Allegro - kampania grudzień kat. romans

Zawsze przy tobie

Tłumaczenie: Danuta Śmierzchalska
Cykl: Mrs. Wright (tom 5)
Wydawnictwo: Burda Książki
The Wright Love
Ag2S

Miałam cudowne życie, dopóki mój mąż nagle nie umarł. Nigdy sobie nie wyobrażałam, że będę samotną matką i wdową. Kiedy w moim życiu pojawia się David Calloway, nie mam w sercu miejsca na uczucie. Ale on postanawia być wobec mnie delikatny i troskliwy. Czyżby to była prawdziwa miłość? Jestem gotowa oddać mu serce. A on? Ale wokół mnie zaczynają mnożyć się sekrety. Mój świat się rozpada pod ich ciężarem. Nie wiem, czy zdołam to przetrzymać.

źródło opisu: https://www.empik.com

źródło okładki: https://www.empik.com

Kasia | 2018-11-21

K.A. Linde stworzyła serię o rodzeństwie Wright, a „zawsze przy Tobie” opowiada o najmłodszej siostrze – Sutton. Niewiele ponad rok temu spotkała ją niewyobrażalna tragedia - została wdową i samotną mamą. W tym ciężkim dla niej czasie w jej życiu pojawia się David Calloway, który otacza ją opieką i przyjaźnią. Jednak czy złamane serce ma jeszcze szansę na odbudowę?

Po pierwszą książkę autorki z serii Mrs. Wright sięgnęła zupełnie przypadkowo, jednak po każdą kolejną zupełnie rozmyślnie. To lekkie miłosne historie, których łączącym ogniwem jest miasteczko Lubock i rodzina Wrightów. Każda z części opowiada historię jednego z nich, jednak to na ostatnią część czekałam najbardziej. W poprzednich tomach postać Sutton jest radosna i przepełniona szczęściem, tu poznajemy ją jako załamaną i nieszczęśliwą kobietę, która opłakuje miłość swojego życia. Nikt nie rozumie jej rozpaczy prócz Davida, który pracuje dla jej rodziny. Zaprzyjaźniają się i zbliżają do siebie, jednak trauma dziewczyny...

AZorka | 2018-11-25

Lubię pióro K.A. Linde do tego stopnia,że (co robię nieczęsto) kupiłam tę pozycję w wersji papierowej bo była szybciej dostępna niż ebook. Cała seria o rodzinie Wright jest przyjemna, choć nie jestem pewna czy to aż taki komplement. Łapałam się na tym,że uleciały mi kompletnie wątki i postacie z poprzednich części. No, ale jak nie wbija w fotel nie znaczy,że źle :) Bohaterów da się lubić i "poczuć", co jest na plus. Fabuła nie zrzyna z innych książek tego gatunku. Czego mi brakowało? Tego,że gdy akcja zasuwa coraz szybszym tempem pod górę, to nie ścina mnie w punkcie kulminacyjnym w dół, nie zrzuca mnie w przepaść i nie pozbawia tchu, tylko stacza się po łagodniejszej stronie zbocza i zwalnia. Jest miło , ciekawie, przyjemnie. Ale nie porywająco. Przeczytać warto.

Kasia | 2018-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2018

Muszę przyznać, że z ogromną niecierpliwością czekałam na ostatnią część serii Mister Wright. Teraz nasuwa się pytanie, czy opłacało się czekać i muszę z przyznać, że jak najbardziej, moja cierpliwość została nagrodzona! Najnowsza powieść "Zawsze przy Tobie" autorstwa K.A. Linde była zupełnie inna od swoich poprzedniczek, ale również i tym razem otrzymałam całe mnóstwo emocji: poczucia straty, bólu, tęsknoty, ale również radości i miłości.

Sutton - główna bohaterka powieści - w swoim dwudziestoparoletnim życiu przeżyła już zbyt wiele bólu. Dziewczyna jest najmłodsza z rodzeństwa Wright. Pomimo, że są rodziną dziewczyna w dużym stopniu się od nich różni pod wieloma względami. Poznaliśmy ją już we wcześniejszych częściach, kiedy jest pełna życia i dobrej energii, do momentu, kiedy musi poinformować starsze rodzeństwo o nieplanowanej ciąży... Na początku jest to ogromny szok dla jej bliskich. Sutton wydaje się, że jest gotowa na nową życiową rolę, ale czy tak na pewno...?

Mówi się,...

