Ripped

Katy Evans Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Real (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2014-12-09
Gabriela Jakubowska
Papierowy Księżyc
gwiazda rock trasa koncerty posada nienawiść tajemnice sekrety cierpienie miłość pożądanie demony przeszłość sukces
Real (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
Gabriela Jakubowska

Szczerze powiedziawszy, tę część z całej serii najbardziej poczułam. Mimo iż oraktycznie w całości przewidziałam całą fabułę, relacja Pandory i Makkenny mocno mnie zaintrygowała. Tak jak już mówiłam w przypadku poprzedniej części, sceny seksu raczej nie różnią się od tych we wcześniejszych powieściach. Chyba najwiecej przyjemności dała mi właśnie ta część. Przeczytałam dość...

Ripped jest jak pudełko z czekoladkami, ma w sobie różne " smaki emocji".
Pandora i Machenna Jones, ona pełna gniewu, smutku i nienawiści, on zbuntowany rockman kiedyś tworzyli parę. Po 6 latach dochodzi do ich pierwszego spotkania, przez które Pandora decyduje się na podpisanie kontraktu aby towarzyszyć swojemu byłemu chłopakowi podczas trasy koncertowej. Co z tego może...

" Ripped " jest to powieść, pełna miłości mieszającej się z nienawiścią. Uczucie, które doprowadza do bólu nawet samego czytelnika poprzez wprowadzenie licznych epitetów czy opisów odczuć głównych bohaterów.
Autorka przedstawiła historię na przykładzie której, potwierdza, że "stara miłość nie rdzewieje". Dwójka młodych i dawnych kochanków spotyka się ponownie po upływie 6...

Poza tym, że Pandora jest przyjaciółką Brooke z tomów 1-3 oraz Melanie z 4, to w zasadzie dzieje się jakby w innym świecie. Nie mamy tutaj bokserów, nie ma podziemia, zakładów, walk. Totalnie odrywamy się od środowiska wykreowanego w tomach 1-4. I w sumie nie wiem czy to dobrze, czy jednak źle. Chyba po prostu nijako, jakbym czytała normalną książkę, a nie część...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

POLECAM

Bardzo miła i wciągająca książka .

Jestem zaskoczona, bardzo przyjemna książka, pochłania się ją szybko, wciąga. Na pewno mnie poruszyła.
O czym jest? O pierwszej miłości, drugiej szansie, kompleksach, blokadach wewnętrznych, potrzebie miłości i akceptacji, zaufaniu, trudnych wyborach, zazdrości. Tym razem wszystko się dzieje nie w koło ringu i Podziemia, tylko sal koncertowych, hoteli i klubów.
Już po...

Piąty tom REAL jest o Pandorze i jej miłości. Dowiadujemy się dlaczego jest tak zgorzkniała i poznajemy jej historię.

Hm. Wystawiłam książce 6/10, ponieważ szlag mnie trafiał przez główną bohaterkę. Przecież to jest nierealne, żeby ktoś AŻ TAK nie był w stanie wypowiadać na głos tego co czuje. To nie to, że ona nie była pewna jego uczuć, on potrafił mówić o nich otwarcie. A ona w myślach wszystko, na zewnątrz nic. No cholera jasna.

Dobrze mi zrobiła przerwa od twórczości pani Evans. Mogłam docenić Ripped. Zdecydowanie lepsza niż opowieści o Melanie. Główna bohaterka Pandora jest baaardzo wkurzona. Z kolei "zły chłopiec" nie jest wcale taki zły, czasami wręcz za miękki. Ale czyta się szybko i dobrze.

Dyskusje

• 2018