Fitness umysłu

Burda Publishing Polska
medytacja umysł emocje uważność poradnik
poradniki
medytacja umysł emocje uważność poradnik

Moja ulubiona książka Dagmary Skalskiej. Niby pisze o oczywistych rzeczach, ale ich na co dzień nie bierzemy pod uwagę i potem cierpimy. A umysł jak mięsień- musi być trenowany. Inaczej wpadamy w natłok myśli, które mogą nas przytłoczyć lub podpowiadać fałszywe przekonania. Polecam z pełnym przekonaniem.

"Fitness umysłu" to poradnik, który naprawdę działa! Zdecydowanie zmienia sposób patrzenia na życie i siebie. Pozytywny egoizm staje się moją mantrą. Każdej kobiecie z całego serca polecam. Już nie mogę się doczekać lektury kolejnych książek Skalskiej!

Bardzo żałuję że kupiłam bo ta książka to strata pieniędzy. Moja niska ocena naprawdę nie jest złośliwością a wyrazem rozczarowania. Sprawia wrażenie bezładnej paplaniny. O wszystkim i o niczym. Treść banalna, miałka i nijaka- mnóstwo lania wody i tak zwanych wypełniaczy kartek czyli puste miejsca, miejsca na rysunki i notatki, ot wypisz wymaluj jak u Beaty Pawlikowskiej....

Ta książka jest naprawdę niesamowita.
Pierwszy raz, z twórczością pani Skalskiej spotkałam się czytając "Pokochaj swoje ciało". Byłam oczarowana pierwszą częścią tamtej książki - sposobem w jaki była napisana, podejściem do tematu, barwnym obrazowaniem i przykładami. Jednak kolejne działy, stricte żywieniowe, już mnie tak nie zachwyciły.
"Fitness umysłu" przykuł mój wzrok...

Na półkach: , , , ,

Nie jest to żadna powieść, ani zwykły poradnik, jak należy żyć, by być fit, ani nic podobnego. Dla mnie jest to mini encyklopedia, która uczy. Uczy, jak pokochać siebie i jak nauczyć się myśleć tak, aby było to wartościowe. Zawiera ona wiele różnego rodzaju nauk przeplatanych z motywacjami pomocnymi w czasach, gdzie pożądanie za idealną sylwetką przyćmiewa prawdziwe...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam! Książka zmieniającą sposób patrzenia na życie i siebie :)

Dałam 8 gwiazdek (rewelacyjna), bo rzadko zdarza sie, że poradnik faktycznie działa. A tutaj uważam, że tak jest.

Moja siostra była na warsztatach z Dagmarą Skalską. W ten weekend ja tez przeczytałam jej najnowszą książke "Fitness umysłu".

Ten poradnik faktycznie wprowadza pozytywne zmiany w życiu. Daje faktycznie wskazówki i narzędzia jak zmienić swój umysł. A gdy...

• 1. Must have
  • Psychologia
  • Polska
  • Psychologia i rozwój
  • Prezentów moc
  • Poradniki/Rozwój osobisty

Dodaj cytat z książki Fitness umysłu