Turbulencja

Cykl: Turbulence (tom 1)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Turbulence
karollllllla

Spotkali się w chmurach: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu. Gillian przybywa do Nowego Jorku w poszukiwaniu sensu życiu. Wkrótce rozpoczyna pracę jako stewardessa. Na pokładzie jednego z samolotów poznaje aroganckiego do granic wytrzymałości, lecz diabelnie przystojnego pilota Jake’a, eksperta w przygodach na jedną noc, którego nie interesują randki, zwierzenia i trzymanie się...

Spotkali się w chmurach: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu.

Gillian przybywa do Nowego Jorku w poszukiwaniu sensu życiu. Wkrótce rozpoczyna pracę jako stewardessa. Na pokładzie jednego z samolotów poznaje aroganckiego do granic wytrzymałości, lecz diabelnie przystojnego pilota Jake’a, eksperta w przygodach na jedną noc, którego nie interesują randki, zwierzenia i trzymanie się za ręce.

Para decyduje się na prosty układ – seks bez zobowiązań. Zaczyna się szalona seksowna podniebna podróż. Sceny namiętności na różnych lotniskach, w hotelach i miejscach na świecie. Tajemnicze telefony, problemy rodzinne i mroczne cienie przeszłości, które dopadają Jake’a. Pojawia się też niepohamowane uczucie Gillian.

W pewnym momencie bohaterowie będą musieli skonfrontować swoje oczekiwania. Czy wyjdzie im to na dobre?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/turbulencja/

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/turbulencja/

Opinie czytelników (2050)
Książniczka | 2018-01-04

Długo omijałam "Turbulencję" szerokim łukiem - w większości przypadków erotyki i romanse wydane przez Wydawnictwo Kobiece okazywały się dla mnie gorzkim rozczarowaniem i zupełnie nie zasługiwały na poświęcony im czas... Byłam pewna, że ta powieść również okaże się płytką i banalną historyjką z nadmiarem scen erotycznych, które zawsze śmiertelnie mnie nudzą, zamiast wywoływać rumieńce i przyspieszać bicie serca...

Tym razem jednak było o wiele lepiej. Gdyby wyciąć te nieszczęsne "momenty" byłoby nawet bardzo dobrze;). Nie wiem, czego to jest zasługą - naprawdę dobrego stylu? Budzących sympatię bohaterów? Nawet dość oryginalnych sytuacji? Nie wiem, ale ta opowieść naprawdę mnie wciągnęła. Nie stanie się może książką mojego życia, ale absolutnie nie żałuję czasu z nią spędzonego.

Podobała mi się chemia między bohaterami i prowadzone przez nich rozmowy. Podobało mi się powolne budzenie się w nich uczucia, mimo że zakładali relację czysto seksualną. Podczas lektury bywałam rozbawiona,...

Kasiek | 2017-12-05
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 03 grudnia 2017

Tytuł niezbyt przekonujący, a opis na okładce nie wróżył niczego nowego, a jednak zdecydowałam się dać szansę tej pozycji. No i zostałam mile zaskoczona. Książka okazała się naprawdę dobra. Fabuła mimo, że początkowo nie wydaje się zbyt wyszukana, potrafi wciągnąć, zwłaszcza, że w tle nie brakuje tajemnic. Kreacja głównych bohaterów naprawdę udana. On - niezwykle chamski, a jednak ma w sobie urok. Ona - niby słabo sobie radzi w życiu, a jednak silna i jak trzeba to bezczelna. Razem tworzą nieprzeciętną parę, między którą stale iskrzy. Nie brakuje między nimi ani chemii i wzajemnego przyciągania, ani kłótni i ciętych ripost. Wszystko to składa się na zaskakująco wciągającą lekturę.
Książka godna polecenia, oczywiście jeśli ktoś tego typu literaturę.

