Womanizer

Okładka książki Womanizer Katy Evans
Okładka książki Womanizer
Katy Evans Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Manwhore (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Manwhore (tom 4)
Womanizer
Wydawnictwo Kobiece
2017-11-23
2017-11-23
2016-12-05
Monika Wiśniewska
marzenia kariera szef firma przyjaźń układ tajemnice seks erotyka uczucia zmysłowość zaufanie

Życie nie do końca da się zaplanować- takie mogłoby być podsumowanie tej książki. Jednak nie tylko takie. To urocza opowieść o romansie, przeplatana gorącymi scenami, ale i niezwykłej determinacji oraz walce o to czego naprawdę się pragnie.

To historia o młodej, ambitej dziewczynie, ktora przede wszystkim chce rozwijać swoją karierę. Jednak niespodziewa się, że spotka go zupełnie przypadkiem, totalnego kobieciarza.

Jej historia pokazuje, że nie wszystko da się dokładnie zaplanować, a w szegolnosci naszą przyszłość. Tutaj ewidetnie widać, że los potrafi być niesamowicie przewrotny i potrafi zaskakiwać.

2052

Zauważyłam jakiś czas temu, że w przypadku książek Evans te historie pobocznych postaci nie bardzo do mnie trafiają i trochę się z nimi męczę. Nie tym razem, bo mam wrażenie, że to mój ulubiony tom w tej serii, bo bardzo przypadła mi do gustu fabuła i strasznie polubiłam bohaterów! Olivia jest babką z głową na karku i naprawdę fajnym charakterem, Callan na szczęście nie jest typowym mrocznym udręczonym macho, tylko da się go lubić od pierwszej interakcji z naszą bohaterką. Nie raz i nie dwa szeroko się uśmiechałam, dobrze sią bawiłam i było mi naprawdę przykro, gdy ta przygoda się skończyła.

Trochę inny pomysł na znajomość bo najpierw jest pożądanie i seks a potem uczucie ale czyta się fajnie. Wszystkich 3 amantów autorka już usidliła 🙂

Lekka, przyjemna historia. Żadnych typowych wątków na drodze, dzięki czemu staje się zaskakująca, bo czytelnik jest już do typowych rozstań tak przyzwyczajony, że wręcz ich oczekuje. Pozytywne zaskoczenie, idealne do poduszki.

Świetna , interesująca i pełna emocji.

Świetna , interesująca i pełna emocji.

Ok, do przeczytania 1 raz.

Ok, do przeczytania 1 raz.

Ciekawa kontynuacja serii.

Ciekawa kontynuacja serii.

Kolejna świetna powieść, polecam.

Kolejna świetna powieść, polecam.

Tradycyjny romans stażystka z szefem. Niby historia oklepana, piękna ona, piękny on, nadopiekuńczy brat, baaardzo dużo erotycznych opisów, ale było to wszystko całkiem smaczne. Przyjemna, trochę pikantna książka dla wielbicieli gatunku ;)

Seks na zimno - zupełnie wyprane z czegokolwiek, mechaniczne i suche. Ona i on realizujący swój plan. Drobne przeszkody nie utrudniają. Płaskie.

• 2017