Allegro - kampania grudzień kat. romans

Interview: Nowy Jork, Los Angeles

Wydawnictwo: Amber
Interview: Nowy Jork, Los Angeles
aleqsia

Młoda dziennikarka ma przeprowadzić wywiady z dwoma trzydziestoletnimi milionerami w Nowym Jorku i Los Angeles i dowiedzieć się, dlaczego są wciąż singlami. Obaj bardzo strzegą swojej prywatności. Dziewczyna musi zastosować różne chwyty, by zdobyć wymarzony wywiad. Nie przeczuwa jednak, jak bolesne historie odkryje. Ani że znajdzie przyjaźń i gorącą miłość. Niechęć do związków – jest....

Niechęć do związków – jest.
Dysfunkcyjna rodzina – jest.
Przeprowadzka pięć tysięcy kilometrów od dysfunkcyjnej rodziny – jest. Wymarzona praca – jest.
„Nazywam się Laurel Holloway i mam dwadzieścia siedem lat. Cztery lata temu przeprowadziłam się do Seattle, żeby zdobyć wymarzoną pracę dziennikarki w „Seattle Times” i oddalić się od mojej dysfunkcyjnej rodziny najbardziej, jak to tylko możliwe. Dostałam zlecenie na wywiady z dwoma słynnymi seksownymi kawalerami, którzy zostali milionerami, zanim skończyli trzydzieści pięć lat. Kobiety chciały wiedzieć, dlaczego wciąż są singlami. Milioner-kawaler numer jeden mieszkał w Los Angeles, numer dwa w Nowym Jorku. Obaj byli pokaleczeni, chronili swoją prywatność i nie udzielali wywiadów, musiałam więc wspiąć się na wyżyny mojej kreatywności, żeby zmienili zdanie. Zamierzałam przeprowadzić te wywiady tak czy siak. Ale gdy zaczynałam tę przygodę, nie miałam pojęcia, jak obaj wpłyną na moje życie. I że jeden z nich zmieni mój świat na zawsze...”

źródło opisu: Amber

źródło okładki: Amber

magpie101 | 2018-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2018

Sandi Lynn uwielbiam ale ta ksiazka mnie zdziwila, bo jest zupelnie nie w jej stylu.
Duzo humoru ale glowna bohaterka mnie draznila. Dlaczego? Wskakiwala do lozka kazdemu facetowi jaki sie jej nawinal i szla przez zycie dalej. Byla bardzo szybka w podejmowaniu decyzji, zywa i roztrzepana. Kazdemu dawala cala siebie podana wprost na tacy. A moze dlatego tak ja odebralam, ze nie tego sie spodziewlam po tej autorce? Szybko przeczytalam, milo spedzilam czas i szybko zapomne.
Mimo wszystko polecam.

Lewitująca | 2018-11-29

Super romans. Taki na nasze czasy. Nie znajdziecie tutaj nieporadnej, nieśmiałej dziewczyny czekającej na swojego księcia. Znajdziecie za to odważną, pyskatą, ciekawską, przebojową, porządną dziennikarkę. Tak wiem, że cecha „porządna” w połączeniu z dziennikarką nie idzie w parze, ale to ten romantyczny wątek w historii;-). Bohaterka idzie jak burza po swój cel, czyli zrobienie wywiadu z dwoma przystojnymi, samotnymi milionerami. Jednak robi to w taki sposób, że zostaje tylko podziwiać i uśmiechać się na jej pomysłowość i przebojowość. Ja miałam niesamowity ubaw z jaką wprawą przysiadła się do stolika nieznajomych albo jak śledziła restauratora. Można pomyśleć o niej jako prześladowczyni i dziennikarce, która za wszelką cenę chce oddać artykuł, ale to tylko pozory, bo dziewczyna ma etykę. Coś co powoli ginie, jeśli jeszcze jest. Super było to, że wierząc o nieodwzajemnionej miłości pomyślała o sobie. Super, że dała sobie miesiąc na złapanie oddechu i przemyślenia. Super było to że...

melania1987 | 2018-11-16
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 29 października 2018

lekka, fajna, szybko się czyta.

