Sprzedaż nieruchomości firmowej - rozliczenie podatkowe i ewidencja

Wydawnictwo: Infor PL
inne
LubimyCzytać

Nieruchomości to najbardziej wartościowy składnik firmowego majątku. Trudności w rozliczeniu transakcji związanych z ich udziałem biorą się jednak nie tyle z ich wartości, ile z konieczności jednoczesnego uwzględnienia przepisów prawa podatkowego, bilansowego oraz cywilnego. W opracowaniu omówiono: moment powstania przychodu ze sprzedaży nieruchomości koszty związane z odpłatnym zbyciem...

moment powstania przychodu ze sprzedaży nieruchomości
koszty związane z odpłatnym zbyciem nieruchomości
skutki sprzedaży nieruchomości w podatku VAT
sposób ujęcia w ewidencji księgowej sprzedaży nieruchomości

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!