Turbulencja

Okładka książki Turbulencja Whitney G.
Okładka książki Turbulencja
Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Turbulence
Wydawnictwo Kobiece
2017-11-23
2017-11-23
2016-08-29
Ryszard Oślizło
pilot stewardessa uczucia seks erotyka układ kłamstwo arogancja cierpienie przeszłość mrok

Książka cudowna ❤️

Książka cudowna ❤️

Naprawdę dobra książka, w sam raz na rozluźnienie i luźną lekturę. Bardzo dobrze napisani bohaterowie, a akcja rozgrywa się w dobrym tempie. Polecam!

Bardzo mi się podobała. Była dobrze napisana, może trochę za dużo słowa „pieprzyć”, ale poza tym nie odczuwałam zażenowania, co czasem zdarza się przy tego typu książkach. Wciągnęła mnie, szybko się czytało. Motyw pilota i stewardesy był dla mnie czymś nowym i kupił mnie.

Słyszałam dużo dobrego o tej pozycji. Sięgnęłam po nią, z nadzieją, że będzie dobra tak jak pozostałe książki od Whitney G. No i się nie zawiodłam. Historia Gilian i Jake'a jest napisana, tak jak lubię. Czytając kolejne rozdziały, odkrywałam coraz więcej tajemnic, głównych bohaterów. A to co wydarzyło się na końcu, wbiło mnie w fotel. Jedynym minusem dla mnie było to, że rozdziały były odrobinę za długie. Co do bohaterów, to Gilian na początku trochę mnie irytowała, jednakże z czasem ją zrozuniałam. Jeżeli chodzi o Jake'a, to jego pewność siebie strasznie mi się podobała. Całość historii oceniam na duży plus. Jeżeli jeszcze nie czytaliście "Turbulencji", to koniecznie to nadróbcie. Uwierzcie że warto. 😊

Jeśli szukacie lekkiej lektury, która wielokrotnie was rozbawi, to trafiliście idealnie. Whitney G. zdecydowanie ma poczucie humoru i potrafi rozbawić czytelnika. Wredne docinki, cięte riposty, zabawne dialogi. A jeśli lubicie zarozumiałych, aroganckich, bezczelnych samców alfa, to z całą pewnością polubicie Jake'a.
Świetnie się bawiłam czytając tę książkę. To była moja pierwsza styczność z autorką i z pewnością sięgnę po inne.

Świetnie się bawiłam czytając tę książkę. To była moja...

Jestem szczerze zaskoczona. I jest to zdecydowanie pozytywne zaskoczenie. Lekka, wesoła i przewrotna książka. Jak na ten typ literatury jest to bardzo dobra pozycja. Książka na rozluźnienie. Pochłonęłam w mniej niż 5 godzinek :)

Jestem pozytywnie zaskoczona. Wszystkie powieści tej autorki są całkiem niezłe, ale muszę przyznać, że ta fabuła mnie zaskoczyła. To było coś nieszablonowego, innego niż wszystkie dotychczasowe książki o tej tematyce, które przeczytałam. Polecam gorąco. Te 447 stron przeczytałam w 6 godzin, tak wciągnęła mnie opisana historia, a nie ma nic bardziej przyjemnego jak książka od której nie da się oderwać - to recenzja sama w sobie....

Cudo!

Cudo!

Dawno nie czytałam tak dobrej książki. Napisana przyjemnym językiem. Momentami bardzo zabawna. Przepięknie wykreowani głowni bohaterowie Polecam

Książka całkiem fajna, lekka - na odstresowanie. Akcja toczy się dość dynamicznie, sceny erotyczne ścielą się gęsto, jednak brakuje mi czegoś. Irytowała mnie rodzina Gillian - byli wobec niej okropni, a ona nic z tym nie robiła. Podobała mi się natomiast postać Jake'a - typowy samiec alfa, który pod wpływem uczucia zaczyna się zmieniać.

Niemniej pozycja ciekawa.

Niemniej pozycja ciekawa.