Młodszy brat

Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Little Brother
Stasi, SAS, Korea Północna
corrum

Rozbitkowie z enerdowskiej Stasi tworzą grupę najemników, która na irańskie zlecenie przygotowuje zamach na znanego polityka. Jako narzędzie zbrodni spiskowcom ma posłużyć wykradziony z tajnego ośrodka badawczego prototyp systemu komputerowego do zdalnej identyfikacji osób. Zespół weteranów brytyjskich Sił Specjalnych pod dowództwem Eda Howarda ("Cień nad Babilonem") ma zadanie zapobiec zamachowi. Tyle że konieczne informacje można zdobyć jedynie w tajnym ośrodku nuklearnym w Korei Północnej.

Beata | 2014-10-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Papierowe