stanie zapomnieć o przeszłości i pokochać kobietę?

Katarzyna | 2019-09-29
Przeczytana: 28 września 2019

Mam odczucie, że autorce brakowało trochę pomysłu. W tej części jest więcej namiętności i pożądania, zmysłowości i seksu. Koniecznie trzeba przeczytać o trzecimi bracie z rodziny Malonów. Podobnie do pozostałych jest bohaterem wśród społeczności małego miasteczka. Zachęcam
Sidney Thorton jako córka właściciela wielu wydawnictw i magazynów, wychowała się w bogactwie i z łatwością zdobywała upragnione cele. Miara się przelała,gdy nie zjawiła się na ważnym spotkaniu, wywiadzie z projektantką mody. Nie wyjawiła ojcu powodu,dla którego zaprzepaściła swoją szansę,bo musiałaby złamać obietnicę daną swojej najlepszej przyjaciółce. Dziennikarstwo to jej pasja,a redagowanie magazynu znaczy wszystko. Dlatego bardzo bolesna okazała się decyzja taty, który wysłał ją do małego miasteczka, gdzie będzie mogła się wykazać. Za zadanie otrzymała unowocześnienie czasopisma" Modern Family". Idąc z trendami,nie planowała zakładać rodziny,bo to ogranicza. Przeniesienie i nowa praca były wyzwaniem. Musi...

Lotka | 2019-09-28

Recenzja pochodzi z bloga https://www.whothatgirl.pl/2019/09/warta-ryzyka-k-bromberg.html

Przystojny pilot helikoptera ratunkowego, Grayson Malone, ma za sobą trudną przeszłość. Jest ojcem, samotnie wychowującym swojego syna, którego zostawiła kiedyś matka - nadęta bogaczka, dla której ważniejsze były pieniądze niż rodzina. Luke został jego całym światem i to dla niego stał się prawdziwym, dorosłym mężczyzną.

Sidney ma sławne nazwisko, pieniądze i próbuje być dziennikarką. Kiedy kolejny raz zawodzi ojca, ten postanawia ją zesłać do małego miasteczka, by mu udowodniła, że zasługuje na wysokie stanowisko w popularnym magazynie. Musi uratować upadający magazyn. Wymyśla sposób, by wróciła mu popularność, a tym samym jej zadanie to nakłonienie prawdziwego ciacha do wzięcia udziału w męskim konkursie. Tym kimś jest właśnie Grayson.

Problem jednak polega na tym, że ten nie zamierza niczego ułatwiać. Nie ma pojęcia o konkursie, a Sidney tylko przypomina mu przeszłość, dlatego też ma jej...

jola79 | 2019-09-21

Najlepsza z wszystkich trzech