Książka Roku 2018

Tłumaczenie: Marcin Stopa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Hot Cop
aleqsia

Niesamowicie seksowna historia z gorącym policjantem w roli głównej! Livia Ward marzy o tym, by zostać mamą przed trzydziestką. Sęk w tym, że jest samotna i nie przewiduje w najbliższej przyszłości żadnych związków. Sytuacja się zmienia, kiedy na horyzoncie pojawia się seksowny oficer Kelly. Mężczyzna nie spodziewał się, że piękna bibliotekarka złoży mu taką propozycję. Livia chce, aby Kelly...

Niesamowicie seksowna historia z gorącym policjantem w roli głównej!

Mężczyzna nie spodziewał się, że piękna bibliotekarka złoży mu taką propozycję. Livia chce, aby Kelly został ojcem jej dziecka, ale bez żadnych zobowiązań. On dostanie kilkanaście nocy z kobietą, o której nie może przestać myśleć, a ona spełni swoje marzenie.

Układ wydaje się prosty i oczywisty dla obydwu stron. Wszystko dokładnie ustalili, więc co może pójść niezgodnie z planem?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

Duetu Laurelin Paige i Sierry Simone nie było mi dane jeszcze poznać, lecz po lekturze „Gliniarza” jestem skłonna, by zerknąć na inne historie napisane przez obie Panie.

Historia może wydawać się banalna. Romans, jakich wiele — przystojny mężczyzna, który spotyka na swojej drodze uroczą, acz wojowniczą kobietę i od razu pała względem niej obezwładniającym pożądaniem. Dziewczyna, także odwzajemnia odczucia wobec spotkanego, przy okazji niesienia pomocy swojej młodej znajomej, gliniarza.

Opowieść, którą przedstawiły Laurelin Paige i Sierra Simone, nie jest tylko romansem ze sporą ilością gorącego seksu oraz znaczną dawką humoru, ale również czymś więcej, co możemy wyczytać pomiędzy wierszami. Mamy bowiem dwoje dorosłych ludzi, z których każde pragnie czegoś innego w życiu, a przynajmniej to właśnie usiłują sobie wmówić.

Zatem, Livia Ward, u progu trzydziestych urodzin, wielokrotnie dotkliwie zraniona przez mężczyzn postanawia, że...

Witch | 2018-10-10
Przeczytana: 10 października 2018

"Kicia, dupeczka, perełki ząbków, bibliotekareczka, główka, rączki, nóżki, majteczki, leciuteńko, nagusieńko, chętka, dreszczyk" To tylko niektóre określenia głównego bohatera. Czasami w jednym zdaniu udało się włożyć w jego usta cztery zdrobnienia. W jednym zdaniu! Serio? Naprawdę tak mówią gliniarze?? Nie wiem czy to autorka, czy PAN Tłumacz, ale od nadmiaru słodyczy rozbolały mnie zęby i nie mogłam skupić się na fabule, która jest naprawdę pomysłowa. Cukru mam dość na miesiąc ;)

lulamae | 2018-09-30
Przeczytana: 30 września 2018

Opinia zawiera SPOILERY!!!

Kiedy dwudziestodziewięcioletnia Livia Ward jedzie na ratunek swojej czternastoletniej przyjaciółce, na miejscu zastaje także zabójczo przystojnego funkcjonariusza Kelly'ego, który zaprasza ją na kolację. Liv jednak ucieka.

Jednak funkcjonariusz Kelly nie daje tak łatwo za wygraną. Odnajduje Livie i tym razem jest nieustępliwy.

Chase i Livie spotykają się na kolacji z ust Liv padają mniej więcej słowa "Nie chcę związku ani małżeństwa, chcę abyś mnie zapłodnił, ponieważ pragnę dziecka."

I tak to się tak naprawdę zaczyna. Co wyniknie z tego układu?

Eeee... ale, że w jakim świecie laska wypala do ledwie co poznanego faceta, że chciałaby, aby użyczył jej swoich plemników? I to tak na poważnie i totalnie serio. No kurdę... ręce mi opadły.

Ogólnie średnio wiem jak mam ująć w słowa moje odczucia po książce. Z całą pewnością nie była ona tym czego oczekiwałam, zawiodła mnie dość mocno. Mam ostatnio jakoś pecha, bo trafiam na książki, gdzie...

Jabłuszkooo | 2018-10-14
Przeczytana: 10 października 2018

,,Gliniarz'' to naprawdę gorący romans, przy którym ''wypieki na twarzy" nabierają całkiem dużego wymiaru. Osobiście czuję się bardzo oczarowana tą książką, choć zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim się spodoba, bo nie każdy przepada za tego typu historiami. Ja je wręcz uwielbiam. Dlatego też tak bardzo mi się spodobała i tak bardzo jestem nią zauroczona. Ten gorący glina nie chce nawet na chwilę wyjść z mojej głowy, więc teraz chyba przez kolejny rok będę snuła niedorzeczne wizje... No cóż, takie są efekty uboczne, jednak jeżeli się ich nie boicie to serdecznie Wam ją polecam. Zwłaszcza fankom niezobowiązujących i ciut wulgarnych romansów/erotyków.

