Ewidencja VAT w księgach rachunkowych

Wydawnictwo: Infor PL
inne
LubimyCzytać

Rozrachunki z tytułu VAT występują we wszystkich jednostkach będących podatnikami podatku od towarów i usług. Ewidencja prowadzona na potrzeby podatku od towarów i usług musi pozwalać na oddzielne ustalenie kwoty podatku należnego i kwoty podatku naliczonego oraz finalne ich rozliczenie. W niniejszym opracowaniu prezentujemy, jak ujmować w księgach rachunkowych VAT, by możliwe było ustalenie prawidłowej wysokości zobowiązania z tytułu VAT i sporządzenie deklaracji VAT.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!