Cień nad Babilonem

Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Shadow over Babylon
Irak, zamach, Saddam Hussajn, SAS
Piotr

29 września 1991 roku pewien brytyjski biznesmen i polityk spotkali się na pokładzie luksusowego jachtu. W konsekwencji tego spotkania, w siedem miesięcy później, spust karabinu snajperskiego najnowszej generacji ściągnął najlepszy strzelec wyborowy świata. Nitki celownika przecinały się na czole dyktatora Iraku - Saddama Hussajna.

źródło opisu: Adamski i Bieliński, 2003

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Knivens | 2017-09-12

Bardzo dobra powieść, pełno akcji, ciekawych szczegółów - nawet jeśli ktoś nie interesuje się czymś takim jak strzelanie z broni palnej to sposób, w jaki autor je opisuje potrafi nieźle wciągnąć. Książka ma też dobrze napisane zakończenie. Kto wie, może coś takiego wydarzyło się naprawdę... polecam.

tom | 2013-08-21
Przeczytana: 2012 rok

To jest jedna z tych, co jak sie je czyta to sie czuje jak by sie tam bylo... ochh... Wciaga od samego poczatku i az zal potem jak sie ją skończy czytać:( Polecam wszystkim.