Czas próby

Patronat LC
Wioletta Sawicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Wyspy szczęśliwe (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
literatura polska
Wyspy szczęśliwe (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Właściwy moment, właściwy czas

12 Link do recenzji

Postanowiłam zapamiętać tę autorkę, żeby sięgnąć po kolejne jej książki. Wioletta Sawicka przyjemnie mnie zaskoczyła. Tym bardziej, że nigdy wcześniej nie słyszałam tego nazwiska. Co prawda do niedawna niewiele czytałam współczesnych powieści obyczajowych spod pióra polskich autorek, ale teraz mam luksus dysponowania czasem. A więc czytam i coraz częściej nie jest to czas...

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobra książka oby dwie czyta się szybko. moim zdaniem autorka pisze prostym nie skomplikowanym językiem i sposobem układania zdań co bardzo mi się w tej książce podobało. Fabuła jest świetna da się zżyć i dogłębnie poznać charakter i historie każdego z nich, każdy jest inny i świetnie jest to przedstawione Polecam :)

Piękna, wzruszająca i ponadczasowa książka.
Czym jest prawdziwa miłość, krzywda czy wybaczenie? Czy miłość pokona przeciwności losu?
Tego dowiecie się z tej jakże przepieknej książki, a Marta otworzy wasze serca i duszę na miłość do życia .

"Wyspy szczęśliwe" czytałam już dość dawno temu i byłam zachwycona tą powieścią. Muszę przyznać, że druga część w niczym nie ustępuje poprzedniej. Autorka w interesujący sposób poprowadziła dalsze losy Joanny i pozostałych bohaterów. Powieść ta jest dość obszerna, ale czyta się ją bardzo szybko. Duża ilość wątków sprawia, że nie sposób się przy niej nudzić.

Może nie trzyma w napięciu tak dobrze, jak część pierwsza, ale również zapewnia świetnie spędzony czas.

Trochę cukierkowa ale dobrze się czyta i zakończenie wzruszające .

Często tak bywa, że druga część powieści jest słabsza, jakby pisana na siłę. Dlatego przed lekturą "Czasu próby" miałam pewne obawy, czy nie rozczaruję się. Nie rozczarowałam. Książka mnie pochłonęła. Drugi tom, ponad 600 stron, a Autorka nadal ma wiele do powiedzenia i robi to po mistrzowsku. Ciekawa, realistyczna fabuła, dobre dialogi, prawdziwe życie. Czy książka nie ma...

Kolejna książka autorki przeczytana z WIELKĄ przyjemnością! Dopracowana pod każdym względem, mądra, poruszająca, skłaniająca do stawiania sobie trudnych pytań i poszukiwania odpowiedzi.
Gorąco polecam!

Kolejna odsłona perypetii rozwiedzionej Joanny i Wiktora, człowieka z przeszłością. Niestety nad ich związkiem zbierają się chmury, bo wredny eksmąż miesza jej szyki. ledwo co wypuścili go z psychiatryka po sfingowanej próbie samobójczej, a stara się on zastraszyć kobietę i żąda widzenia z córeczką. Mała notabene upodobało sobie wujka Wiktora, ale to wybitny manipulant,...

Samotność jest największym przekleństwem w życiu, nie jego kres. Gdy nikt po tobie ni łzy nie uroni, to tak jakby życia twojego nie było."

Jak ja strasznie żałuję, że dopiero teraz przeczytałam Czas próby. Dlaczego ja tyle czekałam?? Pół roku od wydania, normalnie brawo. Co prawda jak zaczęłam to nie mogłam się oderwać o skończyłam książkę wczoraj, a w zasadzie dzisiaj o...

Dyskusje

• 2018