My Savior. Tom I

7 (6 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
9788381192446
kryminał, zbrodnia, psychoskok,
Aneta

Ocalona przez babcię Ewa, w końcu odetchnęła od swojego okrutnego życia, które towarzyszyło jej przez młodzieńcze lata. Niestety bardzo szybko pojawiają się demony przeszłości. Wkraczając w przestępczy świat, jako policjantka, Ewa nie spodziewa się grożącego jej niebezpieczeństwa. Decydując się na tajną misję rozpracowania klubu Go Go nigdy nie pomyślałaby, że podejmuje tak ryzykowną grę. Ewa...

źródło opisu: http://www.psychoskok.pl/produkt/my-savior-tom-i/

źródło okładki: http://www.psychoskok.pl/produkt/my-savior-tom-i/

Star | 2018-11-17
Na półkach: Erotica, Rich, Security, Przeczytane
Przeczytana: 17 listopada 2018

Bardzo dobry pomysł, wykonanie dość słabe
Zaczyna się od bomby i na bombie kończy. Dosłownie. Ewa to młoda policjantka, uważa się za osobę silną i samowystarczającą. Niestety to co serwuje jej autorka poddaje pod znak zapytania cały heroizm bohaterki. Moim zdaniem Ewa chciała być taka, ale jej nie wychodziło. Co do Nigel'a to trudno mi było uwierzyć w taką miłość "od zaraz" i aż chce sie powiedziec "my savior - my captor". Zdecydowanie cos tu nie zagrało. Dialogi, monologi momentami koszmarnie dziecinne.
Całość oceniam jednak pozytywnie. Sìęgnę po 2 cześć.
Na okładce mężczyzna ma włosy a nasz bohater jest łysy. To zdecydowanie okładka nie do tej książki.

Sandra | 2018-09-03
Przeczytana: 03 września 2018

Wspaniała książka, bardzo przyjemnie i z dreszczykiem emocji się ją czytało. Jestem bardzo ciekawa co przyniesie los dalej naszym bohaterom. Książka jest bardzo erotyczna, lubię takiego rodzaju książki. Czekam z cierpliwością na Tom drugi. Polecam i jeszcze raz polecam.

konto_usuniete | 2018-09-13

Ocalona przez babcię Ewa, w końcu odetchnęła od okrutnego życia, które towarzyszyło jej przez młodzieńcze lata. Niestety bardzo szybko pojawiają się demony przeszłości. Wkraczając w przestępczy świat, jako policjantka, Ewa nie spodziewa się grożącego jej niebezpieczeństwa. Decydując się na tajną misję rozpracowania klubu Go Go nigdy nie pomyślałaby, że podejmuje tak ryzykowną grę. Ewa całe życie radziła sobie sama. Zawsze liczyła na siebie i nie potrzebowała nikogo wokół, aż do momentu, gdy na jej drodze pojawia się przystojny i nieziemsko zbudowany saper. Między kobietą i mężczyzną iskrzy od pierwszego spotkania. Oboje poddają się namiętnej pasji. Jednak Ewa nie potrafi zrozumieć postępowania Nigela. Chłopak stara się przejąć kontrolę nad dziewczyną, podejmując za nią wszelkie decyzje. Kobieta zostaje poddana próbie wytrwałości i podjęcia ryzykownych czynów… Czy ucieczka do innego państwa, by zapomnieć o przeszłości okaże się dobrym rozwiązaniem…?
Jakie działania Ewa podejmie?
I...

Mirosława | 2018-08-25
Przeczytana: 02 sierpnia 2018

Sięgając po tę pozycję spodziewałam się zupełnie czegoś innego niż w rzeczywistości otrzymałam. Przyznam, że czytanie „My Savior“ nastręczało mi trudności z powodu sposobu prowadzonej narracji.

Irytował mnie, przede wszystkim styl pisarski, jakim posługuje się pani Ewelina Lach. To nie pozwoliło mi do końca skupić się na fabule.
Ze stopki redakcyjnej dowiedziałam się, że autorka zrezygnowała z profesjonalnej korekty wydawnictwa, co niestety odbiło się na jakości opowiadania. To częsty błąd początkujących autorów, którzy mają ciekawe pomysły, lecz gorzej wypada ich realizacja. Pani Ewelina Lach ma niewątpliwie bogatą wyobraźnię, jednak brakuje jej warsztatu literackiego, by przelać swoje projekty na papier. Do tego potrzeba jej jeszcze dużo pracy nad stylem, wzbogacenia słownictwa o większą ilość synonimów oraz dbałość o spójność i przejrzystość fabuły.

Sally_B | 2018-12-03
Przeczytana: 2018 rok