Ripped

Cykl: Real (tom 5)
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Ripped
ew_cia

Seria, na punkcie której oszalały czytelniczki na całym świecie. „REAL” rozgrzewało, „MINE” ekscytowało, „REMY” podniecał, „ROGUE” rozpalał zmysły. Pora na tom piąty – równie gorące, równie emocjonujące i równie doskonałe „RIPPED”. Czy dasz się uwieść tej historii? Przystojna gwiazda rocka z dużą pewnością siebie. Była dziewczyna z nieprzemyślanym planem… Pandora zakładała, że jej serce...

Przystojna gwiazda rocka z dużą pewnością siebie.

Była dziewczyna z nieprzemyślanym planem…

Pandora zakładała, że jej serce mogło być złamane przez byłego chłopaka tylko raz… dopóki Mackenna Jones nie wraca do miasta z największym koncertem w swojej karierze. Mówią, że dziewczyny zachodzą w ciążę tylko myśląc o trasie Crack Bikini, która ma być ogromnym sukcesem.

Och, z pewnością okaże się ona hitem… gdy z przytupem wkroczy w nią Pandora. Ona i jej przyjaciółka Melanie są zdeterminowane, by upokorzyć go na scenie. Lecz kiedy zatrzymuje je ochrona i wzywają jej eks, Mackenna decyduje, że nie wniesie oskarżenia, jeśli Pandora dołączy do trasy pod pewnymi warunkami… takimi, które mają dać mu przewagę i sprawić, że ponownie będzie blisko niego.

Wkrótce namiętność, która kiedyś ich łączyła, znów zaczyna płonąć, i bez względu na to, jak bardzo Pandora chce go nienawidzić, jej twarda fasada zaczyna pękać.

Co gorsza, Mackenna również o tym wie. Lecz nie odkrył wszystkich jej sekretów…

źródło opisu: https://papierowyksiezyc.pl

źródło okładki: https://papierowyksiezyc.pl

Sylwia | 2019-07-08

Bardzo miła i wciągająca książka .

Dotka | 2019-05-21
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 21 maja 2019

Jestem zaskoczona, bardzo przyjemna książka, pochłania się ją szybko, wciąga. Na pewno mnie poruszyła.
O czym jest? O pierwszej miłości, drugiej szansie, kompleksach, blokadach wewnętrznych, potrzebie miłości i akceptacji, zaufaniu, trudnych wyborach, zazdrości. Tym razem wszystko się dzieje nie w koło ringu i Podziemia, tylko sal koncertowych, hoteli i klubów.
Już po około 70 stronach domyśliłam się, co się święci i co skrywa "puszka Pandory", potwierdzenie znalazłam jednak dopiero na koniec książki.

mrooxa | 2019-04-23

Piąty tom REAL jest o Pandorze i jej miłości. Dowiadujemy się dlaczego jest tak zgorzkniała i poznajemy jej historię.

bilinska_k | 2019-04-23
Przeczytana: 19 kwietnia 2019

Hm. Wystawiłam książce 6/10, ponieważ szlag mnie trafiał przez główną bohaterkę. Przecież to jest nierealne, żeby ktoś AŻ TAK nie był w stanie wypowiadać na głos tego co czuje. To nie to, że ona nie była pewna jego uczuć, on potrafił mówić o nich otwarcie. A ona w myślach wszystko, na zewnątrz nic. No cholera jasna.

gleism | 2019-03-18

Dobrze mi zrobiła przerwa od twórczości pani Evans. Mogłam docenić Ripped. Zdecydowanie lepsza niż opowieści o Melanie. Główna bohaterka Pandora jest baaardzo wkurzona. Z kolei "zły chłopiec" nie jest wcale taki zły, czasami wręcz za miękki. Ale czyta się szybko i dobrze.

Anna | 2019-03-13
Przeczytana: 02 stycznia 2018

Gunia | 2019-03-03

nie polubiłam Pandory może z powodu jej wyglądu...jednak książka rozbawiła mnie kilka razy a koniec hymm... nie do końca na to obstawiałam..i nie do końca akceptuję...jednak polecam;*

Magda | 2019-02-26

Katy Evans mistrzowsko ciągnie kolejne wątki bohaterów w kolejnych odsłonach postaci. Tym razem pod pióro wpadła historia drugiej przyjaciółki Brooke - Pandory. Pandora zamknięta w sobie, bezuczuciowa - tak ją poznajemy we wcześniejszych książkach , postanawia iść na koncert swojej pierwszej prawdziwej i jedynej miłości .. no i się zaczyna. Mackenna... on wiedział czemu zniknął a ona myślała że ją zostawił, znienawidziła go. Mimo wszystko zdobywa ją małymi krokami.. Czasem w naszych sercach gdzieś głęboko wbita jest drzazga i dopóki ona tam tkwi to nasze serce nie pracuje jak trzeba.

Snieznooka | 2019-01-08

Pierwsza miłość bywa piękna, słodka i niewinna, a czasami przynosi gorycz i ból, którego nie tak łatwo jest się pozbyć. Nie ułatwia to fakt, że w życiu drania, który cię skrzywdził są same sukcesy. Sława, pieniądze, rzesze kobiet, które zrobią wszystko, aby chociaż na chwilę na nie spojrzał. Tak, właśnie tak zapowiada się kolejna książka Katy Evans, piąta cześć cyklu Real przedstawia historię wybuchowych postaci, jak bardzo? Musicie się przekonać!

„Bardzo wierzę w listy.Piszesz, czego chcesz na kartce papieru, i to jest jak przekazywanie całemu Wszechświatu wiadomości: Frajerze, masz sprawić, że to się stanie”.

Mackenna Jones jest nietypowym rockmanem, wraz z swoim zespołem Crack Bikini tworzą swój a muzykę w oparciu o muzykę klasyczną. Nic dziwnego, że robią ogromną karierę i mają rzeszę wiernych fanów, którzy ich uwielbiają. Rockmenów przepełnia pozytywna energia, zwłaszcza, że następny koncert odbędzie się w ich rodzimym mieście- Seattle. Nic nie zwiastuje tego, co ma miejsce...

Uważam, że jest to jeden z gorszych tomów tej serii. Po mojej wielkiej miłości do Remingtona już chyba żaden męski bohater nie podbije mojego serca.

Czy dwie dawno temu rozłączone dusze mają szansę znów się połączyć?

Książka opowiada o Pandorze, która w młodości była zakochana w młodym mężczyźnie. Niestety pochodzili oni z zupełnie różnych grup społecznych. Matka dziewczyny nigdy nie zaakceptowałaby jej wybranka. Mackenna w końcu zostawia Pandorę i wyjeżdża. Z biednego chłopca, którego ojciec miał do czynienia z narkotykami zmienia się w prawdziwą, sławną gwiazdę muzyki. Gdy wraz z zespołem przyjeżdża do pewnego miasta nieoczekiwanie spada na niego grad ciosów składających się głównie z jajek i pomidorów. Sprawcą okazała się jego była dziewczyna, która według jego przyjaciół nigdy istniała, a jej imię w piosenkach było tylko legendą. Ta scena była nawet zabawna, jednak w dalszych rozdziałach oczekiwałam czegoś więcej. Pandora wyruszyła w trasę koncertową, aby być bohaterką...