Arrogant Devil
angielski
Marika

Everyone in Cedar Creek, Texas, knows Jack McNight is an arrogant devil. Physically, I get it: he’s tan and fit, with coal-black hair that’s clearly been scorched by hellfire. Oh, and his personality? It burns just as hot. When I show up on the doorstep of Blue Stone Ranch, I’m run-down and rockin’ my last pair of underwear. I’m hoping for a savior, but instead, I find him. My opinion of...

My opinion of Jack is marred by a dismal first impression, but his opinion of me is tainted even before I arrive. He’s heard I’m a spoiled princess there to take advantage of his goodwill. To him, I’m more trouble than I’m worth.

Our button-pushing banter should get under my skin. His arrogance should be a major turn-off. Problem is, devils are known to offer their own form of temptation.

Every one of his steely glares sends a shiver down my spine.

Every steamy encounter leaves me reeling.

Sure, it could be the Texas heat messing with my head, but there’s no way I’ll survive the summer without silencing him with a kiss and wrestling him out of those Wranglers.

Who knows…going to bed with the devil might just be the salvation I’ve been looking for all along.

źródło opisu: https://www.facebook.com/Author-RS-Grey-167668293429638/

źródło okładki: https://www.facebook.com/Author-RS-Grey-167668293429638/

Gabi | 2019-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2019

Mer ucieka w tym co miała na sobie od bogatego, wyżywającego się na niej męża po pięciu latach i ląduje w Cedar Creek na ranczu Jacka, ma determinację,by zacząć pod nowa,z dala od męża. Jack od początku ma o niej złe zdanie , myśli ,że jest rozpuszczoną damulką z bogatego domu i uciekła od męża bo nie dał jej kasy na waciki.Daje jej pracę na ranchu tylko dlatego,że jest siostrą Helen, każe jej robić najgorsze prace w jego domu, bo nie wierzy,że wytrzyma tu dłużej niż tydzień, ale Mer jest uparta,miła,cudowna wszyscy ją uwielbiają oprócz Jacka ale i on zaczyna zmieniać o niej zdanie,a gdy dowiaduje się prawdy o jej mężu, jest wściekły sam na siebie za to jak ją traktował. Końcówka wspaniała, przesłodka ale takie lubię, polecam:)

książek: 2049
Ewitka | 2019-02-20
Przeczytana: 28 stycznia 2019

Kolejna bardzo udana komedia romantyczna pani R.S. Grey, która wciąga od pierwszych stron. Szalona Meredith w porywach emocji ucieka w nocy od swojego bogatego męża, nie zabierając ze sobą nic, nawet zapasowych ubrań. Wybiera się do swojej przyrodniej siostry, tyle że na lotnisku dowiaduje się, że siostra jest w Paryżu, a jej dom w remoncie, więc nie ma gdzie zamieszkać. Siostra pomaga jej znaleźć pracę u Jacka prowadzącego farmę, u którego pracowała, zanim wyjechała, ale podczas rozmowy telefonicznej przedstawia Meredith jako kapryśną, bogatą księżniczkę, która z pewnością po kilku dniach wróci do swojego męża i swojego życia. Nic bardziej mylnego, bo Meredith nie zamierza wracać do męża, który niszczył ją psychicznie i niszczył jej pewność i wiarę w siebie. I tak Jacj daje popalić Meredith,kiedy zatrudnia ją jako swoją pomoc domową, a ona wszystkie swoje obowiązki wykonuje sumiennie i z podniesioną głową, jak księżniczka, za którą ja ma. Bardzo zabawna, może trochę...

Lena95 | 2018-06-22
Na półkach: Przeczytane, W orginale, 2018
Przeczytana: 22 czerwca 2018

Ta książka tak jak wszystkie przeczytane do tej pory książki R.S. Grey bardzo mi się podobała. Czyta się je z ogromnym uśmiechem, bardzo szybko, dlatego też jej książki wybieram w ciemno.
Meredith ostatecznie opuściła swojego męża i jest teraz w Cedar Creek w Teksasie, aby rozpocząć nowe życie na własną rękę. Dzięki przyrodniej siostrze dostaje pracę Blue Stone Ranch jako gospodyni domowa i jest zdeterminowana, aby pokazać że da sobie radę.
Jack McNight jest twardym człowiekiem i nie ukazuje emocji. Jego głównym celem w życiu jet ciężka praca. Meredith uważa za rozpuszczoną dziewczynę.
Od początku bardzo polubiłam Meredith za jej determinacje i odwagą. Jej rozmowy między nią a Jackiem były zabawne. Nawet babcia Jacka, Edith, zaangażowała się aby pokazać Jackowi prawdziwe oblicze Mer. Bohaterowie bardzo mi się podobali ich całokształt no i oczywiście Alfred, który podbił moje serce.
Jeżeli ktoś chce przeczytać przyjemną, zabawną książkę to bardzo polecam.