Jak to jest wskoczyć w ogień. Od dawna o tobie marzę

Okładka książki Jak to jest wskoczyć w ogień. Od dawna o tobie marzę
Katy EvansJoanne Rock Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Dynasties: Mesa Falls (tom 1) Seria: Harlequin Gorący Romans Duo literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Dynasties: Mesa Falls (tom 1)
Harlequin Gorący Romans Duo
Big Shot; The Rebel
HarperCollins Polska
2020-12-30
2020-12-30
Katarzyna Ciążyńska, Anna Sawisz

Okładka książki Prosto w serce; Ślubuję ci zemstę Katy Evans, Yvonne Lindsay
Ocena 5,8
Prosto w serce... Katy Evans, Yvonne ...
Okładka książki Oświadczyny w Melbourne, Małżeństwo za pięć milionów Sharon Kendrick, Chantelle Shaw
Ocena 6,4
Oświadczyny w ... Sharon Kendrick, Ch...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Fajna, przyjemna, szybko się czyta. Niebanalna historia banalnej fabuły. Miła lektura na oderwanie się po ciężkim dniu.

Dziwne uczucie przeskoczyć od Racera do opowieści Harlequin.Ale doskonale sobie poradziła.

Dodaj cytat z książki Jak to jest wskoczyć w ogień. Od dawna o tobie marzę