Jagusia | 2018-11-28

To ostatnia część serii Mister Wright - K.A. Linde, pozostałe również warte przeczytania. Każdy tom ma fajną fabułę i bohaterów jak i ukazuje problemy społecznej jak alkoholizm jednego z nich. W tym mamy ukazane mnóstwo emocji młodej kobiety jak ból,tęsknotę ,utratę kochanych osób(rodziców, męża) ale jest i radości, miłości.
Sutton Wright 24 lat najmłodsza z piątki rodzeństwa, matka 2 letniego Josha od 1 roku wdowa . Przy wsparciu rodziny, przyjaciół powolutku zaczyna dochodzić do siebie i „normalnego życia” po nagłej śmierci męża. W powrocie tym oparciem i pomocą jest dla niej David Calloway, przyjaciel siostry Morgan i jeden z dyrektorów firmy rodzinnej. Sutton twierdzi, nie mam w jej sercu miejsca na uczucie (poza miłością do syna). Dawid poprzez delikatność, troskliwość zyskuje w oczach Sutton. Czyżby jednak była gotowa oddać mu swe serce.

JustMajka | 2018-12-05

Sutton z pewnością nie miała do tej pory prostego życia. Jako najmłodsza z rodzeństwa miała najkrótszy kontakt z rodzicami, wychowali ją głównie bracia i siostra. Dzięki temu ich relacje były tak bliskie, zawsze mogli na siebie liczyć, zawsze potrafili się wesprzeć. Jednak w niektórych sytuacjach nawet największe możliwe wsparcie nie jest w stanie załagodzić rozpaczy, smutku, żalu, po wydarzeniach, które na dobrą sprawę nie powinny się wydarzyć, które nie są normalne, które są bolesne i nieodwracalne. Tak jak śmierć męża. W jednej chwili życie Sutton z kolorowego, pełnego radości - zmieniło się w szare, pełne łez. Jedynym, co dawało jej siłę do codziennego wstawania był synek, Jason. Wiadomo, czas pozwala powrócić do normalnego życia, na pewno nie zapomnieć, ale pogodzić się, na ile to możliwe, ze stratą. Jednak ile czasu musi upłynąć, aby móc z czystym sumieniem zacząć układać sobie życie na nowo?

David zauroczył się w Sutton już pierwszego dnia, kiedy miał możliwość ją zobaczyć....

Justka | 2018-12-05

"Zawsze przy tobie" opisuje niesamowitą tragedię. Sutton została wdową i samotną matką, jej życie spadło i rozbiło się na milion kawałków. Ból w sercu i suchość w gardle. Czy da się to jeszcze naprawić? Ostatnim promyczkiem nadziei staję się David Calloway. Czy uda mu się scalić tak pokaleczoną duszę?

K.A.Linde pisze lekkie, miłosne historie, które wciągają i nie pozwalają o sobie zapomnieć na długo. Autorka stworzyła serie opisującą historie rodziny Wrightów, jednak to ta część zawładnęła moim sercem. Lekkie pióro autorki, przejmujące relacje i niewyobrażalne zdarzenia sprawiają, że "Zawsze przy tobie" staje się pozycją górującą.
Sutton czuję się zagubiona, nieprzejrzana przez innych. Szuka zrozumienia i oparcia, które bezgranicznie zapewnia jej David Calloway. Pełna bólu i rozpaczy dziewczyna próbuje poskładać swoje życie na nowo i chociaż często jej wybory są nielogiczne to jej smutek wydaje się tłumaczyć jej zachowanie.
David to postać niemal idealna. Ciepła, zachęcająca i...

Kasiar | 2018-12-03

No, nie do końca to jest to, czego się spodziewałam, chociaż lektura była z pewnością ciekawa. Poruszył trudny temat - zycie po stracie ukochnej osoby.
Mam wrażenie, że autorka po drodze trochę się wypaliła, bo każda kolejna część niestety jest ciut słabsza od poprzedniej.

czyczytasz | 2018-12-11

Gdy mąż Sutton umiera, cały świat w mgnieniu oka przestaje mieć znaczenie. Kobieta została wdową i samotna matką w wieku, w którym większość osób dopiero myśli o stabilizacji. Pewnego dnia na jej drodze staje David Calloway i mimo początkowych trudności udaje mu się zdobyć zaufanie Sutton. I kiedy wszystko wskazuje, że bohaterowie będą żyć długo i szczęśliwie przypadkowe spotkanie i rozmowa sprawiają, że wszystko ponownie legnie w gruzach. Jak potoczą się losy bohaterów ? Czy Sutton odnajdzie szczęście ?

"Zawsze przy Tobie" to 5 część serii zatytułowanej Mister Wright. Każda z części opisuje losy jednego z rodzeństwa Wrigtów. Autorka zdobyła poprzednimi książkami wielu zwolenników -  jednak dla mnie była to 1 przeczytana z tej serii. W moim odczuciu nieznajomość wcześniejszych tomów nie przeszkadza w zrozumieniu wydarzeń choć pewnie wielbiciele serii zauważą więcej szczegółów i szybciej połączą poszczególne wątki. Całość podzielona jest na krótkie rozdziały, a akcję poznajemy na...

Gojek91 | 2018-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2018