Fragment tekstu pochodzi z mojego bloga, po ciąg dalszy zapraszam tutaj:

Zaczytana_Panna | 2018-10-07
Przeczytana: 07 października 2018

"Gliniarz" to taki erotyk na spędzenie dobrego popołudnia. Rozgrzewa momentalnie i wywołuje niekiedy uśmiech na twarzy. Główna bohaterka, Livia, zdobyła moje serce tym, że była bibliotekarką, uwielbiała książki, które w swoim domu upychała dosłownie wszędzie. Jednak z drugiej strony strasznie irytowało mnie jej podejście do życia. Uważała bowiem, że jeśli przekroczy magiczną granicę zwaną potocznie trzydziestką to już tylko kilka kroków dzielić ją będzie od śmierci i położenia w grobie. Za wszelką cenę chciała zajść w ciążę i chociaż ciągle powtarzała, że od mężczyzn już odpoczywa to jednak dość szybko wskoczyła do łóżka Chase'a. Ogólnie powieść czytało się szybko, moje wprawne oko zauważyło naprawdę skąpą ilość błędów w tekście. Już się przyzwyczaiłam, że Wydawnictwo Kobiece wydaje naprawdę fajne tytuły i ten taki był. Scen erotycznych trochę się tutaj nagromadziło, lecz są naprawdę umiejętnie wplecione w fabułę, a także tak skonstruowane, że czytelnik ma wrażenie, jakby sam brał...

ppaula195 | 2018-10-03
Przeczytana: 03 października 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Przyznam szczerze że książka przyciąga czytelnika okładką jak i opisem, lecz po przeczytaniu historii Livi i Chasea nie jestem ani trochę zawiedziona zawiedziona. Otóż Livia ma 29 lat i sądzi że jej życie jest nudne i powoli się kończy, postanawia zatem coś zmienić, tu też wpada na pomysł posiadania dziecka, jednak nie chce mieć męża. Przez przypadek poznaje przystojnego policjanta Chasea, który wręcz jest oczarowany dziewczyną. Mężczyzna zamierza ją zdobyć, jednak Livia proponuje mu spędzenie z nią kilku miesięcy do momentu poczęcia dziecka,. Jak się domyślacie podczas tych miesięcy wszystko się miedzy nimi zmienia, jednak dziewczyna będzie na tyle uparta że Chase będzie miał z nią nie lada wyzwanie. Bardzo przyjemna,szczegółowa i pełna uczuć książka, którą z chęcią pewnego dnia znów przeczytam . Gorąco polecam !

konto_usuniete | 2017-07-19

Livia zbliża się do 30- wieku, który jak uważa, zapoczątkuje jej drogę ku śmierci. Dlatego chce wcześniej urodzić dziecko. Jest tylko jeden problem- Livia wyrzekła się mężczyzn, ale musi znaleźć dawcę spermy dla swojego dziecka. Kto będzie lepszy niż gorący i seksowny policjant Chase Kelly?

Mam mieszane uczucia co do tej historii. Z jednej strony miło spędziłam nią czas. Sceny erotyczne są bardzo dobrze opisane, na plus również idzie humor, który można znaleźć prawie na każdej stronie. Jednak nie jest to historia zapadająca w pamięć. Przemyślenia i decyzje bohaterów były dla mnie niekiedy dziwne i irytujące, jak rówież ciągłe zaprzeczanie swoich uczuć i powtarzanie przez wszystkich, że po 30 jest tylko śmierć. Ile można?

Niemniej jednak jeżeli ktoś szuka lekkiej książki do odstresowania się- ta jest dla niego.

Melania1987 | 2018-10-06
Na półkach: Ebook, 2018, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 06 października 2018

Livię która zbliża się do 30-stki i boi się przekroczenia tej magicznej liczby oraz seksowany oficer policji Chasea, poznają się oni w niecodziennych okolicznościach. Livia nie chce wychodzić za mąż ale pragnie czegoś innego żeby to osiągnąć prosi o pomoc Chase, który nadaje się do tego zadania idealnie. W pewnym momencie do gry wkraczają uczucia, które zmieniają wszystko. Chase walczy a livia się broni przed tymi uczuciami. Jak ta walka się kończy zapraszam do lektury tam się wszystkiego dowiecie.

Mamy tutaj do czynienia z lekką fabuła, z dużą ilością zabawnych momentów. Dobra na jesienne wieczory. Niezdecydowanie bohaterów momentami irytujące ale do przeżycia

Anielka | 2018-11-08

Livia Ward jest samotną nieco nieśmiałą, ale niesamowicie piękną kobietą. Marzy o tym, aby zostać mamą jeszcze przed trzydziestymi urodzinami. Problem jest jednak taki, że Livia nie ma partnera. Wszystko zmieni się na szczęście, kiedy na horyzoncie pojawia się oficer Kelly. Chyba żaden facet nie spodziewałby się takiej propozycji. Kobieta chce, aby Kelly został ojcem jej dziecka bez żadnych zobowiązań. W końcu, co może być lepsze od spędzenia kilku nocy z seksowną bibliotekarką?

Długo, naprawdę długo zastanawiałam się, czy sięgnąć po tę pozycję. Z jednej strony ciekawiła mnie cała fabuła, ale z drugiej nie byłam pewna czy na pewno się za to brać. Nie oszukujmy się, poprzednia książka tego pisarskiego duetu mnie nie zachwyciła. Czy tym razem było lepiej? Na szczęście tak!

Livia Ward od razu kupiła moje serce dlatego, iż autorki zrobiły z niej bibliotekarkę, uwielbiała książki i miała ich dużo w domu (to taka trochę druga ja :)). Niestety irytowało mnie jej podejście do życia, ale...

Zaczarowana Książka | 2018-10-22

Gliniarz jest to jedna z nielicznych książek gdzie będzie stała na honorowym miejscu w mojej bibliotece. Historia zapada w pamięci i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Jeśli szukasz książki dla siebie lub koleżanki, która lubi czytać romanse to ta książka jest dla Was. A jeśli już czytaliście książki Laurelin Paige i Sierry Simone to wiecie, czego możecie się po tej książce. Serdecznie polecam:)