Fitness umysłu

Wydawnictwo: Burda Książki
poradniki
sil

Pierwszy w Polsce program redukujący toksyczne myśli, emocje i relacje! Ciało to za mało – trenuj umysł! Wyświetlacz na wadze nigdy nie pokaże twojej prawdziwej wartości, a wyrzeźbione mięśnie nie dadzą ci siły, by osiągnąć trwałe szczęście. Chwyć życie we własne ręce. Zaprzyjaźnij się ze swoimi myślami i odkryj, że silny umysł jest najważniejszy, bez niego zdrowe ciało przypomina pusty...

Pierwszy w Polsce program redukujący toksyczne myśli, emocje i relacje!

Ciało to za mało – trenuj umysł!

Wyświetlacz na wadze nigdy nie pokaże twojej prawdziwej wartości, a wyrzeźbione mięśnie nie dadzą ci siły, by osiągnąć trwałe szczęście. Chwyć życie we własne ręce. Zaprzyjaźnij się ze swoimi myślami i odkryj, że silny umysł jest najważniejszy, bez niego zdrowe ciało przypomina pusty pojemnik.
Siłownia nie wystarczy, żeby spalić złe emocje i pozbyć się natrętnych myśli. Płyta z ćwiczeniami fitness nie rozwiąże życiowych problemów i nie uwolni cię od kompleksów.

Czas na prawdziwą gimnastykę umysłu. Niech twoje myśli przygotują się na niezły wycisk.
Dagmara Skalska, trenerka umysłu Polek

Rozpoczynamy trening umysłu! Dzięki niemu nauczysz się zarządzać własną uwagą, zyskasz pozytywne nastawienie do życiowych trudności, zaczniesz skutecznie działać, zapanujesz nad myślami i emocjami, a przede wszystkim poczujesz psychiczny luz.

Cel treningu:
- silny umysł
- mocne nerwy
- elastyczne myśli
- wytrzymała wola
- zero narzekania
- koniec z byciem ofiarą

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl

Lilien | 2017-04-05
Przeczytana: 04 kwietnia 2017

Nie jest to żadna powieść, ani zwykły poradnik, jak należy żyć, by być fit, ani nic podobnego. Dla mnie jest to mini encyklopedia, która uczy. Uczy, jak pokochać siebie i jak nauczyć się myśleć tak, aby było to wartościowe. Zawiera ona wiele różnego rodzaju nauk przeplatanych z motywacjami pomocnymi w czasach, gdzie pożądanie za idealną sylwetką przyćmiewa prawdziwe priorytety. By być sobą. By żyć w zgodzie z własnym ciałem. By myśleć nieszablonowo.

Link do pełnej recenzji: http://miasto-recenzji.blogspot.com/2017/04/recenzja-fitness-umysu-ze-skalska_4.html

katecz | 2017-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2017

Dałam 8 gwiazdek (rewelacyjna), bo rzadko zdarza sie, że poradnik faktycznie działa. A tutaj uważam, że tak jest.

Moja siostra była na warsztatach z Dagmarą Skalską. W ten weekend ja tez przeczytałam jej najnowszą książke "Fitness umysłu".

Ten poradnik faktycznie wprowadza pozytywne zmiany w życiu. Daje faktycznie wskazówki i narzędzia jak zmienić swój umysł. A gdy zaczniemy zmieniać nasze myśli, wtedy zmienia sie nasz umysł i wiele sie zmienia na lepsze!!! Widzę to po mojej siostrze. Teraz jest wdzięczna, za coś, z czym walczyła przez 20 lat. Potrafiła zaakceptować siebie. A stało sie to tez m.in. dzięki warsztatom ze Skalska i przeczytaniu tej książki.

Skalska dużo mówi w swojej najnowszej ksiązce o zaakceptowaniu samej siebie dzięki zmianie myślenia (wiem po sobie, jak dużo daje zmiana myślenia, usuniecie toksycznych myśli typu : "Jestem beznadziejna", "Inni sa duzo lepsi ode mnie" , "Nic mi sie w życiu nie udaję", "Nie zasługuje na miłość i szacunek innych" ,...

Elizabethczyta | 2017-05-14
Przeczytana: 14 maja 2017

Ta książka jest naprawdę niesamowita.
Pierwszy raz, z twórczością pani Skalskiej spotkałam się czytając "Pokochaj swoje ciało". Byłam oczarowana pierwszą częścią tamtej książki - sposobem w jaki była napisana, podejściem do tematu, barwnym obrazowaniem i przykładami. Jednak kolejne działy, stricte żywieniowe, już mnie tak nie zachwyciły.
"Fitness umysłu" przykuł mój wzrok już za pierwszym razem kiedy zobaczyłam go w księgarni. Trochę się zbierałam do zakupu, ale w końcu to zrobiłam, i nie żałuję, ani trochę! To był jeden z moich najlepszych wyborów ostatnimi czasy :)
Jestem w dość trudnym momencie swojego życia, dlatego staram się szukać różnego rodzaju bodźców, które mogłyby mi w jakiś sposób pomóc - ta książka zdecydowanie spełnia te kryteria! Od pierwszej strony, do ostatniej, przykuła 100% mojej uwagi, przytaczane problemy i ich przykłady, oraz wyjaśnienia skąd to wszystko tak naprawdę się bierze, były strzałem w dziesiątkę! Mimo kilku literówek, które można wybaczyć, książka,...

anita54 | 2017-08-09
alice | 2017-08-02