Lauren przeprowadza wywiad z dwoma bogatymi, przystojnymi mężczyznami. Ze względu na swoje doświadczenia życiowe wyrzeka się miłości, ale jak wiemy życie czasami jest przewrotne i tak jest przypadku naszej bohaterki.

Ewitka | 2018-11-16
Na półkach: 2018, Przeczytane, E-book, Erotica
Przeczytana: 16 listopada 2018

Bardzo szybko czytająca się książeczka o dziennikarce, która ma przeprowadzić wywiad z dwoma nadzianymi ciachami, czyli kawalerami sukcesu przed 35 rokiem życia. Żeby się umówić na wywiad, w pierwszym przypadku posuwa się do podstępu, a nawet śledzenia, z drugim idzie zaskakująco łatwo, poznaje go w samolocie, nie wiedząc, że to on, a potem och losy tak po prostu się krzyżują. Nic odkrywczego, ale fajnie się czyta, zabawa gwarantowana.

Sandi Lynn Interview
Laurel ma 27 lat jest dziennikarką w Seattle Times przeprawdziła się do Seattle żeby oddalić się od rodziny, która krótko mówiąc ma swoje za uszami, chociaż na pierwszy rzut oka wydawała się idealna niestety matka pije ojciec pracuje non stop budując swoje imperium oboje się zdradzają choć nie chcą się do tego przyznać idealna młodsza siostra baletnica i brat idący w ślady ojca nic dziwnego, że dziewczyna miała takie a nie inne poglądy na temat związków do czego przyczynił się również były chłopak, który ją zdradził i złamał jej serce. Laurel jest pewna siebie wie czego chce i nie zawacha się dążyć do obranego celu. Nie uznaje związków jedynie szybkie przyjemności bez znaczenia. Sytuacja się komplikuje gdy dostaje zlecenia przeprowadzenia wywiadów z dwoma najbardziej rozchwytywanymi milionerami. Pierwszy ma się odbyć w LA z topowym szefem kuchni lecz nie obyło się bez komplikacji podstępem musiała się wedrzec do jego życia żeby zdobyć materiał do wywiadu....

AZorka | 2018-11-18

90% książek tej autorki rozpoczynam z nadzieją na coś możliwego do przebrnięcia i tyle samo odkładam po kilku stronach. Styl pisarski 13-latki, wątki oklepane i nudne, bohaterowie ani sympatyczni ani z charakterem. Jakby ktoś napisał sobie w podpunktach schemat książki i każdy punkcik opisywał po łebkach, nie patrząc na to, jak wygląda całość. No i... serio? Znów "milioner przed 30-ką", poważnie???? Kurczę ile można???

Ewa | 2018-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2018

Kolejna wspaniała pozycja ! Bardzo szybko i przyjemnie się czyta; no i Ci bohaterowie <3 POLECAM z całego serca <3 <3 <3

Delillah | 2018-12-03
Przeczytana: 02 grudnia 2018

Opis był bardzo zachęcający.... że bestseller i w ogóle ach i ech... Niestety ta książką bardzo się zawiodłam :/ Główna bohaterka jest jakaś taka nijaka, tak żeby poczytać dla samego czytania to spoko, ale jeśli ktoś oczekuje czegoś więcej po książce to sugeruję rozejrzeć się za inną pozycją

iwcia169 | 2018-11-14

Zabawna, przyjemna, nie zanudzająca, Idealna na wolne popołudnie. Polecam wszystkim którzy mają ochotę na przeczytanie fajnego romansu bez ociekających sexem scen na co drugiej stronie.

Katka8802 | 2018-11-17

Świetna, pelna humoru i romantyczna opowiesc.