Żyj pozytywnie ze Skalską

Dagmara Skalska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska poradniki
Burda Publishing Polska
poradniki
2018-01-01

Tego się nie da czytać. Dotrwałam do mniej więcej 30 strony, gdzie padło zdanie, że trzeba rozmawiać ze swoim gniewem i poprosić, żeby poszedł. Serio? To brzmi jak monolog marnego coacha. Niestety, dałam się zwieść pozytywnym opiniom. To najgorszy "poradnik", z jakim się spotkałam.

O żesz! Tego się czytać nie da. Pani Skalska na co drugiej stronie i w tym samym kolorze ubrań. Dla mnie dużo za dużo.

Książka, tak samo jak poprzednie pozycje Dagmary, podziałała na mnie niezwykle inspirujo. Mimo że czytałam poprzednie pozycje tej autorki tę książkę również przeczytałam jednym tchem. Podczas czytania czułam się jak podczas rozmowy z kimś kto dobrze mnie zna.
Naprawdę serdecznie polecam tę pozycję, pogody ducha nigdy nie jest za WIELE, tak samo jak zaufania do siebie,...

Jestem zwolenniczką książek Dagmary Skalskiej, ponieważ jedna z nich pomogła mi wyjść z kryzysu zdrowotnego. Z tej ciekawy cytat:
"1. Uświadom sobie, że wszystko, co wydarzyło się w przeszłości, było naprawdę cenną lekcją.
2. Dzięki tym zdarzeniem mogłaś zrozumieć, jak nie chcesz żyć.
3. Były to również nieocenione wskazówki, które pozwoliły ci odczuć, co naprawdę jest dla...

Jak tylko książka pojawiła się na rynku, od razu stwierdziłam, że muszę ją mieć, jak wszystkie poprzednie tytułu Skalskiej. Zawsze działały na mnie bardzo motywująco i inspirująco. Jednak tym razem było już trochę inaczej. Wydaje mi się, że czytam w kółko to samo, czasami napisane trochę innymi słowami, a czasami wręcz słowo w słowo to co w innych jej książkach. Być może...

Szczerze pisząc nie pamiętam pierwszego spotkania z treściami publikowanymi przez Dagmarę Skalską. Pamiętam za to moją fascynację pozytywnym przekazem, który tworzyła wtedy i tworzy do dziś. Pozytywna egoistka, pisarka, blogerka, założycielka projektu egoistka, od lat inspiruje wiele kobiet.
Dagmara Skalska ma ogromny mandat zaufania wśród swoich wiernych fanek. Sama...

Dawno nie czytałam tak MĄDREJ, cudownej książki. Czytałam ją w formie e-book'a a kupuję jeszcze w wersji papierowej. Dagmara podzieliła się masą mądrości, do których będę wracać. Bardzo Ci dziękuję za tę książkę.

Brakuje mi słów by ją opisać. Po prostu trzeba ją przeczytać, odpowiedzieć sobie na pytania, które postawiła Dagmara.

• 2019
  • Przeczytane w 2018