Miłość za milion dolarów

Okładka książki Miłość za milion dolarów Katy Evans
Okładka książki Miłość za milion dolarów
Katy Evans Wydawnictwo: Niegrzeczne książki Cykl: Million Dollar (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Million Dollar (tom 1)
Million Dollar Devil
Niegrzeczne książki
2021-11-17
2021-11-17
2019-05-28

Okładka książki Jak to jest wskoczyć w ogień. Od dawna o tobie marzę Katy Evans, Joanne Rock
Jak to jest ws... Katy Evans, Joanne ...

Fajna historia o miłości, która nie miała się wydarzyć. Napisana ze smakiem, dużą dawką humoru. Ja polecam 🙂

Interesująca historyjka, fajnie było czytać o Lizzy i Jamesem i tym razem kobieta była milionerka a nie jak przeważnie mężczyźni .

Tę oraz inne recenzje przeczytasz na http://blog.czyt.am

Katy Evans przedstawia nam historię Lizzy Banks, ambitnej kobiety, która musi udowodnić swoje umiejętności i godność w męskim świecie. W swojej powieści "Miłość za milion dolarów" autorka zabiera nas w podróż pełną napięcia, ambicji i romansu.

Lizzy Banks to kobieta, która wychowała się w cieniu swojego ojca i zawsze musiała udowadniać swoją wartość. Teraz staje przed wyzwaniem wprowadzenia na rynek nowej linii garniturów i musi zrobić to lepiej niż ktokolwiek wcześniej. Aby osiągnąć ten cel, potrzebuje odpowiedniego modela, który będzie personifikacją klasy, elegancji, stylu i pewności siebie - wszystkiego, czym reprezentują się najwyższej jakości garnitury. Jednakże, gdy nie udaje się jej znaleźć idealnego kandydata, postanawia stworzyć go samodzielnie.

Wchodzi na scenę James Rowan - niepokorny mężczyzna, którego Lizzy przekonuje do przemiany w mężczyznę idealnego za milion dolarów. James zgadza się na tę propozycję, chociaż do tej pory był odległy od ideału, który Lizzy sobie wymarzyła. Wraz z postępem procesu przekształcania Jamesa, między nimi zaczyna rodzić się uczucie, które staje się nie do opanowania.

Evans umiejętnie prowadzi nas przez emocjonalną podróż bohaterów. Kreuje napięcie między Lizzy a Jamesem, ukazując zmagania Lizzy z jej ambicjami i niezdolnością do uleczenia się z przyciągającego ją Jamesa. Przez całą powieść czytelnik jest w napięciu, zastanawiając się, czy Lizzy oprze się swoim uczuciom i skupi się na swoim zadaniu.

Język użyty przez Evans jest płynny i przystępny, co sprawia, że czytanie "Miłości za milion dolarów" jest przyjemne i łatwe. Dialogi są dobrze skonstruowane, a opisy scen i emocji są wystarczająco wyraziste, aby czytelnik mógł wczuć się w sytuację bohaterów.

Warto również wspomnieć o głównych bohaterach. Lizzy to postać silna, ambitna i niezależna, która próbuje udowodnić swoją wartość w męskim świecie. James z kolei jest niepokornym mężczyzną, którego siła charakteru stopniowo ujawnia się pod wpływem Lizzy. Ich chemia jest intensywna i czytelnik chce wiedzieć, jak potoczą się ich losy.

"Miłość za milion dolarów" to powieść, która łączy w sobie elementy romansu, napięcia i ambicji. Katy Evans tworzy historię, która porusza i angażuje czytelnika, pozwalając mu zanurzyć się w świecie Lizzy i Jamesa. Choć temat stworzenia idealnego mężczyzny może być często spotykany w literaturze, autorka dodaje swoje unikalne spojrzenie i emocjonalne aspekty, które czynią tę powieść warta przeczytania.

