Pokochaj swoje serce

Wydawnictwo: Burda Książki
poradniki
sil

Wybierz szczęście! Dagmara Skalska - pozytywna egoistka, inspiratorka, pasjonatka świadomego życia, wulkan energii - tym razem przekonuje, by posłuchać serca i dzięki temu odmienić siebie. Jeśli czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca, utknęłaś w martwym punkcie, chcesz zmiany, a zarazem się jej boisz, jeśli masz dość nadmiernego myślenia, analizowania i zamartwiania się na zapas, a jedyne...

Wybierz szczęście!

Jeśli czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca, utknęłaś w martwym punkcie, chcesz zmiany, a zarazem się jej boisz, jeśli masz dość nadmiernego myślenia, analizowania i zamartwiania się na zapas, a jedyne czego pragniesz, to być po prostu zadowoloną z siebie i z życia - to jest to książka dla Ciebie!

Dagmara Skalska uczy alfabetu serca, pokazuje, jak sprawić, by emocje nie zapanowały nad naszym życiem, i co zrobić, by nie dać się oszukać intelektowi.

Intelekt planuje. Serce chce cieszyć się chwilą!
Intelekt ocenia. Serce otwiera się na wszystkie doświadczenia.
Intelekt walczy. Serce akceptuje.

To książka pełna ćwiczeń, zadań i eksperymentów.

W trakcie czytania będziesz się świetnie bawić, wzruszać, odkrywać nową wiedzę, a na koniec stanie się coś wyjątkowego: otworzysz swoje serce! Poczujesz, jak przepływa przez Ciebie życie.

Czy jesteś już gotowa, by zaryzykować nowe spojrzenie na siebie samą i na świat?

źródło opisu: Burda Publishing Polska Sp. z o.o., 2017

źródło okładki: http://projektegoistka.pl/

KyuWon | 2017-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2017

To już trzecia książka tej autorki którą przeczytałam, i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że świetna! Jak zwykle dostarczyła mi mnóstwa inspiracji, motywacji. Dodała mi energii, nakłoniła do przemyśleń, zatrzymania się zastanowienia, obserwacji samej siebie. Nie wiem co ta Skalska w sobie ma, ale zdecydowanie jest to coś bardzo pozytywnego i pełnego światła ;)

Ela | 2018-02-23
wierzbickaiza | 2018-01-11