Jak to jest wskoczyć w ogień. Od dawna o tobie marzę

Katy EvansJoanne Rock Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Dynasties: Mesa Falls (tom 1) Seria: Harlequin Gorący Romans Duo literatura obyczajowa, romans
Big Shot; The Rebel
Katarzyna Ciążyńska, Anna Sawisz
HarperCollins Polska
Big Shot; The Rebel
Dynasties: Mesa Falls (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Ciążyńska, Anna Sawisz
Harlequin Gorący Romans Duo

Okładka książki Na przekór rozsądkowi; Tej kobiety nie wolno ci całować Jessica Lemmon, Joanne Rock
Ocena 7,3
Na przekór roz... Jessica Lemmon, Joa...
Okładka książki Stęskniłem się za tobą; Kiedy cię dotykam, płonę Katherine Garbera, Joanne Rock
Ocena 5,7
Stęskniłem się... Katherine Garbera, ...