Podsumowując, "Miłość za milion dolarów" to intrygująca powieść, która wciąga czytelnika w świat ambicji, napięcia i nieodpartego romansu. Katy Evans udowadnia swoje pisarskie umiejętności, dostarczając niezapomnianą historię o miłości i próbie przekształcenia drugiego człowieka. Dla miłośników romansów z dodatkiem emocji, ta książka z pewnością spełni oczekiwania.

Tę oraz inne recenzje przeczytasz na http://blog.czyt.am

Lizzy Banks to kobieta, która wychowała się w cieniu swojego ojca i...

Dobry romansik na lato, co prawda bez większych fajerwerków ale da się odpocząć :)

Fajnie się czytało .Polecam

Fajnie się czytało .Polecam

Naprawdę całkiem niezłe romansidełko.
Nie czuje się, że zmarnowałam czas.
Bohaterowie przyjemni w odbiorze, cała historia też.

Naprawdę całkiem niezłe romansidełko.
Nie czuje się, że zmarnowałam czas.
Bohaterowie przyjemni w odbiorze, cała historia też.

🟡 Bookstagram 👉 @pozycja.ksiazkujaca

Zabrałam się za tę książkę w ciemno, kompletnie nie wiedząc o czym jest. I chyba dobrze zrobiłam. Przyjemnie było odkrywać, strona po stronie, tę prostą, ale interesującą fabułę. 😉

Kobieca postać niczym szczególnym się nie wyróżnia, za to sam On ma dość ciekawe zajęcie zarobkowe. 😯🤩 Dawno nie spotkałam się z czymś takim, więc zdecydowanie autorka zasługuje na punkt dodatkowy do ogólnej oceny książki. 😉
Moją uwagę, przede wszystkim, skupił wątek próby zmiany głównego bohatera, by ten pasował do wizji i pewnego założenia. Wrzucenie go w świat tak kompletnie inny od tego w jakim żyje na co dzień.

James się starał, robiąc to dla Elizabeth i też trochę dla siebie. W konsekwencji to raczej on zmienił jej postrzeganie pewnych spraw. Jednak nie da się zauważ jak świat Lizzy zaczął zmieniać jego, a raczej jak pieniądze, środowisko, pewne zobowiązania zawodowe są wstanie wpłynąć na człowieka. Autorka w fajny sposób zwróciła nam uwagę na to spostrzeżenie. Nie ma wówczas znaczenia nasz stan materialny, bo może to spotkać każdego. Tym jednak co nas i nasze postępowanie wówczas wyróżni jest to jakie wartości są dla nas ważniejsze, jakim jesteśmy ludźmi i jaki mamy charakter. James ten egzamin zdaje, być może nie wzorowo, ale bardzo dobrze. 😉

Lubię sięgać po książki Katy Evans, to lekka wciągająca i emocjonalna lektura ❤️

🟡 Bookstagram 👉 @pozycja.ksiazkujaca

Romans całkiem poprawny.

Romans całkiem poprawny.
Polecam.

Przyjemna historia, którą szybko się czyta. Wciągająca od pierwszych stron. Idealna na wakacje.
Elizabeth Banks od dziecka wychowała się w świecie mężczyzn.
Całe życie musiała udowadniać wszystkim, włącznie z ojcem, że jest godna w przyszłości przejęcia po nim kontroli nad firmą.
Wprowadza na rynek nową linię garniturów.
Jest jedno ale....Potrzebny jest model.
Ktoś kto uosabia klasę, elegancję, styl i pewność siebie.
Niestety bogaci mężczyźni zawiedli na całej linii.
W związku z tym Elizabeth postanawia stworzyć mężczyznę idealnego.
Po spotkaniu Jamesa Rowana w barze wie, że ma on w sobie to coś.
Trzeba tylko wydobyć to na światło dzienne.
Czy Lizzy będzie umiała się oprzeć mężczyźnie, którego sama stworzy? Czy James wciąż pozostanie sobą, gdy wciągnie go świat pełen pieniędzy i luksusu?
Polecam.

Elizabeth Banks od dziecka wychowała się w świecie mężczyzn.
Wprowadza na rynek nową linię garniturów.
Jest jedno ale....Potrzebny jest model.
Ktoś kto...

Książka jakich wiele