kaktusowaona71 | 2018-03-10
Przeczytana: 10 marca 2018

„Turbulencja” Whitney Gracia Williams, to pozycja z działu erotyki.
Nie jest to jednak taki stricte czysty erotyk, gdzie poza co i raz to wymyślniejszymi wygibasami i konfiguracjami łóżkowymi, nie dzieje się kompletnie nic.
Ten erotyk ma tło, drobne pierwiastki psychologiczne, moc zawirowań emocjonalnych, dużo ognia i iskier, jeszcze więcej temperamentu i na dokładkę wszystko opakowane w bardzo intrygującą formę.
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że lektura tej książki, to była prawdziwa przyjemność i doskonały relaks w wolnych chwilach. Mimo, iż bohaterowie koniec końców, nie odstawali za bardzo od schematów gatunkowych, to jednak ich postaci zostały na tyle dobrze i nietypowo wykreowane, że nie miało się poczucia czytania po raz milionowy o tych samych ludziach i sytuacjach, a koleje ich losów przykuwały uwagę i budziły ciekawość w czytelniku.
I na koniec- jeśli miałabym się już do czegoś przyczepić, to chyba tylko do postaci drugoplanowych, które wypadły tu jakoś...

boookster | 2018-01-17

Książka wypożyczona przez pomyłkę. Zmyliła mnie okładka, myślałem że to jakiś thriller katastroficzny. Nie przeczytanie opisu z tyłu spowodowało że książka trafiła na moją półkę. Z racji tego że każdą książkę, jaka trafia w moje ręce staram się przeczytać, także i ta dostała swoją "szansę" .

Dwoje głównych bohaterów. On pilot po przejściach, rozwodnik, trochę chamski i zgryźliwy. Ona, młoda starająca się sobie coś udowodnić i uwolnić od toksycznych relacji w rodzinie kobieta. Stara się zostać pisarką, ale nie wszystko układa się po jej myśli. Podejmuje prace jako stewardessa.
Dwoje przeciwieństw a jednak coś ciągle między nimi iskrzy.
Zabawne dialogi uzupełniają całość, gdzie w tle jest kilka tajemnic i niedopowiedzeń.
Tytuł trochę zwodniczy, ponieważ nie ma tutaj turbulencji w postaci zagrożenia życia i zdrowia pasażerów. Nie ma awarii, lądowania gdzieś na pustkowiu. Turbulencja dotyczy uczucia pomiędzy bohaterami. Każdy w swoim życiu uczuciowym co jakiś czas doświadcza...

esin | 2017-11-21
Na półkach: Przeczytane, 100 in 2017

30 tysięcy stóp nad ziemią
przy bramce numer C
w remonotwanej toalecie
na klatce schodowej
i w setkach innych miejsc
Gilliam i Jake są w stanie uprawiać seks.
I trzeba to im przynać nie byle jaki ;)
To jest chyba główny morał z tej książki.
Jest lekko, miło i przyjemnie.
Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że Ona chcę czegoś więcej, a On jak to zwykle bywa w fabule tego typu książek usilnie twierdzi iż nie a i tak wszyscy wiemy jak to się skończy :)
Książka przyjemna, do przeczytania w jeden wieczór. Cała otoczka i wszystkie poboczne wątki ( o których lepiej nie będe wspominać ) sprawiają, że przygoda z tą pozycją nie jest rozczarywjąca.

Dajcie mi sznur bo idę się powiesić. Ta książka to jakieś TOTALNE nieporozumienie i moje pierwsze rozczarowanie w tym roku. Tytuł nie powinien brzmieć "Turbulencje" a "Katastrofa w przestworzach- Debilna stewrdesa." Gillian była naprawdę mega głupia. Najpierw żąda od Jake aby ją szanowała a sama siebie nie szanuje. Ona nie ma w ogóle żadnej godności osobistej. Wkurzały mnie te ciągłe kłótnie i powroty. I jest notoryczną kłamczuchą. Ta laska nie potrafi powiedzieć "NIE". Szkoda, że nie ma urządzenia wymazującego pamięć bo teraz by mi się przydało. Chcę wymazać z pamięci, że przeczytałam to coś. Nie polecam. Szkoda drzewa na ten gniot. A jakieś inne drzewa wyją z rozpaczy, że jeden z ich braci/sióstr stracił dla tej książki życie.

