Czas próby

Okładka książki Czas próby Wioletta Sawicka
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Czas próby
Wioletta Sawicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Wyspy szczęśliwe (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Wyspy szczęśliwe (tom 2)
Prószyński i S-ka
2018-06-12
2018-06-12
literatura polska

Właściwy moment, właściwy czas

O wiele lepsza i bardziej życiowa niż pierwsza część. Przeczytałam z przyjemnością.

Książka wciągnęła mnie od pierwszych stron, kontynuacja losów bohaterów bardzo mnie intrygowała. Nie mogłam się oderwać. Bardzo polecam!

Fantastyczna książka. W taką miłość aż chce się wierzyć. Polecam

Fantastyczna książka. W taką miłość aż chce się wierzyć. Polecam

Super. Polecam

Super. Polecam

To książka, którą czyta się jednym tchem, tak bardzo wciąga.
Są w niej silne emocje związane z rozwodem, niewłaściwie ulokowanym uczuciem, nowa cudowna miłość, która w pewnym momencie jest poddana próbie.
Cała akcja rozgrywa się w otoczeniu wspaniałych przyjaciół, na których w każdym momencie można liczyć.
Namawiam do przeczytania. Na żadnej książce Wioletty Sawickiej jeszcze się nie zawiodłam i sądzę, że to nigdy nie nastąpi.

To książka, którą czyta się jednym tchem, tak bardzo wciąga.
Namawiam do przeczytania. Na żadnej książce Wioletty Sawickiej...

Cudowna książka o życiu! Pewne w nim jest to, że nic nie jest pewne...

Cudowna książka o życiu! Pewne w nim jest to, że nic nie jest pewne...

Mocne emocje!

Mocne emocje!

Bardzo dobra książka obyczajowa. Przeplatane losy starego pokolenia i młodszego pokolenia. Trochę intryg, trochę uczuć, trochę historii. Bardzo dobra na chwilę relaksu przy książe napisanej lekko i przyjemnie.

Przyznam, że z lekką obawą sięgałam po drugą część "Wysp Szczęśliwych". Obawa ta wynikała z faktu, że po tak fenomenalnej pierwszej części bałam się, że druga po prostu jej nie dorówna. Że mój zachwyt nad tą historią zblednie. Na szczęście "Czas Próby" to równie dobra książka opisująca dalsze losy Joanny i Wiktoria, a także Marty i jej "rodziny". Powraca postać Daniela, którego mamy możliwość lepiej poznać i zrozumieć jego niektóre zachowania z pierwszej części. Od obu książek bije niezwykłe ciepło, a zakończenie wyzwala potok łez wzruszenia. :)