Karolina Hajdysz | 2017-12-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017

Co jest takiego w tych facetach, którzy są do granic możliwości archaiczni, prości i zdecydowani...nie mają skrupułów, po prostu chcą....i to właśnie dostają? Są szalenie pociągający i podniecający, sprawiają, że kobieta choćby teoretycznie wznosi się na tysiące metrów nad ziemią, w morzu przyjemności i nieograniczonej satysfakcji. Jego pożądliwe pocałunki i dłonie błądzące po całym ciele, aż do granic wytrzymałości. A potem seks - dziki i nieokiełznany. Achh, szaleństwo :). Książka pochłonięta przeze mnie w ciągu kilku godzin, brakowało mi czegoś takiego ;).
Jake to szalenie przystojny, seksowny, młody, arogancki i pewny siebie pilot komercyjnych linii lotniczych. Jego życie dzieli się na ekstremalnie pasjonującą pracę i wszechobecny, niezobowiązujący seks z różnymi kobietami rozsianymi po kraju i nie tylko. Ma wszystko czego chce, a jeśli jakimś cudem tak nie jest, to i tak szybko staje się tego własnością bez względu na koszty.
Gillian do niedawna pracowała w dużym nowojorskim...

mania_kch | 2017-03-26
Na półkach: Przeczytane, 2017

Gillian to młoda kobieta pragnąca odciąć się od swojej wpływowej i toksycznej rodziny . Wyrusza do Nowego Yorku, by tam robić karierę pisarki. Niestety nie wszystko układa się po myśli dziewczyny, zamiast zajmować lukratywne miejsce w najlepszym wydawnictwie, Gillian aby utrzymać się na powierzchni podejmuje prace w dwóch miejscach, jako sprzątaczka i stewardessa. W wyniku zbiegu okoliczności dziewczyna poznaje Jake’a.
Jake to pierwszej klasy cham i impertynent. Zupełne przeciwieństwo delikatnej, romantycznej duszy Gillian. Nic ich nie łączy a jednak….
Historia i zabawna i poważna.
Przez około 70% otoczka tajemnicy, niejasnej przeszłości obojga bohaterów utrzymuje czytelnika w stałym napięciu. Potem historia upuszcza trochę pary a także charakter Jake traci trochę swej pierwotnej mocy i wszystko staje się sielskie i anielskie :)
Polecam :)

magpie101 | 2017-09-11

Jak ja kocham takie ksiazki, od pierwszej do ostatniej strony czytalam z zapartym tchem :)
Jake to 38 letni pilot, ktory mimo mlodego wieku jest juz kapitanem, kiedys mial zone, a obecnie zyje samotnie spotykajac sie z kobietami, za kazdym razem z inna w innym zakatku swiata. Jest arogancki, nie ma rodziny, nie lubi nakazow i ma wiele tajemnic.
Gillian to 29 letnia kobieta, ktora odseparowala sie od wplywowych rodzicow i rodzenstwa, chcac pokazac, ze potrafi radzic sobie samej wyjezdza po szkole do Nowego Jorku, jednak tam nie robi kariery w redakcji o jakiej marzyla, wiec aby nie wracac na laske rodziny pracuje na dwoch etatach, miedzy innymi jest stewardessa.
Obydwoje spotykaja sie na przyjeciu, zadne z nich nie mowi o sobie prawdy, potem chcac spedzic noc jadac do mieszkania, ktore Gillian od dawna sprzata i ma do niego klucze, a tam spotyka ja niemila niespodzianka.
Po rozstaniu z przystojnym pilotem mysli, ze juz nigdy sie nie spotkaja jednak kazde z nich tego pragnie i...

magpie101 | 2017-03-24
Przeczytana: 24 marca 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

zobacz kolejne z 2040